התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

אמריקה

הפסיד חצי-מיליון דולר תוך 17 שעות ב"אשמת הקאזינו" (וידאו)
שרות ILUSA | פורסם: 08.03.2014 01:21
מהמר ותיק בלאס וגאס תובע את Downtown Grand בטענה שהישקו אותו לשכרה בזדון כדי שיכפיל את קו האשראי שלו בקאזינו

המהמר ג'ונסטון משתטה מול מצלמות האבטחההמהמר ג'ונסטון משתטה מול מצלמות האבטחה

זה קרה בסוף השבוע החגיגי שבו מתקיים הסופרבול, בלילה שבין ה-30 ל-31 בינואר. מארק ג'ונסטון, קליפורני בן 52, בילה בקאזינו Downtown Grand בלאס וגאס. עוד ועוד משקאות אלכוהול חזקים הוזרמו לשולחנו חינם, כנהוג בווגאס עם מהמרים כבדים. הוא שיחק בלאק ג'ק ופוקר פאי גו, הימר על סכומים גבוהים ופרט עוד ועוד כסף לאסימונים, כשהוא משתמש בקו אשראי נדיב שנתן לו הקאזינו.

אחרי 17 שעות, ג'ונסטון נשאר ללא סנט אחד ועם חוב של חצי-מיליון דולר.

עכשיו תובע המהמר את בית הקאזינו בטענה שגרמו בזדון להשתכרותו, במגמה להביא אותו לאובדן שיקול דעתו ולגרום לו לקחת על עצמו הלוואה שאין בכוחו להחזיר - ולכן אינו מחויב לשלם לו את החוב שיצר בליל ההילולים.

בכתב התביעה נטען, כי לג'ונסטון הוגשו לפחות 20 משקאות. "אין זה סביר שקזינו כלשהו ייתן ללקוח להפסיד סכום כזה של כסף - בשעה שהוא שיכור", נאמר בתביעה.

לפי תיאור כתב התביעה שהוגשה בלאס וגאס, על פי סרטוני האבטחה של הקאזינו, "ג'ונסטון, למרות היותו מהמר בעל ניסיון, הפיל אסימונים על הרצפה, התבלבל בין הצבעים שלהם והשמיע קללות לכל עבר... בשלב מסוים, מרוב שכרות, הוא לא הצליח להבין מה כתוב על הקלפים או להחזיק את ידיו באופן יציב".
מסתבר, כי ג'ונסטון מוכר ב-Downtown Grand, שהיקצה לו קו אשראי של 250,000 דולר שהוגדל במהלך היום והלילה הארוכים ל-500,000 דולר.

בכתב ההגנה נטען, כי ג'ונסטון הוא בעל הון בתחום הנדל"ן והמסחר במכוניות והוא יודע שבלאס וגאס (כמו בעוד 12 מדינות שבהן פועלת תעשיית הימורים מסחרית) מציעים משקאות חינם למהמרים, וזו חובתם של המהמרים להחליט אם להשתמש בשירות ולשתות באופן אחראי או לא לשתות בכלל.

ואולם פרקליטו של ג'ונסטון הציג תקנות של איגוד בתי הקאזינו בארה"ב (AGA), האמורות לכאורה למנוע מלקוחות שיכורים להמשיך ולהמר ומבתי הקאזינו להגיש להם משקאות נוספים, וטוען ש'דאון-טאון גראנד' היפר את הכללים.

צפו בכתבת טלוויזיה על הסיפור:
 

Man who lost $500K in Las Vegas while blackout drunk speaks out


 


"היהודים האמריקנים פשוט מכרו את ישראל"... כך טוענת מישל בקמן, המועמדת לנשיאות מ-2012, שמאשימה קבוצה של 48 תורמים יהודים-אמריקנים עשירים מקורבי אובמה על כך שהם פועלים נגד האינטרס של מדינת ישראל

טעות נפוצה? חזר לשריפה לחלץ את הטלפון שלו ונשרף למוות
... ב-90% מהמקרים שבהם אנשים חוזרים לביתם העולה בלהבות כדי להציל דבר מה, הם לא יוצאים בחיים - מזהיר נציב הכבאות בטקסס

גיהנום למהגרים הבלתי-חוקיים לארה"ב: אובמה המגרש
... כמות המגורשים מארה"ב זינקה פי 9 (!) מאז תחילת שנות ה-90 ובתקופת כהונתו של הנשיא הרפורמטור יישבר שיא גירוש המהגרים של כל נשיא לפניו

למוסף ישראלים באמריקה - ישראלים בחדשות, בחברה ובפוליטיקה, בהיי-טק ובפילנטרופיה


למוסף סגנון חיים - בריאות, מחקרים חדשים שימושיים, תזונה, מתכונים ודיאטה, צרכנות, יחסים וזוגיות, רוחניות, הורות ועוד

עשו לנו like בעמוד הפייסבוק ותתעדכנו כל יום

וידאו וצילום מסך: ‪KTNV Channel 13 Action News / יו טיוב

 

 

הוסף תגובה חדשה