התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

אמריקה

האהבה החדשה של יורשת "אפל"
מאת: שוש חיות | פורסם: 12.08.2013 05:49
פחות משנתיים לאחר מותו של סטיב ג'ובס, מייסד "אפל", אלמנתו ויורשת המיליארדים לורין התאהבה באדריאן פנטי, ראש עיריית וושינגטון לשעבר, שנפרד מאשתו

הזוג הלוהט החדש של אמריקה: לורין פאוול ג'ובס ואהובה אדריאן פנטיLaurene_Powell_Jobs.jpg

הזוג הלוהט החדש של אמריקה: לורין פאוול ג'ובס ואהובה אדריאן פנטי

 

השמועות רוחשות כבר כמה שבועות, והרומן הסוער עושה גלים. שנתיים לאחר מותו של סטיב ג'ובס, מייסד ענק המחשבים "אפל", אלמנתו ויורשת המיליארדים שהותיר, לורין (49), עמוק בתוך רומן חדש.

הצד השני ברומן הוא אדריאן פנטי (42) (Adrian Fenty), שכיהן במשך 4 שנים, עד השנה שעברה, כראש עיריית וושינגטון הבירה, וכעת מחזיק במישרות שונות, ובין היתר יועץ לחברות הון סיכון בסיליקון ואלי, שם חיה לורין.

לורין פאוול ג'ובס (Laurene Powell Jobs), שירשה לאחר מות בעלה כ-10.7 מיליארד $, סיפרה כי הכירה את פנטי בכנס חינוך ב-2011. בשנה שעברה כשצורף על ידה למועצת המנהלים של ארגון צדקה שהיא מנהלת, הציגה לורין את אדריאן כ"אחד התומכים הגדולים של רפורמה בחינוך בארה"ב".

עד כמה זה רציני יעיד הליך הגירושים שהחל בתחילת השנה בין אדריאן ואשתו מזה 15 שנה, מישל, אם 3 ילדיו. מינואר אדריאן, עו"ד במקצועו בוגר הארוורד, לא גר יותר בבית.

לורין וסטיב ג'ובס נפגשו באוניברסיטת סטנפורד, שם לורין סיימה תואר שני במנהל עסקים - והתחתנו ב-1991. במשך השנים שמרה לורן על פרופיל ציבורי נמוך למרות שעשתה קריירה משלה וייסדה חברה מצליחה למזונות אורגניים, Terravera. לבני הזוג נולדו 3 ילדים (לסטיב היתה בת נוספת מיחסים קודמים). כזכור, סטיב ג'ובס נפטר מסרטן באוקטובר 2011.

 

כל החדשות הטריות מארצות הברית

 

כל הסיפורים החמים על ישראלים בארה"ב

 

לעמוד הראשי

 

צילומים: Gobierno de Chile / ויקיפדיה; וויקיפדיה

הוסף תגובה חדשה