התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

מתל אביב לניו יורק בפחות מ- 12 שעות
מאת: מערכת ILUSA | פורסם: 22.05.2018 10:21
מתכננים לטוס לניו יורק בקיץ הנוכחי? כמה זמן זה יקח, מה המחירים ואיך תמצאו את המסלול המהיר ביותר לתפוח הגדול - הכל בכתבה הבאה

אם כבר התחלתם לתכנן את החופשה הבאה שלכם ואתם בדיוק עכשיו בשלב חיפוש טיסות לניו יורק, אז בוודאי עלתה בראשכם השאלה -  "מהי הדרך המהירה ביותר להגיע מתל אביב לניו יורק?". רפרוף קצר על שורת הכותרת אמנם כבר תענה לכם על השאלה כמה שעות תארך הטיסה לניו יורק, אך כיצד משיגים טיסה לניו יורק פחות מ – 12 שעות?

אל תוותרו על השוואת מחירים

תכנון של הטיסה עצמה וביצוע השוואת מחירים הם בגדר חובה לפני כל הזמנת כרטיס טיסה ובעיקר כאשר מדובר על טיסות לניו יורק, זאת בשל מחירי הטיסה שיקרים יותר מרוב מחירי הטיסות ליעדים השונים באירופה וכמובן בשל משך שעות הטיסה האורכות יותר. בדיקה חפוזה באתרי התיירות השונים תגלה לכם שיש יותר ממספר אופציות לטיסות לניו יורק עם חברות התעופה השונות – בין אם זו טיסה ישירה לניו יורק או טיסה עם עצירת ביניים שידועה בשמה טיסת "קונקשן". לטיסות הישירות יש יתרון עיקרי והוא משך שעות הטיסה הקצר יותר שדרכו ניתן להגיע לשדה התעופה הבינלאומי בניו יורק ה – JFK תוך כ-12 שעות טיסה, אך יש לקחת בחשבון שבדרך כלל הטיסות הישירות לניו יורק הינן יקרות יותר מאשר טיסות הקונקשן.

מגוון של  חברות תעופה המציעות טיסות מתל אביב לניו יורק

כיום ישנן מספר חברות תעופה המפעילות קו של טיסות ישירות מתל אביב (או יותר נכון מנתב"ג) לניו יורק, והמובילה שבהן הינה חברת אל על שמפעילה גם טיסות ליעדים נוספים בארה"ב כמו הקו החדש למיאמי. קו הטיסות תל אביב-ניו יורק שמציעה אל על, פועל לאורך כל ימות השנה ונחשב לפופולארי ביותר מבין יתר חברות התעופה חברות המציעות טיסות ישירות לניו יורק (לדוגמא - חברת יונייטד איירליינס ודלתא איירליינס). הטיסה לניו יורק בהלוך אורכת כ – 11:45 שעות ואילו הטיסה בחזור לתל אביב אורכת כ – 10:20 שעות וזוהי הדרך המהירה ביותר להגיע מתל אביב לניו יורק וכמובן להפך.

טיסות עם קונקשן

וכמה זמן נמשכות טיסות לניו יורק עם קונקשן? לשאלה זו אין תשובה חד משמעית. שעות הטיסה תלויות במספר פרמטרים כגון – חברת התעופה איתה בחרתם לטוס, מועד הטיסה וכדומה. קחו בחשבון שהטיסות הלא סדירות עוצרות לחניית ביניים במדינת האם של חברת התעופה שבחרתם לטוס איתה והעצירה בדרך כלל היא לא פחות מכחצי שעה ועלולה להימשך מספר שעות. אמנם זה נכון שתגיעו לניו יורק רק כמה שעות מאוחר יותר עם טיסה מסוג זה מאשר מטיסה ישירה, אך סביר להניח שגם תשלמו על החוויה הזו פחות ואפילו תוכלו ליהנות מחילוץ איברים וסיבוב קטן בשדה התעופה בו אתם נוחתים בעצירת הביניים.

אז כאשר אתם מגיעים לשלב הבחירה באיזו מסלול לבחור – בדרך המהירה (טיסה ישירה) או בדרך הארוכה יותר (טיסה עם קונקשן) נסו לשקלל את כל היתרונות והחסרונות של הטיסות שנמצאות על כף המאזניים. מה שבטוח זה שברגע שתנחתו, תשכחו שעד לפני כמה דקות ביליתם 12 שעות ומעלה בדרך לניו יורק.  

אנו מקווים שהכתבה עושה סדר בבואכם להזמין טיסות לניו יורק ומאחלים לכם נסיעה נעימה!

הוסף תגובה חדשה