התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

אמריקה

כך משיגים חשמל וגז באמריקה בחינם
שרות ILUSA | פורסם: 13.07.2016 13:10
שיטת 'חבר מביא חבר' נעשתה אופיינית בענפים רבים בארה"ב - מבנקאות וכבלים ועד מוצרי יופי וטלפונים - ועכשיו גם בענף האנרגיה, שהשתחרר מכמה מיגבלות

 

כך משיגים חשמל וגז באמריקה בחינם

ב-10 השנים האחרונות יותר ויותר אמריקנים גילו את האפשרות לחסוך עשרות אחוזים בתשלומי החשמל והגז שלהם, ובמיקרים מסויימים אף לקבל את השירותים האלה בחינם. לכל החיים.

החיסכון הראשוני הוא תוצאה של השינויים שחלו בשוק האנרגיה בעשור האחרון. לקוחות רבים במדינות רבות בארה"ב - למשל, טקסס, אינדיאנה, אוהיו - יכולים לבחור בין כמה חברות המספקות שירותי גז ו/או חשמל. לא רק בעלי בתים ודירות, אלא גם שוכרי דירות יכולים לבחור את המחיר המשתלם ביותר או את השירות המתאים להם ביותר.

חברה אחת, בשם "אמביט אנרגיה" (Ambit Energy) הלכה צעד אחד נוסף. מעבר לחסכון של 10% עד 30% שהם מציעים למחירי אנרגיה, בהשוואה לחברות אחרות, אמביט מאפשרת לכל לקוח מרוצה להפנות לקוחות נוספים ולקבל בתמורה החל מ-100 דולר ועד חשבון חשמל חינם לכל החיים. שיטת 'חבר מביא חבר' נעשתה אופיינית בענפים רבים בארה"ב - מבנקאות וכבלים ועד מוצרי יופי וטלפונים סלולריים.

"אמביט אנרגיה" נוסדה בדאלאס, טקסס, ע"י ג'ר תומפסון וכריס צ'מבלס"אמביט אנרגיה" נוסדה בדאלאס, טקסס, ע"י ג'ר תומפסון וכריס צ'מבלס (בתצלום מימין), שכבר הניעו יחד חברות תקשורת שהציעו שירותי טלפון מוזלים ולאחר שהחלה הדה-רגולציה בשוק התקשורת (המונופולים נשברו, התחרות גדלה ומחירי השיחות ירדו). בעשר השנים האחרונות הם עושים את אותו הדבר בתחום האנרגיה.

החברה בנתה מוניטין כאחת המובילות בארה"ב בתחומה וזכתה לדירוגים גבוהים ב-500INC וב-BBB (דירוג A+). היא פועלת בתחומי החשמל, הגז והאנרגיה הסולארית - ומציעה אלטרנטיבות זולות ויעילות, שמטרתם העיקרית היא חסכון בהוצאות השוטפות של המשפחה האמריקנית הממוצעת.

אור שטרן, עיתונאית ומקדמת עסקים באינטרנט, פועלת בין היתר כסוכנת עצמאית של החברה, ומשרתת בעיקר את הלקוחות הישראלים דוברי העברית בארה"ב.

בלי בלבולי מוח של התקנות והעברות

אור, איך זה עובד בעצם?

במסגרת שינויים בתקנות בתחום האנרגיה במספר גדל והולך של מדינות בארה"ב, חברות כמו ׳אמביט אנרגיה׳ יכולות ליצור מעין מועדוני לקוחות שעם הכוח הכלכלי שלהם מוזילות לכל חבר את עלויות האנרגיה שלו, למרות שבעצם הוא נשאר מחובר לאותה ספקית חשמל, בין אם כלקוח כרגיל או כבעלים של מערכת קליטת אנרגיה סולארית.

לקוח שמצטרף לאמביט (בתהליך שאורך 5 דקות, ללא תשלום וללא מתן כרטיס אשראי)  נהנה מ-3 הטבות:

* הוא משלם פחות על חשמל וגז.

* אם יפנה קומץ חברים, יוכל לקבל חשמל חינם לגמרי, וכבונוס יזכה לחופשת 2 לילות באחת מ-60 ערים בארה"ב לבחירתו.

* כל תשלום חשמל וגז מזכה אותו ב׳נקודות׳, אותן ניתן להמיר לחופשות נוספות; כמו בשיטת המיילג'.

הסוד איך לחסוך בחשבונות החשמל והגז - בלי בלבולי מוח של התקנות והעברות מחברה לחברה רק מתחיל להתפשט ברחבי ארה"ב. משום מה, "אמביט" למשל, כמעט שאינה מפרסמת, והשיווק רשתי, באמצעות סוכנים עצמאיים ובשיטה שנעשית פופולארית יותר ויותר - חבר מביא חבר.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לאור 

טלפנו למספר 304-310-12-52 / שילחו SMS או וואטסאפ לטלפון: 1-412-680-8991

באותו עניין: כמה חשמל צורך בית אמריקני גם כשהמכשירים כבויים?

לכל הכתבות החדשות

הוסף תגובה חדשה