התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

אמריקה

המפלצת מקליבלנד יירצה מאסר עולם ללא אפשרות חנינה (וידאו)
מאת: רון ניב | פורסם: 27.07.2013 04:32
אריאל קסטרו, שכלא והתעלל ב-3 שנים נשים צעירות במשך 10 שנים, הודה ב-977 סעיפי אישום ובעסקת טיעון ניצל מעונש מוות, ונדון למאסר עולם ועוד אלף שנים

 

 

Ariel Castro המפלצת מקליבלנד אריאל קסטרו

אריאל קסטרו (53) (בתצלום למעלה) ייזכר בהיסטוריה הפלילית של ארה"ב כאחד הפושעים האכזריים ביותר, לאחר שחטף והחזיק בשבי בביתו במשך 10 שנים 3 נשים צעירות, אותן הפך לשפחות המין שלו.

לאחר שהכחיש את 977 סעיפי אישום שהוגשו נגדו, הפסיכופט מקליבלנד שינה את דעתו ובתמורה לכך שלא יוצא להורג - עונש ודאי שהיה נגזר עליו בבית המשפט, הסכים להודות במעשהו הנורא וזכה היום לעיסקת טיעון, על פיה הוא ירצה מאסר עולם ללא אפשרות חנינה ו-1,000 שנים נוספות.

האם אתה מבין שהמשמעות של זה היא שלעולם לא תוכל להשתחרר מהכלא? שאל אותו השופט.
"כן", השיב המפלצת, "ידעתי את זה מיד כשדיברתי עם סוכן ה-FBI הראשון לאחר המעצר. זה גורלי".

הנאשם, יליד פורטו ריקו, ניסה להסביר את מעשיו - "התמכרותי לפורנוגרפיה ובעייתי המינית השתלטו על מחשבותי והייתי קורבן להתעללות מינית בתור ילד". אך השופט קטע את ניסיונו של הרוצח-החוטף-האנס לעורר סימפטיה.

לא ברור עדיין כיצד יגיבו אמנדה ברי, ג'ינה דה-ג'יזס ומישל נייט - שהיו הקורבנות להתעללויותיו של קסטרו. הן הודו לציבור על תמיכתו (ראו סרט וידאו בסוף הכתבה), אבל לפני שהחל המשפט הן אמרו שהן מצפות שייעשה דין צדק לאיש שרמס שנים מחייהן.

קסטרו הודה במסגרת עיסקת הטיעון, בין היתר, ב-2 האשמות של רצח, ו-5 מיקרים שבהם היכה והרעיב את אחת החטופות לאחר שנכנסה להריון וכתוצאה מכך גרם לה להפיל 5 פעמים!

כזכור, 3 הנשים נעלמו בנפרד בין השנים 2002 עד 2004, כשהיו בנות 14, 16 ו-20. הן נחטפו כשעלו על 'טרמפ' שהציע להם קסטרו, נהג אוטובוס הסעות לבתי ספר לשעבר, שאף היה חבר משפחה של אחת החטופות. הנשים נמלטו מהבית כשאחת מהן הצליחה לפרוץ דלת במרפסת הבית המסוגר. אמנדה, ג'ינה ומישל נייט סיפרו על התעללויות מיניות ונפשיות, וכיצד נקשרו בחבלים ושרשראות. אחת מהן הרתה לקסטרו וילדה בת לפני 6 שנים.

צפו ב-3 הנשים החטופות ובני משפחותיהן מספרים על החודש שלאחר שחרורן:

 

 

כתבות מובחרות באתר:

 

המועמד היהודי לראשות עיריית ניו יורק נתפס (שוב!) על סקסטינג (וידאו והתכתובת המלאה)... בושות: לאחר שהודח לפני שנתיים מהקונגרס בגלל הודעות זימה ותצלומי עירום של עצמו ששלח לנשים באמצעות טוויטר, אנתוני ווינר נתפס שוב

 

 
אופנה ישראלית חדשה: נופי ישראל ות"א כהשראה לתכשיטים וחגורות... המעצבת התל-אביבית REBEKA הפכה תחביב למקצוע, ובדרך להפוך למותג היא משלבת בין קולקציה קלאסית לתכשיטי אוואנגרד. והכל בא לה מאמא

 

 
לאסתר לא היתה בעיה לעבור מ-America’s Next Top Model לבסיס השריון בישראל... אסתר פטראק עשתה היסטוריה קטנה - הנערה היהודיה הדתית הראשונה בסדרת הריאלטי הפופולארית. היא היתה כבר על המסלול המהיר לקריירת דוגמנות בניו יורק, אלא שאז החליטה היפהפיה הישראלית-אמריקנית לשנות כיוון, לחזור לארץ ולהתגייס לצה"ל. על תפקיד משרדי היא אפילו לא היתה מוכנה לשמוע. קבלו אותה

 

לעמוד הראשי

 

וידאו בית המשפט: ABCNews; וידאו הנשים: HennesPaynterComm; צילום מסך קסטרו: WEWSTV / יו טיוב
 

הוסף תגובה חדשה