התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

אמריקה

סוף טוב: ג'ורג'יה שבה הבייתה
מאת: אורנית חיון | פורסם: 31.03.2015 20:51
בעזרת הרשת, התקשורת, חברים וסריקות בשטח נמצאה כלבת הרועים הגרמנית שנמלטה מתאונת דרכים קשה באטלנטה

אריק לאב וכלבתו ג'ורג'יה

היחסים בין אריק לאב (Love), צעיר בן 33 מאטלנטה וכלבת הרועים הגרמנית שלו, ג'ורג'יה בת השנה וחודשיים (שקרא לה על שם המדינה בארה"ב), היו סיפור אהבה.

כאשר הפקיד אותה בידי בייביסיטר'ס - הוריו קארן ודן, ציפה לקבל אותה חזרה במועד שקבעו. אולם לאחר ששבו מארוחת יומהולדת משפחתית, בדרכם לביתם, נהג שיכור פגע ברכבם במהירות וגרם לו להתהפך מספר פעמים על הכביש.

תאונת הדרכים באטלנטה שבג'ורג'יה

קארן ודן ניצלו בנס. הם חולצו משברי הרכב פצועים קל. אך לאחר שהתעשתו, קיבלו טיפול רפואי ראשוני וההנהג הפוגע נעצר, הם הבחינו שג'ורג'יה איננה. מבוהלת היא נמלטה מהרכב ועקבותיה נעלמו. ההורים היו מבוהלים לא פחות ביודעם כמה חשובה ג'ורג'יה לבנם.

בימים האחרונים אריק והוריו רתמו את אטלנטה כולה וסביבותיה לחפש את ג'ורג'יה. אריק הוביל סריקות רגליות, פירסם קריאות בפייסבוק וברחבי הרשת, הפיץ את תמונתה של ג'ורג'יה בכל איזור התאונה, גייס את התקשורת המקומית, חרש מיקלטים לחיות נטושות, התעניין אצל וטרינרים וביחידות לפיקוח על בעלי חיים.

"נכון, זאת רק כלבה, אבל כשאתה מגדל כלב, הוא הופך לחלק מהמשפחה שלך וכולנו חוששים לגורלה", הסבירה ה'בייביסיטר', קארן לאב.

וזה עבד!

אחרי 4 ימי חיפושים קדחתניים - הכלבה (שאגב ענדה על צווארה דיסקית עם שמה ושבב זיהוי) נמצאה במהלך סריקות ביער במרחק של כ-2 מייל מהמקום בו אירעה התאונה, בעקבות מידע שהגיע ברשת.

תמונת המפגש בין אריק וג'ורג'יה מדברת בעד עצמה.

הכלבה ג'ורג'יה

"היא קצת מותשת, רעבה וצמאה, היא רזתה", אמר אריק, "אבל אפשר לחוש שהביטחון חוזר אליה ושהיא מרגישה רווחה".

לכל הכתבות החדשות

צילומים: פייסבוק / אריק לאב

הוסף תגובה חדשה