התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

אמריקה

טירוף בן 14
מאת: רון ניב | פורסם: 26.11.2013 08:25
נער בן 14 ממסצ'וסטס נאשם שאנס ורצח באכזריות את המורה למתימטיקה שלו, בת ה-24, בשירותי בית הספר. "לפעמים לא מצאתי מילים לתאר את הזוועה", אמר התובע

רוצח  פיליפ צ'יסםנרצחה, קולין ריצ'ר

כתב האישום נגד פיליפ צ'יסם, נער בן 14 (בתצלום מימים), נקרא כמו סרט אימה. הוא מגולל סיפור מחריד של אונס ורצח שביצע התלמיד החדש מטנסי, שקורבנו היתה המורה החדשה שלו למתימטיקה, קולין ריצ'ר, שהיתה בת ה-24 במותה (בתצלום משמאל).

המעשה המחריד אירע בתא שירותים בבית ספר תיכון בעיר דנברס (Danvers), שבמחוז Essex בצפון-מזרח מסצ'וסטס.

לאחר שאנס ורצח, קבר פיליפ את קורבנו בחלקת יער סמוך למגרש הספורט של בית הספר, לא לפני שערף את ראשה בסכין. על גופתה הניח פתק שעליו כתב: "אני שונא את כולכם". גופתה של ריצ'ר כשסימני אלימות אכזריים טבועים בה.

התובע המחוזי תיאר את פרטי המקרה בקול רועד. "הנער עקב אחרי המורה לשירותי הנשים, נכנס אחריה לשם ותקף אותה בסכין יפנית... הוא דקר אותה כמה פעמים תוך כדי שאנס אותה באמצעות חפץ... ואז הוא הרג אותה. ... הוא גנב את האייפון שלה... ברשותו נמצאו את תחתוניה וכרטיסי האשראי שלה... הפרטים מזעזעים ולפעמים לא מצאתי מילים לתאר את המעשה המבעית", אמר התובע, שביקש מבית המשפט שלא להתיר פרסום של חלקים מכתב האישום - ונענה בחיוב.

בחורשה ליד מגרש הספורט של בית הספר נמצאה גופת המורה שנאנסה ונרצחהבחורשה ליד מגרש הספורט של בית הספר נמצאה גופת המורה שנאנסה ונרצחה

ההוכחה העיקרית נגד הנער, שהגיע לעיר הקטנה רק לאחרונה עם אמו הגרושה, היו הדיסקים במצלמות האבטחה של ביה"ס. פיליפ נראה מוציא את גופתה של ריצ'ר מהשירותים בתוך פח כחול (לאשפה ממוחזרת) המוסע על גלגלים. ידיו עטופות בכפפות.

לאחר שסיים את 'ענייניו' בביה"ס אותו יום, פיליפ חזר לביתו, התקלח, החליף את בגדיו המוכתמים בדם, אכל ארוחת צהריים ויצא לאולם הקולנוע המקומי לצפות בסרט החדש של וודי אלן.

בדרכו חזרה הביתה הלך לצד כביש מהיר ונעצר ע"י פטרול משטרה. בחיפוש בבגדיו נמצאה הסכין היפנית ועליה סימני דם.

"מה זה?" שאל אותו השוטר, "מאיפה הדם הזה?"

"מהבחורה", השיב הנער ונעצר מיד.

המניע לרצח המטורף עדיין לא ידוע. באותו יום ביקשה ריצ'ר מפיליפ להישאר אחרי שעות הלימודים, כדי לוודא שהוא מוכן למבחן שאמור היה להתקיים כמה ימים לאחר מכן. חבריו של פיליפ לספסל הלימודים מתעקשים שהיה ילד שקט וחביב. עד שהשטן שבתוכו התפרץ החוצה.

המורה הנרצחת תוארה כאישה חייכנית ואיכפתית, שנתנה השראה לרבים - גם בבית הספר שבו לימדה וגם מחוצה לו.


Knockout אנטישמי: להפיל יהודי במכת אגרוף אחת... משחק הקונדס האכזרי קיבל מימד אנטישמי, כאשר כנופיות צעירים אפרו-אמריקנים תקפו אישה בת 76, ילד בן 9 ותייר ישראלי. משטרת ניו יורק הקימה צוות חקירה מיוחד
 

(גם) קפה נמס עלית "יורד" מישראל... המוצר הכי ישראלי שיש - קפה נמס עלית - עוזב את הארץ והאבקה שנמצאת כמעט בכל בית ישראלי בעולם תיוצר בברזיל, בגרמניה ובוויטנאם. אבל האיכות תישאר ישראלית
 

גיורים ונישואים יהודיים בארה"ב 2013: גם לא כל הרבנים האורתודוכסים "כשרים"... רבנים מחוף-אל-חוף נסערים לאחר שהתגלה כי הרבנות הראשית בארץ אינה מאשרת נישואים וגיורים של רבנים אורתודוקסיים ידועים, הנמצאים ב"רשימה שחורה"
 


כל הסיפורים החמים מאמריקה
 

למוסף ישראלים באמריקה
 

למוסף סגנון חיים - בריאות, צרכנות, יחסים, רוחניות, הורות, על השולחן
 

לעמוד הראשי


עשו לנו like בעמוד הפייסבוק ותתעדכנו כל יום

צילומי מסך: The Boston Globe / יו טיוב

 

הוסף תגובה חדשה