התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

אמריקה

גורל אכזר: בני הזוג הטריים התנגשו חזיתית בדרך לעבודה
מאת: אורנית חיון | פורסם: 07.06.2014 20:18
ניקולס וכריסטינה, עובדי חווה בצפון טקסס, נהגו להגיע למקום עבודתם במכוניות נפרדות. מה הסיכוי שהם יתנגשו למוות זה בזו?

כריסטינהניקולס

ניקולס וכריסטינה התאהבו במקום העבודה המשותף שלהם - חווה שליד וויצ'יטה שבצפון טקסס. הם התחתנו, הם חיו כזוג טרי מאושר. אבל מדי בוקר נסעו לחווה במכוניות נפרדות, במיוחד כאשר עבדו במשמרות שונות.

יום רביעי האחרון לא היה שונה מימים אחרים. ניקולס קרוז (31) היה בדרכו למשמרת שלו, כשהוא נוהג במכונית המ'מאזדה' שלו. זוגתו הטרייה כריסטינה (26) סיימה זה עתה את שלה והיתה בדרכה חזרה הבייתה.

בכביש הדו-מסלולי הצר, ללא קו מפריד וללא סימון שוליים, המוביל אל ומהחווה הם נסעו זה מול זו, כאשר לפתע סטה רכבה של כריסטינה. ההתנגשות החזיתית היתה בלתי נמנעת. שני בני הזוג נהרגו במקום ועברו שעות אחדות עד שכוחות ההצלה הצליחו לחלץ אותם מתוך המכוניות המרוסקות.

חוקרי המשטרה טוענים, כי 2 הנהגים לא חגרו חגורות בטיחות ונראה כי כריסטינה מיהרה מאוד ונסעה במהירות גבוהה - ולכן ככל הנראה איבדה את השליטה במכוניתה שסטתה לנתיב הנגדי היישר לעבר מכוניתו של בעלה.

הרשויות לא הצליחו לקבוע עדיין את הסיבות לתאונה ועדיין חוקרות את פרטיה. "נדמה שמהירות יתר ומתווה הכביש שכלל פסגת גבעה, היו הגורמים לתאונה", אמר השוטר ג'ימיה הא. "מדובר בכביש צר מאוד, ללא קו מפריד וללא סימון שוליים".

לכל הכתבות החדשות

למוסף ישראלים באמריקה - ישראלים בחדשות, בחברה ובפוליטיקה, בהיי-טק ובפילנטרופיה

לכל הסיפורים החמים מאמריקה

למוסף סגנון חיים - כל מה שצריך לדעת כשחיים בארה"ב: בריאות, מחקרים חדשים שימושיים, תזונה ודיאטה, צרכנות, יחסים, רוחניות, הורות ועוד

צילומים: פייסבוק

הוסף תגובה חדשה