התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

אמריקה

מרגש: חתונת פצועי פיגוע הטרור במרתון בבוסטון (וידאו)
מאת: אורנית חיון | פורסם: 08.04.2014 21:22
פיטר ורבקה, שניים מ-275 פצועי הפיגוע במרתון בבוסטון, עוד לא עומדים ממש על הרגליים, אבל "כל יום שעבר מאז הפיגוע, התאהבנו יותר ויותר" והיא אמרה "כן"

פיט ורבקה בחתונתם

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

פיט ורבקה בחתונתם, ולאחר הצעת הנישואין בבית החולים (בתצלום למטה)

פיט ורבקה לאחר הצעת הנישואין בבית החולים

פיטר (פיט) די-מרטינו (28) וחברתו רבקה גרגורי (26) קיוו לסופשבוע של כיף, כשנסעו יחד עם בנה של רבקה, נח בן ה-6, ואחותו של פיט ג'ינה, לבלות סופשבוע בבוסטון ולצפות במרתון הגדול שבו השתתפה אמה של רבקה.

הם התייצבו על המדרכה סמוך לקו הסיום, צופים ברצים ומחכים לאם כדי לעודד אותה ברגעי המירוץ האחרונים, כאשר לפתע התפוצץ לידם מטען נפץ. שניהם נפצעו קשה ברגליהם. אינסטנקטיבית, רבקה גוננה בגופה על בנה, והצילה אותו מפגיעה.

השניים הכירו שנה לפני הפיגוע במרתון בוסטון, שגבה את חייהם של 3 בני אדם ופצע 275 בני אדם - ואותו יום נורא שינה את חייהם. רבקה עברה 15 ניתוחים, ועדיין יש חשש שייאלצו לכרות את רגלה השמאלית בשל הנזק שנגרם לה. רק בחג המולד האחרון הצליחה לראשונה לעמוד על רגליה בעזרת קביים מיוחדים שהותקנו לה. פיט נפצע קשה ברגלו הימנית, קרסולו רוסק לחלוטין והוא עבר גם כן כמה ניתוחים ושיקום ארוך שהחזירו את הרגל בינתיים רק לתפקוד חלקי.

אבל לסיפור הזה יש סוף טוב ורגע מרגש שאירע בסוף השבוע באחוזה מהמאה ה-19 בצפון קרוליינה, שאירחה את נישואיהם של בני הזוג. "אף פציעה לא הייתה מונעת מאיתנו להגיע לרגע הזה", אמר פיט.

תוך שהיא נעזרת בקביים המיוחדים (מתחת לשמלת הכלה), מלווה באביה ובבנה הקטן, צעדה רבקה לעבר הבמה. פיט נעל נעליים מיוחדות כדי שיוכל לעמוד על רגליו; הוא עדיין סובל כאבים עזים בעמידה ממושכת. כשרבקה נשאלה ע"י הכומר אם תינשא לבן זוגה היא לא היססה וענתה: "בהחלט".

"לאחר הפציעה הבנו כמה החיים קצרים", סיפרה רבקה. באוקטובר האחרון, בבית החולים, שעה שהייתה עדיין מרותקת למיטה, פיט הציע לה נישואין - "ועניתי מיד בחיוב", אמרה הצעירה הטקסנית בחיוך חמוד. "כל יום שעבר מאז הפיגוע, התאהבתי בו יותר ויותר".

רבקה בבית החולים

רבקה בבית החולים

החתונה כולה נתרמה לבני הזוג ע"י אתר המתחתנים The Knot, שיצר "חתונת חלומות" לבני הזוג.

כזכור ביצעו את הפיגוע במרתון בבוסטון האחים טמרלן ודז'וחר צרנייב. לאחר מרדף חוסל האח הבכור, טמרלן, בחילופי אש עם המשטרה. בימים אלה מתנהל משפט נגד האח הצעיר, שנפצע ונותר נכה. התובעים בבוסטון מתכוונים לדרוש להטיל עליו עונש מוות.

צפו בכתבה על רבקה גרגורי, המספרת על פציעתה, שיקומה והצעת הנישואין שקיבלה מפיט:

 

{C}

Texas Woman Shares Story After Boston Marathon Bombing


 

צפו בפיט ובאחותו ג'ינה מספרים על פציעותיהם בפיגוע במרתון בבוסטון:

 

{C}{C}

2013 Hometown Heroes Breakfast - Keynote Speech


 

לכל הכתבות החדשות

מעכשיו, אמזון תעשה בשבילכם גם את קניות הסופרמרקט (וידאו)... תושבי לוס אנג'לס, סן פרנסיסקו וסיאטל לא חייבים יותר לצאת לקניות מזון. לגאדג'ט החדש, המוצע (בינתיים) חינם, קוראים Dash, ולשירות החדש Amazon Fresh

עונשו של תוקף יהודי, חודשיים מאסר, מעורר סערה בניו יורק (וידאו)... הבריון האפרו-אמריקני שירה כדורי paintball בצעיר חרדי, ישלם גם קנס של 250 דולר ו-3 שנות מאסר על תנאי יבטיחו אולי שלא יחזור על מעשהו

לכל הסיפורים החמים מאמריקה

פתאום בא לו לצייר (וידאו ותמונות)... שלוש שנים לאחר שיצא לפנסיה מהבית הלבן, הנשיא לשעבר ג'ורג' בוש הבן התאהב במכחול ומתגלה כצייר דיוקנים מוכשר. בתערוכתו הראשונה הוא מפתיע את מנהיגי העולם

למדור העסקים והכלכלה

למוסף ישראלים באמריקה - ישראלים בחדשות, בחברה ובפוליטיקה, בהיי-טק ובפילנטרופיה

למוסף סגנון חיים - בריאות, מחקרים חדשים שימושיים, תזונה ודיאטה, צרכנות, יחסים, רוחניות, הורות ועוד

עשו לנו like בעמוד הפייסבוק ותתעדכנו כל יום

וידאו וצילומי מסך: ‪Dallas News / ‪WNY Finger Lakes Red Cross / יו טיוב

 

 

 

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה