התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

אמריקה

"אובמה, רוצה ג'וינט?" (וידאו)
שרות ILUSA | פורסם: 10.07.2014 03:02
נשיא ארה"ב ביקר בבר בדנבר, ואחד הבליינים הזכיר לו שבקולרדו לא צריך מירשם רפואי והציע לחלוק איתו סיגריית מריחואנה

אובמה בבר בדנבר, קולורדו

נשיא ארה"ב, ברק אובמה, קפץ לדנבר שבקולוראדו לגאלת גיוס תרומות לסנאטור דמוקרטי מקומי, ואחרי האירוע הרשמי יצא לרחובות העיר בחברת מושל קולורדו, ג'ון היקנלופר, ונכנס לפאב ויינקופ ברואינג.

השותים בבר לא הסתירו את התרגשותם מהביקור הנשיאותי. הבליינים הציעו לאובמה שתייה, והוא סירב בנימוס. ואז הציעו את 'הדבר החם' בדנבר - סיגריית מריחואנה. "רוצה שאכטה, בנאדם?" פנה אליו אחד המבלים, מאט אנטון, גבר צעיר, שהזכיר לו שבקולורדו מותר לעשן מריחואנה לכל אחד, גם מבקרים מבחוץ, ללא מירשם רפואי.

הפעם אובמה פרץ בצחוק, תוך שהוא מודה על ההצעה אבל מסרב לה, מעדיף ללגום כוס בירה עם המושל ולנצח אותו במשחק סנוקר. ה'הצעה המגונה' צולמו בטלפון של אחד החוגגים והועלתה מיד לרשת.

קודם לכן ניצב גבר מזוקן ליד חנות לממכר מריחואנה בעיר ובידיו שלט המזמין את הנשיא המבקר בעיר לטעום את המבחר בחינם. השיירה הנשיאותית חלפה ליד החנות והאיש, אך לא נעצרה.

לאחר שאובמה המשיך בדרכו נזכרו הבליינים בבר, כי התיקון לחוקה שהתיר מכירה של קנאביס לצרכי הנאה (recreational) לכל אדם מעל גיל 21, התקבל במשאל עם ברוב של 55%, שעה שבאובמה לכהונתו השנייה בחרו באותה שנה רק 51% מאזרחי קולורדו.

למדינת קולרדו, שבה הפכה המריחואנה לחוקית בחודש ינואר השנה, הצטרפה השבוע מדינת וושינגטון שבצפון-מערב ארה"ב, ומריחואנה ניתנת לצריכה למטרות הנאה עבור בני 21 ומעלה.

כזכור, נשיא ארה"ב הודה שהשתמש במריחואנה כאדם צעיר.

צפו בסרטון עם ההצעה הלא-מי-יודע-מה מגונה שהוצעה לאובמה:

 

{C}{C}{C}

Duke asks President Obama to smoke some weeds in Colorado bar


 

וידאו וצילום מסך מ-CNN: ‪YouHotNews / יו טיוב, אינסטגרם
 

 

 

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה