התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

אמריקה

מזעזע: בת ה-15 מלוס אנג'לס הוחזקה בכלוב מתכת (וידאו)
מאת: אורנית חיון | פורסם: 28.07.2013 01:50
הנערה שפותתה לברוח מביתה ע"י שני בעלי חוות גידול מריחואנה בקליפורניה, מצאה את עצמה עובדת פרך בחממות הסמים בימים, וקורבן להתעללויות מיניות קשות בלילות

רייאן באלטו (30) ופטריק פרמיין (24), מגדלי המריחואנה מקחיפורניה שנאשמים בהתעללויות מיניות בנערה בת 15

מאחורי השער והגדרות של חווה לגידול מריחואנה בלייק קאונטי (Lake County) שבצפון קליפורניה, לא הרחק מסן פרנסיסקו, לא הסתפקו רק בחממות הענקיות שבהן גידלו את הסם - המותר בקליפורניה, אלא גם השתמשו במקום כבית כלא לילדה - ואולי לכמה ילדות - שפותו לברוח לחווה ושם הפכו אותן בעליה לפועלות דחק ושפחות מין. וזה קורה בלב קליפורניה!

אלו החשדות הכבדים שהשמיע מפקד משטרת לייק קאונטי בבקשת המעצר של רייאן באלטו (30) ופטריק פרמיין (24) (בתצלומים למעלה). המשטרה פרצה לחוותם לאחר שנערה בת 15, תושבת לוס אנג'לס שהוגדרה כנעדרת מאז שנעלמה מבית הוריה לפני מספר חודשים, הצליחה להגיע לטלפון ולהזעיק אותם.

אחת החממות בחוות המריחואנה ליד סן פרנסיסקואחת החממות בחוות המריחואנה ליד סן פרנסיסקו

 

הנערה סיפרה כיצד פותתה לפני מספר חודשים לברוח מבית הוריה והוסעה לחווה המבודדת. מרגע שנסגר מאחוריה השער, לימדו אותה בעלי החווה את חוקי המקום. בימים היא עבדה בפרך בחממות המריחואנה, ובלילות  סבלה מהתעללויות מיניות של אדוני המקום.

שיא הסיוט היה כשיום אחד הגיעה המשטרה. הנערה הוסתרה, ובעלי המקום חשדו שהיא זו שהזעיקה את השוטרים. כעונש כלאו אותה רייאן ופטריק בכלוב מתכת בגודל 4x2 פוט, שם היא הוחזקה במשך 3 ימים. כל אותה תקופה הישקו אותה באמצעות צינור גומי שנדחף לכלוב, והיא אולצה לעשות את צרכיה בתוכו.

כפי שסיפרה הנערה לשוטרים, כל נסיון בריחה היה צריך לקחת בחשבון את כלי הנשק הרבים שנמצאו ברשות בעלי החווה.

הנערה ניצלה הזדמנות יחידה שהיתה לה, כאשר אחד הגברים נעדר מהחווה. היא מסרה לשוטרים את שם המלון בסקרמנטו בו הוא תיכנן להתאכסן לצורך ביצוע עסקת סמים גדולה. השוטרים עצרו את האיש במלון ומיהרו לחווה, שם נעצר שותפו.

התובע בלייק קאונטי מתכוון להאשים את השניים בשורה ארוכה של האשמות מאונס קטין ושימוש בקטין לצורך סחר בסמים ועד התעללות מינית; ולחקור האם המקרה שנתפס הוא יחיד או התנהלות 'רגילה' של 2 חקלאי המריחואנה.

במהלך הפשיטה על החווה דהמו השוטרים למצוא כמויות עצומות של סמים רפואיים, צעצועי מין רבים, כולל מתקן עץ שמשמש סאדו-מזוכיסטים, קונדומים ובדיקות הריון.

פרקליטיהם של 2 מגדלי הסמים טענו, כי 'שכרו' את הנערה בזכות כישוריה בעיבוד מריחואנה, וכי קיימו איתה יחסי מין בהסכמתה.

צפו בכתבת טלוויזיה מקומית מסקרמנטו על חוות המריחואנה והפרשה המזוויעה:

 

 

 
מזעזע: אהבה נכזבת נגמרה ברצח... מה הלך בראש החולני של הצעיר ממיין, שביקש להרשים נערה צעירה שדחתה אותו, חטף אותה, רצח אותה והשאיר אחריו את כל העקבות שיובילו אליו

 

מזעזע: המטפלת "המושלמת" רצחה 2 ילדים שהיו בטיפולה... מרינה כרים, אשתו של מפיק ברשת CNBC, מצאה את 2 ילדיה (בני 2 ו-6) שחוטים בחדר האמבטיה, בעוד המטפלת נועצת את סכין הרצח בגופה שלה

 

 
מזעזע: תינוק אמריקני נאנס ונרצח כשנפש עם הוריו במכסיקו... רנדי וג'ין שארתי יצאו לחופשה ארוכה בפוארטו ואלרטה, איזור תיירותי פופולרי, שכרו בייביסטר מקומית ויצאו לבלות. לאחר מספר שעות הם חזרו לסיוט של חייהם

 

לעמוד הראשי

 

וידאו וצילום מסך: TwistedMetalNewz / יו טיוב; משטרת לייק קאונטי, קליפורניה

 

הוסף תגובה חדשה