התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

אמריקה

סקס במטוס? רק בספרים
מאת: אורנית חיון | פורסם: 12.08.2013 06:28
כתב אישום הוגש בלאס וגאס נגד בני זוג מסיאטל שביקשו להתנסות בסקס בשחקים בדרכם לעיר הבילויים והתעלמו מבקשות הדיילות ומהנוסעים המומים שבתוכם היו גם ילדים

סקס במטוס

כתב האישום שהוגש בבית המשפט בלאס וגאס נקרא לרגעים כמו סרט פורנוגרפי:

ג'סיקה סטרובל (33), ספרית מסיאטל, ובן זוגה, כריסטופר מרטין, חקלאי ויינן, ביקשו להצטרף למועדון Mile High וגילו שזה רק בסרטים ובספרים. במקום זה, הם מואשמים בקיום יחסי מין בזמן טיסה מסיאטל ללאס וגאס. מדובר בטיסה קצרה (כ-50 דקות), אך ג'סיקה וכריסטופר פשוט לא יכלו לחכות עד שינחתו בעיר שכל מה שקורה בה נשאר בה.

ע"פ כתב האישום שהוגש נגד0, המעשה קרה ב-21 ביוני בטיסת חברת התעופה הפנימית Allegiant מספר 557.

קטעים נבחרים:

"גברת סטרובל, שישבה במושב האמצעי, ביצעה לעיני נוסעים מין אוראלי בבן זוגה, מר מרטין, שישב לידה במושב לידה, ליד החלון... לאחר שהאקט המיני הסתיים ניקתה האישה את עצמה והגבר הטמין את איבר מינו במכנסיים... בשלב זה הניח מר מרטין את ידיו על מכנסיה של גברת סטרובל והחל לענג אותה.

"בהמשך הטיסה, אחרי שהוגשו שתייה וחטיפים, שוב ביצעה גברת סטרובל מין אוראלי למר מרטין לעיני הנוסעים... לקראת סוף הטיסה הרים מר מרטין את חולצתה של גברת סטרובל והחל לנשק את שדיה לעיני הנוסעים".

מכתב האישום עולה עוד, כי בין הנוסעים שחזו בהצגה הפורנוגרפית החיה היו גם כמה ילדים. נוסעים בטיסה התלוננו בפני הצוות על מעשיהם של בני הזוג, ודיילת נזפה בהם וביקשה שיחדלו ממעשיהם. אך זה לא הועיל. 

לאחר הנחיתה הוגשה נגד בני הזוג תלונה, והם נעצרו לחקירה ע"י משטרת לאס וגאס.

למרות אי הנעימות, אין עונשים חריפים בחוק האמריקאי על סקס בפרהסיה; העונש המינימלי הוא קנס והמכסימלי מאסר ל-90 יום.

 

כל החדשות הטריות מארצות הברית

 

כל הסיפורים החמים על ישראלים בארה"ב

 

לעמוד הראשי

 

עשו לנו like בעמוד הפייסבוק שלנו - ותתעדכנו כל הזמן!

 

צילום מסך אילוסטרטיבי: Marco Amaya / יו טיוב

 

הוסף תגובה חדשה