התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

אמריקה

נפתרה התעלומה: במלאת 10 שנים להתקפות 9/11, המחבלים מבוסטון רצחו 3 צעירים יהודים (וידאו)
מאת: רון ניב ומאיר דורון | פורסם: 23.05.2013 13:48
כמה דקות לפני שנורה ע"י סוכן FBI שחקר אותו, חברם של האחים צ'רנייב, מחבלי המרתון בבוסטון, הודה שרצחו 3 צעירים יהודים. בתצלום, אחד הנרצחים

אחד הנרצחים היהודים, אריק וייסמן
שניים מהנרצחים היהודים, אריק וייסמן (למעלה) ורפאל טקן (למטה)

Raphal Teken רפאל טקן

 

לפחות אחד ממבצעי הפיגוע במרתון בוסטון בחודש שעבר היה  אחראי גם לרצח אכזרי של 3 צעירים יהודים, שנעשה ב-12 ספטמבר 2011, לציון 10 שנים להתקפות 9/11.

כפי שפורסם ב-ILUSA, ה-FBI פתח מחדש את החקירה ברצח המוזר שעד היום לא פוענח, בעקבות פניות משפחות הנרצחים שהכירו את המחבל טמארלן צ'רנייב כאחד מחבריו הטובים של אחד הנרצחים היהודיים.

איברהים טודשבאיברהים טודשב (בתצלום מימין) לא נחשד בהשתתפות פעילה בביצוע הפיצוצים ליד קו הסיום של המרתון בבוסטון.

הוא נחקר על רצח היהודים.

החקירה התקיימה במלון באורלנדו.

בשלב שבו היה ברור שטודשב קשור לרצח המשולש, לאחר שכבר הודה בהשתתפות בו וסיפק את המניע: 10 שנים להתקפות הטירור ב-9/11 ונדרש לחתום על הודאתו, הוא שלף לפתע סכין, שהסתיר על גופו ולא נמצאה בבדיקה הגופנית שנעשתה לו לפני שהוכנס לחקירה - והתנפל על סוכן הבולשת הפדראלית.

סוכן ה-FBI שלף את נשקו, אקדח, וירה באיברהים למוות, ככל הנראה לאחר שנדקר. בחקירה נכחו עוד 2 שוטרים ממשטרת בוסטון ונציגים של התובע הפדראלי.

ה-FBI עלה על עקבותיו של איברהים במסגרת המאמץ להגיע לכל מי שהכיר את האחים צ'רנייב. במכשיר הטלפון הסלולרי של טודשב נמצא מספר הטלפון של טמארלן צ'רנייב. עתה חושדים החוקרים, כי איברהים לא רצה לכלול בהודאתו את מעורבותו של האח הצעיר, דז'וחר, כי הוא עדיין חי.

 

סיפור רצח שלושת הצעירים היהודים בדירה ב-Waltham ליד בוסטון. כולל וידאו ותמונות כל הנרצחים: ברנדן מס (Brendan Mess), אריק וייסמן (Erik Weissman) ורפאל טקן (Raphael Teken).

 

ברנדן מס (25), אריק וייסמן (31) ורפאל טקן (37) נרצחו באכזריות רבה בדירתו של מס בעיירה וולטהאם שממערב לבוסטון. - גרונותיהם שוספו. מריחואנה פוזרה על גופותיהם כדי לשוות לרצח מראית עין של מחלוקת בנושא סמים. חקירת המשטרה נקלעה למבוי סתום, ולא נעצרו חשודים במעשה.

איברהים טודשב (27), עסק באמנויות הלחימה, והתחבר אל טמארלן צ'רנייב המתאגרף, באותו ג'ים - Wai Kru gym - שבו הכיר את ברנדן מס. צ'רנייב ומס גרו בשכנות. השלושה נעשו ידידים והתאמנו יחד במכון הכושר. למרבה ההפתעה, לאחר רציחתו של ברנדן שניהם לא הופיע להלווייתו.

צפו בכתבת טלוויזיה על הפרשה המתפשטת:

 

הכירו את ראש העיר היהודי הראשון בתולדות לוס אנג'לס: אוהד ישראל עם הרבה חברים ישראלים: לוס אנג'לס מצטרפת לניו יורק ולשיקגו, ללאס וגאס ולסן דייגו, כשלראשונה בתולדותיה נבחר ראש עירייה יהודי, אוהב ישראל. אריק גרסטי (42) גדל וחונך כיהודי, רבים מחבריו ותומכיו ישראלים-אמריקנים והוא יהיה ראש העיר הצעיר ביותר בארה"ב

 

ישראלית-אמריקנית אחת ברשימת 100 הנשים החזקות בעולם: הכירו את צפרה כץ, ילידת חולון, נשיאת קונצרן התוכנה האמריקני "אורקל", הגיעה למקום ה-23 ברשימה היוקרתית, אבל שמרה על מעמדה כאישה בעלת השכר הגבוה ביותר בארה"ב. קיראו כמה היא מרוויחה

 

ילדת הרחוב מבוסטון מטפלת בנערים חסרי בית בישראל

 

לעמוד הראשי

 

צילום מסך ווידאו: BreakingNewsToday / יו טיוב; צילום: פייסבוק

 

 

 

הוסף תגובה חדשה