התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

אמריקה

אלכס הקטן והחכם דקר 20 מחבריו (וידאו)
שרות ILUSA | פורסם: 10.04.2014 02:55
תלמידי התיכון בפרבר שקט ומנומנם של בני המעמד הבינוני-גבוה ליד פיטסבורג, לא האמינו למראה בן ה-16 שרץ כאחוז אמוק חמוש בסכינים במסדרון ודקר לכל עבר

אלכס הריבל מובל למכונית המשטרה לאחר מעצרו. הוא יועמד לדין כמבוגר ולא כקטין למרות שהוא בן 16אלכס הריבל מובל למכונית המשטרה לאחר מעצרו. הוא יועמד לדין כמבוגר ולא כקטין למרות שהוא בן 16אלכס הריבל מובל למכונית המשטרה לאחר מעצרו

"הוא היה קטן, נמוך קומה ורזה, לא דיבר הרבה אבל היה חכם מאוד. ציפה לו עתיד טוב. אני לא יודעת מה היה המניע שלו כי הוא לא סבל מהצקות" - כך תיארה חברה לכיתה את אלכס הריבל (Alex Hribal), נער בן 16, שזמן קצר לאחר פתיחת השער ב-7 בבוקר, שעה ש-1,200 תלמידי התיכון החלו להגיע, כשהוא חמוש ב-2 סכיני מטבח, החל מסע קטל בבית ספרו, Franklin Regional High, במריסוויל - פרבר שקט ומנומנם של בני המעמד הבינוני-גבוה, כ-15 מייל מזרחית פיטסבורג, פנסילבניה.

אלכס רץ במסדרונות בית הספר כ-200 פיט, דקר ופצע לפחות 20 תלמידים, כמה מהם קשה, עד שמאבטח - בעזרת סגן מנהל ביה"ס - הכניעו אותו, לא לפני שדקר את המאבטח ונדקר בעצמו תוך כדי המאבק איתו.

כוחות הביטחון פינו פצועים ואת תלמידי בית הספרכוחות הביטחון פינו פצועים ואת תלמידי בית הספר

בניגוד לעדות חבריו לכיתה, המספרים על נער שקט ונורמטיבי, בחקירה ראשונית עולה שאלכס החליט "להרוג" בעקבות איום שקיבל מתלמיד אחר בביה"ס בערב שלפני התקפת הסכינים.

"הוא רץ במסדרון, נופף בשני סכינים ודקר לכל עבר, כל מי שנקרה בדרכו", סיפר אחד הפצועים, תלמיד בכיתתו של הדוקר, שהיה בדרכו לכיתתו לקראת תחילת שיעור ב-7:30. "כתמי דם עפו ונדבקו בקירות ופצועים זעקו לעזרה".
 
אחד התלמידים מיהר להפעיל את אזעקת השריפה, מה שגרם לבהלה ולבריחת תלמידים אל מחוץ לבית הספר. "בהתחלה חשבתי שזה תרגיל... אבל כולם צרחו ונבהלו... תלמידים נרמסו. זה היה מראה נוראי", סיפרה אחת הפצועות, שנחבלה מהכאוס ששרר במקום ולא מדקירות.

צפו בכתבת טלוויזיה מזירת האירוע:

 

BREAKING: Mass Stabbing Suspect Alex Hribal to be Tried as Adult


 

לכל הכתבות החדשות

קצינת המשטרה הצבאית שעצרה את היורה בבסיס הצהאי פורט הוד, טקסס... לאחר מירדף, בקצה מגרש החנייה של הבריגדה הרפואית, הם נעמדו פנים אל פנים, במרחק 6 מטרים זה מזו והשוטרת הצבאית כיוונה את אקדחה לעברו

10 שנים שלא חגגנו את חג הפסח בחיק המשפחה... כבר עשור טלי גולדשטיין שואלת "מה נשתנה הלילה הזה מכל הלילות?" - והתשובה היא שמשפחתה הגדולה שם ומשפחתה הקטנה כאן, ופסח ללא ספק שונה ואחר בלעדיהם

מרגש: חתונת פצועי פיגוע הטרור במרתון בבוסטון (וידאו)... פיטר ורבקה, שניים מ-275 פצועי הפיגוע במרתון בבוסטון, עוד לא עומדים ממש על הרגליים, אבל "כל יום שעבר מאז הפיגוע, התאהבנו יותר ויותר" והיא אמרה "כן"

לכל הסיפורים החמים מאמריקה

למוסף ישראלים באמריקה - ישראלים בחדשות, בחברה ובפוליטיקה, בהיי-טק ובפילנטרופיה

למוסף סגנון חיים - בריאות, מחקרים חדשים שימושיים, תזונה ודיאטה, צרכנות, יחסים, רוחניות, הורות ועוד

עשו לנו like בעמוד הפייסבוק ותתעדכנו כל יום

צילומי מסך ווידאו: ‪YouHotNews /יו טיוב ‪legacy4695
 

 

 

הוסף תגובה חדשה