התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

ישראלים באמריקה

רוצים להגשים את היעדים שלכם? מחבר שיטת "קוד המנצח" מגיע אלינו ביום שני
מאת: מערכת ILUSA | פורסם: 25.03.2017 10:20
אלון אולמן, שיצר את שיטת קוד המנצח מגיע לארבע הרצאות ברחבי החוף המערבי והמזרחי. מסתבר שהדרך להצלחה הרבה יותר קלה ממה שחשבתם

alon

ספר לנו איך הכל התחיל?

יום אחד על מטוס בטיסה חזרה מחופשה עם אשתי בגובה 33,000 רגל הפסקתי לנשום, הבנתי שאני הולך למות. הייתי על סף מוות, בכוחות אחרונים סימנתי לדיילת שאני צריך חמצן והיא התעשתה וחיברה אותי למסכת חמצן. מספר שעות אח"כ התעוררתי ברמב"ם, מחלקת חזה, הבנתי שעברתי אירוע מאד מסוכן, של קריסת ריאה, אירוע נדיר. זה סיפור ארוך שבסופו שרדתי כנגד כל הסיכויים. נכנסתי לניתוח יזום אשר במהלכו כרתו לי שליש ריאה, עשו כל מיני פרוצדורות והוחזרה לי התחושה של שליטה בחיים שלי. רק בדיעבד, לאחר כעשור מאותו אירוע על המטוס הבנתי שאלו היו איתותים של היקום, תרצו של אלוהים, שמשהו לא בסדר בעולם "המושלם", שחייתי. לא במקרה סבלתי מכאבי בטן, עישנתי המון.  הבנתי שאני צריך לעשות שינוי.

ולאחר מכן?

עזבתי את הצבא והתחלתי ללמוד, להתפתח. רק אחרי שכמעט מתתי – התחלתי לחיות, ולחיות חזק. הבנתי, שאם החיים הציבו לי גבולות כל כך ברורים אני חייב לנסות ולמתוח אותם קצת. בניגוד לכל הציפיות, ואולי דווקא בגלל המשבר שעברתי, התחלתי לעסוק בספורט באופן מקצועי, לרוץ, לשחות ולרכב על אופניים.


בגיל 40 רצתי את המרתון הראשון שלי, בגיל 41 השתתפתי לראשונה בתחרות "איש הברזל" (אחת מתחרויות הספורט הקשות בעולם: רצף של 3.8 ק''מ שחיה, 180 ק''מ רכיבה על אופניים ולסיום ריצת מרתון של 42 ק''מ). מאז השתתפתי בחמש תחרויות איש ברזל ברחבי העולם והפכתי זאת לדרך חיים.
על קו הסיום של תחרות "איש הברזל" הראשונה שהשתתפתי בה באריזונה, הבנתי כי באמת אין גבולות למה שאני מסוגל להשיג, מבחינה פיסית ובכלל. מהר מאד ההבנה הפכה לידיעה והיה לי ברור שזה לא רק אני – זה כולם! אין גבול למה שאנו כבני אדם מסוגלים להשיג. זה בזבוז מטורף שרובנו משחקים ב"קטן". אנשים "רגילים" יכולים להשיג הישגים "לא רגילים" על בסיס קבוע, בצורה עקבית, כדרך חיים. האושר וההצלחה שלנו כאנשים וארגונים טמונים ביכולת לפרוץ גבולות ובהבנה שאנו נמצאים במסלול של התקדמות מתמדת לעבר המטרות שהצבנו לעצמנו.

מאז אני מקדיש את חיי בתשוקה ובסקרנות אין קץ ללמוד ולהביא את המודלים של המאסטרים הכי גדולים בעולם בתחום המודעות והאפקטיביות ובלפתח מודלים וידע משלי כיצד לפרוץ את הגבולות ולהשיג כל מה שנרצה ולהביא ערך גבוה, לא באופן אקראי, אלא כשיטה, כדרך חיים. היום זה ברור לי שאנשים "רגילים", כמוני וכמוכם יכולים

להשיג שוב ושוב ביצועי על בסיס אותם עקרונות שעזרו לי לפרוץ גבול ולהפוך לאיש ברזל.

הפכתי את הרצון, פריצת הגבולות הפיזיים והמנטאליים ואת ההבנה שאין גבול ליכולות שלי לאורח חיים.


אני "התעוררתי" והתחלתי לחיות באמת, להגיע להשגים ברמות שלא חלמתי עליהם בעבר, לממש את עצמי, להיות מאושר כדרך חיים ולהביא ערך גבוה רק אחרי שקרה לי אירוע כמעט סופני והחיים שלי נעצרו מבלי שהתכוונתי לכך. אתם יותר חכמים -אל תחכו!  אפילו לא לשנייה, חבל יש לכם את "איש הברזל שלכם" בפנים. מחכה לפרוץ החוצה, מחכה להגשים כל מיני חלומות שלא חייבים להשאר בגדר חלום. זו לא הזכות שלכם, זו החובה שלכם כלפי עצמכם להאמין שאין חלום שאתם לא יכולים להגשים.


בטח יצא לכם לקרוא לא פעם בעיתון על אנשים שכמעט מתו, שחלו בסרטן, שעברו משבר אישי קשה ורק לאחריו הבינו שלא חיו את החיים שבעצם רצו, שלא עבדו בעבודה שגרמה להם לסיפוק, או שלא חיו בזוגיות מתאימה או שלא הגשימו חלומות שהיו להם. חבל להגיע לשלב המשבר ורק אז להתעורר. לפעמים זה מאוחר מידיי. אל תחכו לגודו.  טבע האדם, הנורמה האנושית היא  להתרגל למצב הקיים, לפעמים אנו ממש מאמינים שזו נוח, שזה לא רע, מפחדים מהשינוי, לא יודעים איך לעשות את השינוי. אז הבשורה שלי, שהמצב הקיים הוא בד"כ הרבה פחות נוח מכפי שנדמה לנו והמחיר שאני שילמתי על זה שלא העזתי להקשיב קודם לכן לקול הפנימי הזה כמעט עלה לי בחיים.

 

אתם יכולים לעשות להתחיל את השינוי היום.


 

אלון אולמן הוא מאסטר בפריצת גבולות והצלחה מעשית, מייסד ובעלים של קבוצת "קוד המנצח", מרצה מעורר השראה. ניתן להתכתב אתו במייל  [email protected]  או דרך הפייסבוק

www.facebook/alonulman

 

לאחר שבוע בלבד, ספרו של אלון אולמן "פריצת גבולות" הגיע לראש רשימת רבי המכר של "צומת ספרים".

המנטור, שמעביר סודות חשובים בדרך להגשמת היעדים האישיים, מגיע אלינו לראשונה לסדרת הרצאות בארה"ב. ביום שני 26.3 נוכל לראות אותו ב JCC  ניו ג'רזי, ו 27.3 בסימפוני ספייס במנהטן.

לאחר מכן מגיע אולמן לשתי הרצאות בלוס אנג'לס, בואלי וילאג' (29.3) ובברלי הילס (30.3)                                                                                

לפרטים ורכישת כרטיסים בחוף המזרחי:

אפרת מוזס – O.N.E  פרודקשנס

טל 917-627-0554

לפרטים רכישת כרטיסים בחוף המערבי:

בטלפון 1-323-852-1202

או בלינק https://goo.gl/YbD8hb

הוסף תגובה חדשה