התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

אמריקה

מזעזע: נהג המשאית חטף צעירות והשתמש בהן חודשים כשפחות-מין
שרות ILUSA | פורסם: 14.03.2014 00:13
"הוא החזיק אותי בכוח, לא נתן לי להתחמק מהמשאית וממנו כשהוא מאיים עליי, מכה אותי באכזריות, כופה עליי מין כמעט מדי יום ומכנה אותי 'השפחה שלי'"

משאית האונס

טימותי ואפידס, נהג המשאית הסאדיסט

 

השוטרים שהציצו לרגע לקבינה של המשאית הענקית כשניצבה בתחנת שקילה למשאיות במיניסוטה, הבחינו שמשהו לא בסדר עם הצעירה הצנומה שיושבת לצד הנהג גדול המימדים וגלוח הראש - פניה היו חבולות ונראה היה שהוכתה נמרצות בשעות האחרונות.

"היא קרובת משפחה שלי", אמר הנהג, מנסה לנפנף את השוטרים.

כך החלה חשיפתה של פרשה מזוויעה של אונס והתעללות, שהביאה למאסרו של טימותי ואפידס (Timothy Vafeades) (בתצלום) נהג משאית סאדיסט מיוטה בן 54, והשבוע החל משפטו במיניסוטה.

הרחק מידיו המאיימות, העידה הצעירה המפוחדת, בת 19 מפלורידה, כיצד שימשה במשך 6 חודשים שפחת-מין של ואפידס, שחטף אותה במאי 2013, היכה אותה ואנס אותה בעודם נוסעים בכל רחבי ארה"ב.

"זה היה סיוט", היא אמרה בבית המשפט, "ולא היה לי מושג מתי הוא ייגמר ואיך... הוא איים עליי שאם לא אענה לו או אספר עליו הוא יהרוג אותי... הייתי בטוחה שבסוף הוא יהרוג אותי".

במהלך תקופת השבי, כפה עליה ואפידס למעלה מ-100 פעמים לקיים איתו יחסי מין. אבל אחד מרגעי האימה שתיארה הצעירה היה כאשר ואפידס שינה את המראה שלה: באמצעות מקדחה הוא שייף את השיניים שלה וקנה לה שיניים תותבות ועבורו עם ניבים של ערפד.

זו הייתה רק ההתחלה. לאחר שפורסם מעצרו של הנהג הסאדיסט, אישה נוספת התייצבה במשטרה לספר כיצד גם היא הוחזקה בכוח במשאיתו של ואפידס, לאחר שהכירה אותו בתחנת דלק בסולט לייק סיטי באפריל 2012.

על פי עדותה, בתמימותה היא נעתרה להזמנתו שייצאו יחד לארוחת ערב ונכנסה עמו למשאית. זו הייתה טעות גורלית.

"הוא הכריח אותי להינשא לו... ואחר כך, במשך 3 חודשים, הוא החזיק אותי בכוח, לא נתן לי להתחמק מהמשאית וממנו כשהוא מאיים עליי, מכה אותי באכזריות, כופה עליי מין כמעט מדי יום ומכנה אותי 'השפחה שלי'... הוא הכריח אותי לשנות את התסרוקת ולצבוע את שיערי, והשתמש במקדחה כדי לשייף את השיניים שלי - הכל כדי להסוות את זהותי".

לבסוף הצליחה להתחמק ממנו ביולי 2012, לאחר ששריף בנבאדה הבחין בחבלות שבפניה. לדבריה, היא התלוננה נגדו בפלורידה, אולם מאום לא נעשה עם תלונתה.

ואפידס מואשם בעשרות עבירות, והתובע אמר כי בלי ספק ידרוש מבית המשפט שאדם כמוהו יסיים את שארית חייו בכלא.

 

הסיפור המרגש של השבוע: כוכב הכדורגל מימן ניתוח מציל-חיים לתינוק בן 10 חודשים... בשלב ראשון כריסטיאנו רונאלדו (מי אמר אנוכי ושחצן?) מכר נעליים וחולצה שלבש באחד ממשחקי ריאל מדריד - וקיבל תוך דקה את הסכום הדרוש

שערוריית הרכב הגדולה של GM (וידאו)... האם ידע תאגיד הרכב האמריקני מזה 10 שנים שמכוניות שברולט, פונטיאק, סאטורן שייצר מסכנות-חיים? ולמה נדרשו 13 הרוגים כדי לגלות תקלה חמורה במתג ההתנעה

האשמה: הגנרל אנס את קצינת המודיעין שלו במשך 3 שנים
... ואיים לרצוח אותה ואת בני משפחתה אם תחשוף אותו. במקביל ניהל סגן מפקד הדביזייה המוטסת ה-82 עוד 2 רומנים. המשפט שצבא ארה"ב לא רוצה שיידעו עליו

לעמוד הראשי - כל הכתבות החדשות


למוסף ישראלים באמריקה - ישראלים בחדשות, בחברה ובפוליטיקה, בהיי-טק ובפילנטרופיה

למוסף סגנון חיים - בריאות, מחקרים חדשים שימושיים, תזונה ודיאטה, צרכנות, יחסים, רוחניות, הורות ועוד

עשו לנו like בעמוד הפייסבוק ותתעדכנו כל יום

צילום מסך: ‪TomoNews US /יו טיוב

הוסף תגובה חדשה