התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

סגנון חיים

אור בודקת: לישון הרבה יותר טוב על כריות במבוק
מאת: אור לאור שטרן | פורסם: 22.01.2017 16:52
בדקנו ומצאנו - איכות השינה משתפרת פלאים כאשר משתמשים בכריות ומצעי במבוק. הסקירה המלאה

 

Karit_banner.jpg

את כריות הבמבוק יצא לי לראות פעם ראשונה בווגאס. דוכן שנפתח באחת החנויות בבתי המלון הציג כרית החלומות. Memory Foam בפנים, ובד עשוי במבוק בחוץ. בסך בכל כרית חשבתי. שנה לאחר מכן נחתה הכרית אצלנו. המגע היה נעים, והתחושה הכללית הייתה שמדובר בטרנד ירוק. את ההפתעה האמיתית הרגשנו כמה שעות אחרי. בבוקר. הכרית שהתאימה את עצמה בצורה מושלמת לצוואר ולראש, והעובדה שגם בבית המחומם היטב בחורף האמריקאית לא התחממה היו רק ההתחלה.

 

שלושה לילות של שינה על כרית הבמבוק מקולקצית SMART BAMBOO של חברת HOTEL COMFORT, הספיקו כדי לשחרר מתח בצוואר שצברתי במשך שנים של עבודה על המחשב. גם הבעל התלהב. וכישנים טוב, קמים רעננים ונמרצים, חקרנו קצת איך החברה הגיעה למוצר המושלם והשכלנו.

 

מסתבר שהכרית הנפלאה הזו היא תוצר של מחקר מדעי על איכות השינה.המוצר עבר מספר וריאציות שונות עד שהגיע לעיצוב הסופי. לאורך התהליך, חברת Hotel Comfort התייעצה עם טובי מומחי הכירופרקטיקה וכל תהליך עיצוב המוצרים נעשה לאחר התייעצות עם טובי המומחים. הבדים בכללותם הנם היפואלרגניים ואנטיבקטריאלים, התורמים לחוויית שינה נטולת חיידקים ובריאה. אפילו תהליך היצור עצמו ההופך את צמח הבמבוק לבד, הוא ירוק וידידותי לסביבה - ולצמח הזה אין סוף יתרונות.

אחת הבעיות שאנחנו מכירים מכריות עשויות MEMORY FOAM (הידוע כויסקו בישראל) היא העובדה שהן משתטחות לאחר זמן קצר, ומאבדות את היכולת להתאים לצוואר. אך בעוד מרבית הכריות עשויות מיחידה אחת - הכרית של HOTEL COMFORT עשויה מפתיתים גרוסים של ויסקו, ולכן ממשיכה לשמור על צורתה לאורך שנים. לא מאמינים? החברה מעניקה לכרית אחריות של 10 שנים, ומתחייבת שתשאר רכה, נעימה ומעל לכל יעילה. מעבר לכך בד הבמבו שומר על טמפרטורת קור בזמן השינה וכן, כל המוצרים שלנו ניתנים לכיבוס וייבוש.

אז מה, אפשר להנות מיתרונות הבמבוק רק בבית?

 

ממש לא. כריות הבמבוק עוזבות את המתחם הביתי, עם גרסה מיוחדת של החברה לכריות אורתופדיות למטוס או לדרך ברכב. מעבר להתאמה מושלמת לצוואר אפשר להתאים את הכרית לצורה בה הראש מונח, ולכרוך אותה מסביב לצוואר כאשר היא בצורת פרסה, ליצור ממנה גליל ארוך ולחלוק כרית עם הבן זוג, או אפילו לכופף אותה לצורת "ר" המאפשרת להניח אותה בין המושבים במטוס, או לצד החלון ולישון עליה.

 

לא האמנו ובדקנו את הכרית בטיסה מאוהיו לוגאס. הטסים במושב מאחורי כל כך קינאו שביקשו את הפרטים של החברה שמוכרת את הכריות. כמובן ששיתפנו.

 

 

מצעים במגע קטיפה

 

רצינו להשלים את חוויית השינה, והכרנו את המצעים שמשווקת החברה. החל ממצעי בד עשוי במבו פשוטים, ועד לגרסה היוקרתית והמפנקת יותר, ומזכירה מגע משי של ממש - המצעים העשויים מחוטי במבוק במרקם משיי הם כנראה הדבר הקרוב ביותר למצעים עליהם ישנים שעשירי העולם. חומר ששומר על טמפרטורה של שלוש מעלות פחות מכותנה טבעית, נעים כמו משי, אך לא גורם להזעה כמו חוטי המשי המקוריים.

 

מדובר בחומר עמיד שאינו מאבד לא את התחושה הטבעית והרכה, ולא את הצבע לאחר מספר כביסות. וגם כאן הHOTEL COMFORT מסוגלת להתחייב ולהעניק חמש שנות אחריות על המצעים.  המצעים לא נראים חדשים אחרי שנה שנתיים? פשוט תחליפו במצעים חדשים ללא תשלום.

רוצים להזמין?


 

חייגו ל - 954.583.0414


ניתן גם להזמין ישירות מהחנות המקוונת - באתר הבא - http://hotelcomfort.com/product-category/bamboo-pillow

הוסף תגובה חדשה