התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

אמריקה

פיטר פן הניאו-נאצי הכריז "מהפכה"
שרות ILUSA | פורסם: 09.06.2014 22:18
בני זוג מלאס וגאס, שהתפרנסו ממופעי רחוב שבהם התחפשו לפיטר פן ולדמויות הנבלים מהקומיקס "באטמן", רצחו בדם קר 2 שוטרים ועוברת אורח

הדגל שבו נעטפו השוטרים מלאס וגאס ע"י רוצחיהם הניאו-נאצייםהדגל שבו נעטפו השוטרים מלאס וגאס ע"י רוצחיהם הניאו-נאציים

בני זוג מלאס וגאס, שהתפרנסו ממופעי רחוב בלאס וגאס, שבהם התחפשו לפיטר פן ולדמויות הנבלים מהקומיקס "באטמן", רצחו בדם קר 2 שוטרים ועוברת אורח, לפני שהתאבדו מול סניף של "וול מארט"

"זוהי תחילתה של מהפכה", צעקו גבר ואשה, כשפרצו ל-Cici's Pizza מצפון ל'סטריפ' של לאס וגאס והחלו לירות לכל עבר.

על איזו מהפכה הם דיברו, למדו השוטרים שהגיעו אחרי כמה שעות לביתם של בני הזוג: מניפסטים ניאו-נאציים, צלבי קרס, חומרי תעמולה על 'עליונות הגזע הלבן' וחומרים אנטישמיים.

היעד העיקרי היו 2 שוטרים, בני 31 ו-41, שסעדו את ליבם במקום.

הגבר, ג'ארד, בסוף שנות ה-20 לחייו, שהיה לבוש במדי הסוואה מעודפי הצבא האמריקני ונשא תרמיל גדול, ירה בשוטרים למוות מטווח קצר. בני הזוג נטלו את נשקם של השוטרים ההרוגים ועטפו את הגופות בדגל ה- 'Don't Tread On Me' - המכונה 'דגל הנחש', מתקופת מלחמת האזרחים האמריקנית, שאומץ באחרונה כסמלה של תנועת "מסיבת התה" הימנית האמריקנית (בתצלום למעלה).

בני הזוג המשיכו משם והסתערו בנשקים שלופים לעבר סניף "וול מארט" סמוך, שם - סמוך לכניסה, החל אזרח עובר אורח לירות לעברם. הם השיבו באש ופגעו למוות בעוברת אורח. כשניידות משטרה החלו להגיע לאיזור, האשה, אמנדה, ירתה בבעלה  למוות ולאחר מכן כיוונה את האקדח לחזה שלה וירתה בעצמה.

זירת רצח השוטרים מצפון ל'סטריפ' בלאס וגאסזירת רצח השוטרים מצפון ל'סטריפ' בלאס וגאס

אדם שהכיר את הרוצחים תיאר זוג מיליטנטי, שלא הסתירו את עמדותיהם נגד "מה שקורה לגזע הלבן בארה"ב". האיש סיפר, כי בני הזוג דיברו בעבר נגד המשטרה. בשלב מסוים אמרו שהם מתכוונים "לרדת למחתרת" ולהלחם משם בממסד.

"הם היו אנשים מוזרים והשתמשו בסמים. הראש שלהם היה מלא באינסוף תיאוריות קונספירציה... חשבתי שהם משוגעים והוזים, ולא התייחסתי לאיומים שלהם", אמר האיש.

בני הזוג התפרנסו מהופעה כאמני רחוב בתחפושות. התחפושות האהובות עליהם היו של הנבלים מהקומיקס "באטמן" - ג'ארד היה הג'וקר ואמנדה היתה הארלי קווין. עם זאת, ג'ארד נהג גם להתחפש לפיטר פן ולהופיע כך ב'סטריפ' של לאס וגאס.

לכל הכתבות החדשות

למוסף ישראלים באמריקה - ישראלים בחדשות, בחברה ובפוליטיקה, בהיי-טק ובפילנטרופיה

לכל הסיפורים החמים מאמריקה

למוסף סגנון חיים - כל מה שצריך לדעת כשחיים בארה"ב: בריאות, מחקרים חדשים שימושיים, תזונה ודיאטה, צרכנות, יחסים, רוחניות, הורות ועוד

צילומי מסך: ‪Amez News / יו טיוב

הוסף תגובה חדשה