התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

אמריקה

הורות לדוגמא: נהרג כשלימד בת 9 לירות (וידאו)
מאת: אורנית חיון | פורסם: 27.08.2014 22:10
זאת בשעה שהוריה צילמו את המעשה. למרבה הפלא, אין חוק נגד ירי ע"י קטין במטווח אם הוא מלווה בידי מדריך מורשה או הורה. חופשה אמריקנית

טירוף: ילדה יורה בעוזי, ואין חוק נגד זה

צ'רלס וקה (Charles Vacca)צ'רלס וקה (Charles Vacca), חייל ותיק קרבות בדימוס (בתצלום בזמן שירותו בצבא ארה"ב), בעל משפחה בן 39, העובד כמדריך ירי במטווח "Last Stop" ב-White Hills שבאריזונה, עשה את טעות חייו כשהדריך ילדה בת 9 (!) איך לירות ב"עוזי".

לעיני הוריה שצילמו את האימון - וקה הדריך את הילדה (מבלי לשאול את עצמו דבר?) כיצד לאחוז בנשק בשתי ידיה בכל מצב שהוא. הוא לימד אותה כיצד לעמוד בזקיפות מול המטרה. כשנדמה היה לו שהיא 'מוכנה', הורה לה לירות ירייה בודדת לעבר המטרה שניצסה מולה. בת ה-9 מילאה את הוראותיו של וקה בקפדנות ובדייקנות.

וקה העיר לילדה על צורת עמידתה, ואז הורה לה "קדימה, אוטומטי מלא" (Alright, full auto) ולירות צרור לעבר המטרה.

הילדה הקטנה ביצעה את ההוראה אלא שלפתע איבדה את השליטה ב"עוזי" עקב ההדף, הנשק פגע בראשו של מדריך הירי שעמד לצידה - וכדור קטלני פגע בראשו. וקה הובהל לבית החולים בבוקר, אך מת אחרי שעות אחדות מפצעיו.

הילדה, שזהותה לא נחשפה, לא נפגעה בתקרית. היא והוריה עשו חופשה באיזור. "הילדה ביקשה להתנסות בירי", הסבירו ההורים.

השריף המקומי ההמום הבהיר, כי ע"פ החוק באריזונה אסור לשאת או להחזיק לפני גיל 18, אבל אין חוק נגד ירי ע"י קטין במטווח אם הוא מלווה בידי מדריך מורשה או הורה. וקה היה מדריך ותיק ומנוסה. הוריה של הילדה צפו והשתעשעו עד שקרה "האסון הכמעט צםוי מראש", כדברי השריף.

צפו בווידאו שצילמו ההורים:

 

9-Year-Old Girl Accidentally Kills Shooting Instructor Charles Vacca With Uzi At White Hills!!!


 


בקרו באתר החדש באנגלית IsraelUSA.net

וידאו וצילומי מסך: ‪The Incredibles World / יו טיוב

 

 

 

הוסף תגובה חדשה