התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

אמריקה

מדוע פוטרו הפרומוטרים היהודיים של תעשיית הקארוונים האמריקנית?
שרות ILUSA | פורסם: 24.07.2016 19:39
איימי ובראד הרצוג, המקדמים מזה שנים את תרבות החיים בבתים מוּנעים, העזו לפרסם ספר מאוייר בגנותו של המועמד הרפובליקני לנשיאות ארה"ב דונלד טראמפ

D is for Dump Trump - An Anti-Hate Alphabet Book

איימי ובראד הרצוג, בני זוג יהודים אמריקנים, המפורסמים ומתפרנסים מזה למעלה מעשור כפרומוטרים הראשיים של תעשיית הקרוואנים (מוביל הום) האמריקנית, פוטרו מעבודתם... בגלל ספר מאוייר שהם עומדים לפרסם נגד המועמד הרפובליקני לנשיאות ארצות הברית דונלג טראמפ.

את הספר -  D is for Dump Trump - An Anti-Hate Alphabet Book (איור מתוכו למעלה) - הם מבקשים להוציא לאור במימון המונים, ועד כה גייסו למעלה מ-36,000 דולר באמצעות האתר "קיקסטארטר". הספר מוגדר "ספר מצוייר למבוגרים".

איימי ובראד הרצוג

כפרומוטרים, בראד ואיימי (בתצלום למעלה) נוסעים בקרוואנים ברחבי ארה"ב, ומספרים בטלוויזיה וברדיו על 17 שנים שבהם הם חיים ומגדלים משפחה בבתים מוּנעים.

"התגובה לספר האיורים הקטן שלנו הייתה מדהימה", אמרו בני הזוג (בראד כתב ואיימי איירה). "איכשהו בדרך, זה הפך למשהו יותר גדול מכפי שציפינו... אולי זו הגזמה לכנות את זה תנועה, אבל קשה למצוא מונח טוב יותר".

פחות בראד ואיימי נרגשים מהחלטת תעשיית הקארוונים להשעות אותם מעבודתם. "לא הזכרנו את הספר בשום הופעה שנתנו בשם תעשיית הקארוונים... ולא השתמשנו במעמדנו כדוברים של תעשיית הקרוואנים בכדי לקדם את הספר", טוענים בני הזוג ברוגז.

דובר של איגוד תעשיית הקארוונים אמר, כי "ההחלטה להשעות את סיבוב 2016 של ההרצוגים היתה קשה, אך ערך ליבה של תעשיית הקרוואנים היא להיות נייטרליים לחלוטין מבחינה פוליטית... ויש לנו רקורד ארוך ומוצלח של יחסי עבודה חיוביים ומוצלחים בנושאי חקיקה ורגולציה עם שתי המפלגות הגדולות".

בתשובה לשאלה הבהיר הדובר, כי גם אם היה עומד על הפרק ספר נגד המועמדת הדמוקרטית לנשיאות, הילארי קלינטון, כותביו לא היו יכולים לשמש פרומוטרים של תעשיית הקארוונים.

הספר האנטי-טראמפי אינו הראשון שכותב ומפרסם בראד בעודו עובד עבור תעשיית הקארוונים. אלא שכל כ-30 ספריו הקודמים עסקו בתרבות החיים בקרוואנים.

לכל הכתבות החדשות

הוסף תגובה חדשה