התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

אמריקה

דייט ראשון? קנייה מ-Craigslist? מפגש עם זר? ברוכה הבאה לתחנת המשטרה
מאת: רון ניב | פורסם: 29.03.2015 19:35
כדאי לדעת: משטרות ברחבי ארה"ב מציעות חדרים במיבנים שלהם לצרכי פגישות שאינכם בטוחים לגביהן,לאחר מיקרים מחרידים שאירעו בעקבות קניות יד 2 ודייט מהאינטרנט

השגחה משטרתית אישית בדייט הראשון

 

 

 

המשטרות ברחבי ארצות הברית מתמודדות בשנים האחרונות עם מאות מיקרים, שבהם מפגש לצורך קניית מוצר משומש שפורסם בלוח האינטרנט Craigslist, או דייט ראשון עם אדם זר ובלתי מוכר, הפכו לחוויית אימים. מאות מוכרים וקונים נתקלו בנוכלים, רמאים, שודדים, וגם אנסים ורוצחים.

זכור המקרה מ-2013, שבו 3 שבועות לאחר נישואיהם, הגיע יום הולדתו ה-22 של הבעל הצעיר, ויחד עם אשתו הם החליטו על מתנה מחרידה: לרצוח מישהו ביחד, והם צדו את קורבנם באמצעות מודעה על 'שירותי ליווי' שפירסמו ב"קרייגליסט".

או הסיפור מהחודש על אשה תושבת קולורדו, שפירסמה מודעת אינטרנט למכירת בגדי תינוקות משומשים, וכשהגיעה קונה הרה לביתה היא תקפה אותה באכזריות ושלפה מביטנה את העובר.

מזה זמן רב ממליצה המשטרה לקבוע פגישות עם אנשים בלתי מוכרים במקום ציבוריים, אבל לא כל מקום ציבורי מונע את המיקרים האלה, ומשטרות במספר מדינות בארצות הברית החלו להקצות אולמות וחדרים בתחנות משטרה ולעודד את קהילותיהם להשתמש בהם לצורך פגישות עם 'זרים'. הקונספט: תחנת משטרה היא המקום הבטוח ביותר, מאחר ובמקרה הצורך תמיד ניתן להזעיק את השוטרים במהירות.

משטרת שיקגו החלה את הטרנד כשפתחה עשרות תחנות משטרה למוכרים, קונים, דייטים וכל מפגש ראשון אחר עם אדם זר. אחרי הלכו משטרת וירג'יניה ביץ', בוקה רטון שבלואיזיאנה, על תחנות המשטרה במדינות דרום קרוליינה ומיזורי, ומשטרת הבירה וושינגטון. השבוע הצטרפה למיזם משטרת סיאטל, שבמדינת וושינגטון.

לכל הכתבות החדשות

צילום אילוסטרציה: freedigitalphotos.net

הוסף תגובה חדשה