התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

אמריקה

קונטיקט: מודעה לתערוכת נשק לצד כתבה על תלמידי 'סנדי הוק'
מאת: מערכת ILUSA | פורסם: 04.01.2013 17:00
כ-3 שבועות אחרי הטבח, שבו הניצולים לבית הספר. ה-Stamford Advocate דיווח על כך ופרסם את מודעת הנשק באותו עמוד. המו"ל: "מתנצלים על חוסר הרגישות"

ביה"ס סנדי הוק

אחרי הטראומה, חוזרים לשגרה. בית הספר סנדי הוק, השבוע

ב- Stamford Advocate, עיתון היוצא לאור בקונטיקט, לא חשבו שדווקא החלטת עריכה אומללה תביא להם פרסום רב כל כך ברחבי ארה"ב וגם מעבר לים. ביום חמישי פרסם העיתון כתבה על תלמידי בית הספר היסודי 'סנדי הוק', אשר חזרו ללימודים רק השבוע אחרי כמעט שלושה שבועות – מאז הטבח הנורא בו נרצחו 20 מחבריהם. לצד הידיעה התפרסמה מודעה שבישרה על תערוכת נשק שתתקיים בסטמפורד בסוף השבוע.

על רקע הדיון הציבורי המתמשך בנושא הפיקוח על כלי נשק מסוכנים, שהתעורר מחדש ביתר שאת בעקבות הטבח, עורר הפרסום בעיתון ביקורת קשה. קוראים רבים התקשרו למערכת ודרשו התנצלות. המו"ל פול פארל מיהר להגיב: "העיתון שלנו לא צריך לפרסם מודעות על נשק לצד כתבות על סנדי הוק. מדובר בחוסר רגישות וזה לא היה צריך לקרות... אנחנו מתנצלים על כך".

כאמור, תלמידי בית הספר היסודי שבו רק השבוע ללימודים אחרי כמעט שלושה שבועות בהם התאוששו בבתיהם מהחוויה הטראומטית. ב-14 בדצמבר נכנס אדם לנזה לבית הספר כשהוא חמוש ורצח 20 תלמידים ו-6 אנשי צוות, אחרי שמוקדם יותר רצח את אמו בביתם. בסיום מסע הירי התאבד לנזה.

ראש עיריית ניו יורק נלחם בכלי הנשק הקטלניים

חזרה לעמוד ניו יורק / ניו ג'רזי

צילום מסך: יוטיוב/AssociatedPress

הוסף תגובה חדשה