התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

האפליקציה הזו יכולה להציל את החיים של הילדים שלך
מאת: אור לאור שטרן | פורסם: 30.03.2017 22:59
יזם ישראלי הרים את אחת האפליקציות החשובות ביותר בעשור האחרון. אפליקציה שמזכירה להורה ששכח ילד ברכב.

המספרים עצומים, כבר בין השנים 2008-2013 ננעלו 236 ילדים ברכב, 13 ילדים נפטרו ועוד 12 נפצעו בינוני עד קשה. בשנים האחרונות היינו עדים לשלל מקרים נוספים של ילדים שנשכחו ברכב, שחלקם הסתיימו באסון. לא מדובר בהורים מזניחים, אלא ברגע אחד של חוסר תשומת לב. נוסעים לעבודה, ושוכחים שאחרי ששמנו את הקטנה בגן, את הגדול בבית ספר ואת הסטודנטית בקמפוס – התינוק לא הגיע למטפלת. זה קורה בישראל, וגם בארה"ב.

אפליקציה חשובה, בשם "בימבה: התרעה חכמה על ילד ברכב" (על שם המכונית האהובה מתוכנית הילדים המיתולוגית), שכרגע ניתן להתקין אותה רק על מכשירי אנדרואיד, נועדה למנוע את הישנותם של מקרים אלה. את האפליקציה ניתן להוריד ללא תשלום עד סוף חודש מרץ.

bimba

אז איך האפליקציה עובדת?

"בימבה" פועלת על תקשורת בלוטוס בין התקן בלוטוס ברכב לבין הסמארטפון ומטרתה כאמור, למנוע ולסכל את תופעת השיכחה ברכב. עם כניסת הנהג לרכב (כאשר הבלוטוס של הסמארטפון שלך כבר דולק) ומייד עם הדלקת התקן הבלוטוס שבו (ידנית או אוטומטית עם התנעת הרכב), "בימבה" תעלה התרעת כניסה ותוודא "האם יש עימך תינוק ברכב?".

 

בסיימך נסיעה וכיבוי הרכב והתקן הבלוטוס שבו ו/או בצאתך מהרכב והתרחקותך ממנו - "בימבה" תתריע לך על כך ב-3 התרעות יציאה. אם לא תגיב לאף אחת מהן - "בימבה" תפעיל פרוטוקול חירום לחילוץ ולהצלה ותשגר מיסרון חירום אישי שלך ל-1 עד 3 אנשי קשר ו/או מוקדי חירום מיוחדים שהגדרת, בצירוף קואורדינטות ולינק אקטיבי על מפה עם מיקומו האמוד והמיטבי של הרכב.
 

איך מורידים את האפליקציה?


רוצים לדעת עוד יותר במפורט ולהבין עוד יותר ולעומק איך "בימבה" פועלת וכיצד היא עובדת? הורידו מכאן: https://goo.gl/UgPejn
 

לפרטים נוספים


להרחבת ידע, הגברת עירנות ושיתוף בנושא שיכחת ילדים ברכב, הצטרפו לעמוד של אפליקציית "בימבה: התרעה חכמה על ילד ברכב" ב: https://www.facebook.com/bimba.up

צפו בעיקרי יתרונותיה ויכולותיה של אפליקציית "בימבה" בגוגל פליי https://play.google.com/store/apps/details?id=com.modusapperandi.bimba ובידקו אם היא מתאימה לכם.

אפליקציית "בימבה: התרעה חכמה על ילד ברכב" מומלצת ערוץ 1 - https://www.facebook.com/iba.channel11/videos/1199728500059519/ ומסוקרת  אצל אירגון 'בטרם'. היא מובנית לעבוד הן בעברית והן באנגלית "BimBa: Smart Kid-in-Car Alerts" ותמלא את ייעודה בהתאמה ובהצלחה רבה גם כהתרעה חכמה על חיית-מחמד ברכב, גם כהתרעה חכמה על פריט יקר-ערך ברכב וגם כהתרעה חכמה על ילד ברכב-הסעה. אגב, בהתקיים תנאים בסיסיים, התרעת החירום של בימבה, אפשרית לפעול גם כ'משואה סלולארית' להתרעה חמה לעת מצוקה.

לאפליקציית "בימבה: התרעה חכמה על ילד ברכב" יש גם דף יישום באנגלית: BimBa: Smart Kid-in-Car Alerts - כאן: https://www.facebook.com/BimBaApp

 

הוסף תגובה חדשה