התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

אמריקה

תופעה: הסועד שכל מלצר וברמן חולם עליו
מאת: אורנית חיון | פורסם: 05.12.2013 02:23
גבר נדיב, הנמצא כנראה בנסיעות מחוף-אל-חוף, צעיר אך עשיר מאוד כנראה, מעניק מאז אוגוסט (בשם ישו) טיפים אסטרונומיים במסעדות וברים ברחבי ארה"ב

מלצרית מאושרת לאחר שקיבלה טיפ נדיב מעשיר צעיר ומסתורימלצרית מאושרת לאחר שקיבלה טיפ נדיב מעשיר צעיר ומסתורי

סועד אלמוני, הנמצא כנראה בנסיעות מחוף-אל-חוף, צעיר אך עשיר מאוד כנראה, הופך לתופעה מדוברת ברשת ובעולם המלצרות: האיש משאיר אלפי דולרים כטיפים על ארוחות קטנות שהוא סועד, לרוב לבדו.

התופעה, מסתבר, החלה באוגוסט, כאשר נפוצו ברשת עדויות של מלצרי מסעדות וברמנים ברי מזל מרחבי ארה"ב, שסיפרו על טיפים מוגזמים (מעל 1,000 דולר) שהעניק להם גבר מסתורי. אחרי שהתעורר העניין הציבורי פתח הנדבן עצמו חשבון ברשת התמונות החברתית "אינסטגרם" - בשם "טיפים לישו",  @tipsforjesus, החל להציג את הקבלות שהוכיחו שהוא האיש שהכל חפצים שיבוא בפתחם - והצהיר: "אני עושה את עבודתו של האל, טיפ אחרי טיפ".

הנדבן משלם בכרטיס 'אמריקן אקספרס' שחור - "סנטוריון", קרדיט קארד יוקרתי שמונפק בהזמנה מיוחדת ללקוחות שעומדים בדרישות פיננסיות גבוהות; ייחודו, ששם מחזיק הכרטיס אינו מוטבע עליו.

דוגמאות:

* הנתינה האחרונה היתה בשבת האחרונה - מלצר במסעדת MoonDogs בבירה וושינגטון קיבל טיפ של 5,000 דולר. "סוף סוף מישהו באמת מעריך את העבודה הקשה שאני עושה", הוא אמר.

טיפ של 5,000 דולר על ארוחה של 576.50 דולר* במסעדת "לג'נדס אוף נוטר דאם", בקמפוס אוניברסיטת נוטר דאם שבאינדיאנה, האיש סעד פעמיים באוקטובר, בדרכו אל ומ-משחק פוטבול של נבחרת האוניברסיטה. בארוחה לפני השאיר טיפ של 5,000 דולר על ארוחה של 576.50 דולר (בתצלום מימין), ובשולי הקבלה הוא כתב Fight On! אחרי המשחק סעד שנית, והשאיר טיפ נוסף של 5,000 דולר על חשבון של 164.50 דולר. "היינו בשוק", סיפרו המלצריות המאושרות, "כמובן שאף פעם לא קיבלנו טיפ כזה גבוה". הן חילקו אותו עם שאר עובדי המסעדה.

* במסעדת "פיג אנד אוליב" בווסט הוליווד סעד הנדיב עם שני חברים, לבש חולצה של נבחרת הפוטבול של USC, וענה למלצר שהתעניין שכן, הוא מקליפורניה. הטיפ: 1,000 דולר על חשבון של 779.35 דולר.

במסעדה בדאון-טאון לוס אנג'לס, 1,000 דולר טיפ על חשבון של 265.96 דולר * במסעדה בדאון-טאון לוס אנג'לס, האיש נתן 1,000 דולר טיפ על חשבון של 265.96 דולר (הקבלה בתצלום מימין).

* חשבון ממסעדת יוקרה בשיקגו מראה טיפ של 5,000 דולר.

* חשבון מבר במישיגן מראה טיפ של 3,000 דולר עבור חשבון של 87.98 דולר. וברמן מסן פרנסיסקו זכה ב-1,000 דולר על חשבון דומה בחודש שעבר.מי הם הישראלים באמריקה? (כמה) תשובות חדשות... מי אנחנו? בעזרת 1,598 נסקרים מנסה ד"ר מינה צמח לתת איפיון קבוצתי ראשון מסוגו לקהילה הישראלית-אמריקנית בת כ-700,000 בני אדם. המחקר המלא
 

נחשפה רשת זנות של חיילות צעירות באחד הבסיסים הגדולים של צבא ארה"ב... הקורבנות: חיילות צעירות במצוקה כלכלית. המשתמשים: חיילים ותיקים. המפעיל: הממונה על מניעת הטרדות מיניות בבסיס

כל הסיפורים החמים מאמריקהלמוסף ישראלים באמריקה


למוסף סגנון חיים - בריאות, צרכנות, יחסים, רוחניות, הורות, על השולחן


 

לעמוד הראשי


עשו לנו like בעמוד הפייסבוק ותתעדכנו כל יום

צילומים: instagram.com/tipsforjesus

הוסף תגובה חדשה