התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

אמריקה

עצוב ומרגש: הסרטן הכריע את בריטני יומיים לאחר חתונתה
מאת: שוש חיות | פורסם: 06.03.2015 09:44
כשג'ארד הציע נישואין בני הזוג הצעירים כבר היו בקרב על חייה. כשהסרטן החמיר החליטו להקדים את חתונתם. לאחר שקיבלה חתונת חלומות בריטני נפטרה בזרועותיו

בריטני וג'ארדסיפורה של בריטני רוס ברואר מרעיד לבבות רבים בימים האחרונים, מאז שזכה לתהודה מחוף-אל-חוף.

הצעירה בת ה-28 ממיין שבצפון מזרח ארה"ב אובחנה לפני פחות משנה כחולה בסרטן צוואר הרחם, אך חודשיים לאחר שהתגלתה המחלה זה לא הפריע לחבר שלה מזה שנתיים, ג'ארד ברואר בן ה-31, להציע לה נישואין. בסוף הקיץ האחרון הם התארסו ותכננו להתחתן באוגוסט השנה.

אלא שמצבה של בריטני החמיר, הסרטן הפך אגרסיבי והתפשט, והרופאים היו חסרי אונים.

ככל שג'ארד ובריטני הבינו כי ימי אהבתם ספורים, הם החליטו להקדים את נישואיהם ל-27 בפברואר, יום האהבה.

החתונה נערכה בבית החולים שבו היא מטופלת בהשתתפות 200 בני משפחה וחברים. "זו הייתה חגיגה גדולה", סיפרה מגי, חברתה של בריטני, "היא קיבלה את חתונת החלומות שלה ונהנתה מכל רגע". 

הטרגדיה חיכתה מעבר לפינה. יומיים לאחר החתונה, בריטני נפטרה כשג'ראד ליד מיטתה מחבק אותה בכל ליבו וכשברקע מוקרן לפניה בטלוויזיה סרט הווידאו של חתונתה.

בריטני בימיה האחרונים, עם אמהבריטני בימיה האחרונים, עם אמה

בבלוג שפרסמה בשנה האחרונה, כתבה בריטני את דבריה האחרונים:

"הסרטן פקח לנו את העיניים. הבנו בעל כורחנו שהחיים יכולים להיות קצרים ולכן אסור לנו לבזבז אף רגע... אז החלטנו לנצל את הזמן שעומד לרשותנו עד תום... טקס החתונה היה אושר גדול לראות את החברים והמשפחה שלי נאספים ביחד. בימים האחרונים גרמתם לי להבין מה זאת אהבה". 

"היא רצתה לעשות מסיבה גדולה, לחגוג את החיים, לראות את כולם", אמר ג'ארד. "לפני ואחרי החתונה בילינו יחד ככל שניתן. בריטני לא זכתה לנצח את הסרטן, אבל היא תחיה בליבי לנצח".

לכל הכתבות החדשות

צילומים מפייסבוק

הוסף תגובה חדשה