התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

אמריקה

"היא הרגה את הבכיר מגוגל עם מנה מופרזת של הרואין" (וידאו)
מאת: אורנית חיון | פורסם: 11.07.2014 01:19
'עולם תחתון' של זנות וסמים המתקיים באיזור הסיליקון ואלי, נחשף עם מעצרה של נערת ליווי שרצחה לקוח קבוע, אב ל-5, מהנדס בכיר בגוגל

הרוצחת

הנרצח

הרוצחת למעלה, והנרצח למטה: שילם לה עשרות-אלפי דולרים על לילות של בילויי סקס סוערים

 

כך הסתיימה ההרפתקה הצדדית של פורסט הייז (51), מהנדס בכיר בגוגל, גופתו נמצאה מתה על סיפון היאכטה שהייתה בבעלותו שעגנה במרינה בנמל סנטה קרוז שבצפון בקליפורניה.

השבוע הואשמה אלכס קתרין טיצ'למן, נערת ליווי יוקרתית בת 26, בגרימת מותו באמצעות הזרקת מנה מופרזת של הרואין שהביאה איתה למפגש לגופו של הייז, ששילם עשרות-אלפי דולרים על בילוייו איתה. הפרשה חושפת 'עולם תחתון' של זנות וסמים המתקיים באיזור הסיליקון ואלי, והפכה שם לשיחת היום.

ע"פ כתב האישום, מצלמות האבטחה תיעדו אותה משועשעת בעוד הלקוח שלה גוסס. היא מסיטה את הווילונות על חלונות היאכטה כדי להסתיר את גופת הקורבן ממי שיתבונן מחוץ, מסיימת את כוס היין שלה, דורכת על הלקוח שלה מספר פעמים תוך שהיא אוספת את חפציה וכמה מזרקים - ועוזבת לאחר שווידאה שהייז מת.

המקרה התרחש בנובמבר אשתקד. אבל אלכס טיצ'למן נעצרה רק ב-4 ביולי, יום העצמאות האמריקני, באמצעות "תרגיל עוקץ": בלש התחזה ללקוח פוטנציאלי והסכים לשלם לאחכס יותר מ-1,000 דולר ללילה באתר יוקרתי. בעיצומו של המפגש, ב-4 לפנות בוקר, במלון מפואר בסנטה קרוז, אלכס נעצרה.

הרוצחת מסנטה קרוססגן מפקד משטרת סנטה קרוז, סטיב קלארק, סיפר בבית המשפט, כי הייז וטיצ'למן הכירו דרך האתר SeekingArrangement, שלפי הגדרתו משדך בין "שוגר דדי'ס לשוגר בייב'ז שמחפשים מערכת יחסים או הסדר שיועילו לשני הצדדים". "ברשות המשטרה מסרים וטקסטים שהוחלפו בין טיצ'למן לכ-200 לקוחות, בהם הייז, ששילמו לה בממוצע  1,000דולר ללילה", מסר סגן מפקד המשטרה, שגילה כי נחקר מקרה דומה במדינה אחרת בארה"ב שייתכן שאלכס הייתה מעורבת בו.

בבית המשפט אלכס בחרה בזכות השתיקה, והודיעה כי אינה מתכוונת לשכור עורך דין שיגן עליה.

הייז, שהיה נשוי 17 שנה עם 5 ילדים, עבד שנים רבות בחברות טכנולוגיה, בהן "סאן מיקרוסיסטמס", "אפל" ולאחרונה בתפקיד בכיר באימפריית "גוגל".

"לא ברור לנו עדיין המניע של טיצ'למן", הודה קלארק. אבל עמוד הפייסבוק של אלכס, אם הוא נכון, טוען שגדלה במשפחה אמידה באיזור אטלנטה שבג'ורג'יה. אחד הפוסטים שלה מספר על ההתרגשות שבלרכוש אקדח, ופוסט אחר מספר על שיחה שלה עם אדם שרצח בדם קר, כשהיא מציינת "אני לא שופטת אותו!"

צפו בדיווח על הפרשה:

 

Call girl arrested in Google executive's overdose death on yacht


 

וידאו וצילומי מסך: ABC News / ‪Hot News 24/7 / יו טיוב

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה