התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

אמריקה

מכתבו (ותמונותיו) של רוצח: "מישהו צריך להיות אמיץ ולפרוץ לעולם האמיתי"
שרות ILUSA | פורסם: 22.06.2015 03:05
דילן רוף, הצעיר הלבן שרצח 9 אפרו-אמריקנים בכנסיית עמנואל שבצ'רלסטון, דרום קרוליינה, הצטלם לפני צאתו למסע הרצח וכתב:"היום אין כבר קו-קלוקס-קלן אמיתיים"

דילן רוף ואקדח הרצח שקיבל במתנה מאביו לפני כמה חודשים, ליום הולדתודילן רוף ואקדח הרצח שקיבל במתנה מאביו לפני כמה חודשים, ליום הולדתו; ושורף את דגל ארה"ב (בתצלום למטה)דילן רוף שורף את דגל ארה"ב

"אני לא במצב ללכת לבדי לגטו ולהילחם. אבל אין לנו גלוחי ראש, אין KKK (קו-קלוקס-קלן) אמיתיים, אין אף אחד שעושה משהו חוץ מלדבר באינטרנט. אז מישהו צריך להיות אמיץ ולפרוץ לעולם האמיתי. וכנראה שזה צריך להיות אני" - כך כתב דילן רוף, הצעיר הלבן בן ה-21, שרצח 9 אפרו-אמריקנים בכנסיית עמנואל שבצ'רלסטון, דרום קרוליינהבהסבר למעשיו שפירסם באינטרנט.

דילן רוף עם אקדחו ודגל הדרום במלחמת האזרחים האמריקניתדילן רוף עם אקדחו ודגל הדרום (הקונפדרציה שביקשה להמשיך את העבדוּת) במלחמת האזרחים האמריקנית

"נאמר לנו לקבל מה שקורה לנו משום שאבותינו עשו עוולות והחזיקו עבדים שחורים, אבל הכל מבוסס על שקרים, הגזמות ומיתוסים", כתב רוף.

הוא מסביר שבחר לתקוף בצ'רלסטון "משום שזו עיר בעלת היסטוריה ארוכה, ושבנקודת זמן אחת הייתה בעלת היחס שחורים-לבנים הגבוה ביותר במדינה".

דילן רוף דורך על דגל ארצות הבריתדילן רוף דורך על דגל ארצות הברית

"האירוע שממש פקח את עיניי היה המקרה של טרייבון מרטין", הוסיף וכתב דילן במניפסט הרצח, כשהוא מתייחס להריגת צעיר מפלורידה בפברואר 2012, אשר נורה בראשו על ידי ג'ורג' זימרמן, חבר משמר אזרחי, שיצא זכאי במשפטו, מה שהצית מחאת אפרו-אמריקנים ברחבי היבשת.

"אני יכול לומר היום, שאני מודע לעצמי גזעית לחלוטין", סיים דילן את המניפסט שלו. "שחורים מודעים גזעית מלידתם, אבל אנשים לבנים לא ממש חושבים על הגזע שלהם ביומיום".

דילן רוף בדרכו לבית המשפט בצ'רלסטון, שם הואשם ב-9 מעשי רצחדילן רוף בדרכו לבית המשפט בצ'רלסטון, שם הואשם ב-9 מעשי רצח

בחקירתו במשטרה הודה רוף, תושב העיר קולומביה שבדרום קרוליינה, כי קיווה שמעשהו יגרום ל"מלחמת גזע" בין לבנים ושחורים. עם זאת, מסר מקור בחקירה, רוף סיפר כי כמעט התחרט לפני שפתח בירי מאקדחו בכנסייה, משום ש"כולם שם היו מאוד נחמדים אליי למרות שהייתי הלבן היחיד בשיעור", אמר לחוקריו.

לצד המניפסט, פירסם דילן סדרת תמונות שלו: שורף את דגל ארצות הברית... ניצב תחת דגל דרום אפריקה של תקופת שלטון האפרטהייד כשהוא חמוש באקדח... מכוון את אקדחו למצלמה... מבקר במקום בו פעם היו מטעי עבדים... ניצב תחת המספר 1488 - סמל הניאו-נאצים האמריקנים... ועוד.

טבח התשעה בכנסייה האפרו-אמריקנית החזיר לסדר היום את העובדה המדהימה שבדרום קרוליינה עדיין מתנוסס מעל בנייני ציבור, כולל בניין הקונגרס במדינה, דגל הקונפדרציה - דגלם של מדינות הדרום שלחמו במדינות הצפון בניסיון להותיר את העבדוּת על כנה. מיד לאחר הטבח בכנסיית "עמנואל", הורדו דגלי ארה"ב בכל המדינה לחצי התורן. רק דגל הקונפדרציה, שמבטא עד היום בעיניי השחורים את סמל העבדות, נשאר להתנוסס מעל בניין הקונגרס...

לכל הכתבות החדשות

צילומי מסך: LadyJustice2188 / יו טיוב; ויו טיוב

הוסף תגובה חדשה