התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

אמריקה

3 נשים שנחטפו כילדות הוחזקו 10 שנים קשורות וכלואות במרתף בלב קליבלנד (וידאו)
מאת: אורנית חיון | פורסם: 07.05.2013 21:35
אמנדה, מישל וג'ינה היו בנות 14, 16 ו-20 כאשר נחטפו ע"י נהג אוטובוס ילדים ממוצא היספאני, שהפך אותן לשפחות מין אסירות עבורו וכנראה גם עבור שני אחיו

שתיים מהחטופות מקליבלנד ששוחררו, אמנדה ברי ומישל נייט, עם הילדה שנולדה לאמנדה בשנות השבישתיים מהחטופות ששוחררו, אמנדה ברי ומישל נייט, עם הילדה שנולדה לאמנדה בשנות השבי. "עכשיו אני מאושרת", אמרה אמנדה

 

הסיפור הזה בלתי נתפס ומעורר תדהמה מחוף-אל-חוף: 3 נשים אמריקניות שנחטפו ונעלמו בשנות ה-20 לחייהן, ללא קשר זו לזו, לפני כ-10 שנים, שימשו כשפחות מין ל-3 אחים, בבית בלב פרבר של העיר קליבלנד, שבאוהיו - במרחק של מיילים ספורים בלבד מהמקום שבו נעלמו!

פעם אחת בלבד מאז שנחטפו, בדרך נס, נותרו הנשים לבדן בבית.

צ'ארלס רמזי, החי בבית הסמוך, הוא הגיבור האמיתי של הסיפור:

"הייתי בביתי, אכלתי ארוחת ערב. לפתע שמעתי צרחות מהבית הסמוך. יצאתי החוצה. דרך חלון המרפסת של הבית השכן ראיתי אשה היסטרית עם ילדה שניסתה לצאת החוצה אבל לא הצליחה. נכנסתי למרפסת, והיא צעקה: 'תעזור לי לצאת, אני נמצאת כאן הרבה זמן'. זו היתה הפעם הראשונה שראיתי שאישה חיה בבית הזה.

"הדלת היתה נעולה. בעטתי בה והיא נשברה. עם האישה היתה גם ילדה בת 6. רצנו אליי הביתה, חייגתי 911 ונתתי לה את הטלפון הסלולרי שלי".

"שמי אמנדה ברי", אמרה האישה חסרת נשימה למוקדנית. "הייתי בחדשות ב-10 השנים האחרונות. נחטפתי ואני נעדרת... הוא הלך... עכשיו אני חופשייה... אני מתחננת, בואו לאסוף אותי לפני שהוא יחזור ושחררו את שתי הנשים האחרות בבית... גם הן, כמוני, חטופות".

כוחות גדולים של משטרה מיהרו למקום והקיפו את הבית שבמערב קליבלנד, כשהם ממתינים לקבל צו משופט שאישר חיפוש דחוף. עם היוודע הידיעה, קהל גדול התאסף ברחוב שבו נמצא הבית שהיה לנשים הצעירות ככלא, והריע לכוחות המשטרה כשחדרו לתוכו, ושיחררו את החטופות, שהוחזקו כל השנים במרתף נעול כשידיהן אזוקות רוב הזמן.

ג'ורג'יה (ג'ינה) ד'חזוס, שהחוטף גדל עם אביה והיה חבר שלו בכל השנים שבהם החזיק את בתו כלואה במרתףהחטופה השלישית, ג'ורג'יה (ג'ינה) ד'חזוס, שהחוטף גדל עם אביה והיה חבר שלו בכל השנים שבהן החזיק את בתו כלואה במרתף. למטה: הבית שבו הוחזקו הנשים במשך למעלה מעשור

הבית בקליבלנד שבו הוחזקו 3 נשים חטופות במשך למעלה מעשור

בהמשך נעצרו שלושת האחים קסטרו, ממוצא היספאני בני 45 עד 54, שכלאו וחיו עם הנשים בבית.

סיפורי היעלמותן של 3 הנשים האומללות דומים להפליא:

אמנדה ברי נעלמה ב-21 באפריל 2003, כשהיתה בת  16 אחרי שהתקשרה לאחותה וסיפרה לה שהיא לוקחת טרמפ הביתה מעבודת אחר הצהרים שלה ב"בורגר קינג". היום היא בת 27 ואם לילדה בת 6 שילדה בשבי.

ג'ורג'יה (ג'ינה) ד'חזוס נעלמה ב-2004, כשהיתה בגיל 14 בעת שעשתה את דרכה הביתה מבית הספר.

מישל נייט היתה החטופה הראשונה. היא נעלמה בהיותה בת 21, ב-23 באוגוסט 2002, לאחר שיצאה מבית קרובי משפחה בדרכה חזרה לביתה. והיא המבוגרת שבין החטופות - היום בת 33.

בשלושת המיקרים אנשים נעצרו וחשדות נבדקו. היה אפילו חשוד שהודה ברצח אמנדה ברי, אבל חפירות שבוצעו במגרש בקליבלנד, שם טען האיש שהטמין את הגופה, לא העלו דבר.

הרגע הקשה ביותר עבור אמנדה היה לגלות שאמה נפטרה ב-2006 לאחר שהשקיעה את כל חייה מאז שנעלמה בתה לחיפושים אחריה בכל רחבי היבשת. כל אותו זמן בתה נכלאה במרחק שתי יציאות פריוויי מבית משפחתה.

ג'ינה אמרה, שידעה כל השנים שמשפחתה לא איבדה תקווה למצוא - וזה מה שהחזיק אותה כל השנים הארוכות.

כפי שאמר ראש עיריית קליבלנד, פרנק ג'קסון, "יש הרבה שאלות שצריך להשיב עליהן בקשר למקרה הזה".

המשטרה חוקרת והממצאים מחרידים.

החוטף אריאל קסטרואחד האחים העצורים, בעל הבית אריאל קסטרו (52) (בתצלום מימין), היה נהג הסעות בבית ספר ובאסיסט חובב, שניצל את 'מעמדו' ואת אוטובוס ביה"ס הצהוב שבו נהג, כדי לבצע את החטיפות.

יתרה מכך, הוא היה חבר של משפחת ד'חזוס וגדל עם אביה של אחת הילדות שכלא בביתו. בתחילת שנות ה-90 הוא הואשם במקרה אלימות משפחתי, אך שכניו העידו כי הוא היה "חביב וחברותי" ואף השתתף באירועי בר-בי-קיו שכונתיים. את הנשים השכנים לא הכירו, כי מעולם לא ראו.

צפו בכתבה על הפרשה המזעזעת:

 

ראו תמונות מזירת האירוע, לפני הפריצה לבית - והאזינו לשיחת החירום של אמנדה:

 

 

מזעזע: הנשים שיצאו לבילוי נלכדו בלימוזינה שעלתה באש (וידאו)

 

מקרה שלישי תוך פחות מחודש: ילד בן 5 ירה באחותו בת השנתיים

 

מחפש סמארטפון גנוב? יש כאן שוטר שימכור לך...

 

לעמוד הראשי
 

וידאו וצילומי מסך: 24viralsvideos / Aarati Nambiar /  יו טיוב

 

הוסף תגובה חדשה