התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

אמריקה

הוריקן מת'יו: תושבי פלורידה באיזור הצפוי לפגיעה מתפנים
מאת: אור לאור שטרן | פורסם: 06.10.2016 10:40
לאחר קריאות חוזרות ונשנות של מושל פלורידה, תושבי פלורידה באיזורים הצפויים להפגע מהוריקן מת'יו מתפנים.

הוריקן מת'יו: תושבי פלורידה באיזור הצפוי לפגיעה מתפנים

לאחר קריאות חוזרות ונשנות של מושל פלורידה, תושבי פלורידה באיזורים הצפויים להפגע מהוריקן מת'יו מתפנים. "אל תקחו סיכון… תתפנו עכשיו" הוא מבקש

 

מעל 2500 טיסות באיזור בוטלו, ונראה כי הבעיה העיקרית בפינוי תהיה דווקא תחנות הדלק בהן הדלק אוזל, אלפי תושבים במחוזות שאמורים לחוש את סופת ההוריקן בשיא עוצמה מתנים במהירות. מושל פלורידה משתמש בפייסבוק ובטוויטר על מנת לעודד אנשים לעזוב את המקום. "אנחנו יכולים להחזיר את הבתים שלכם, את העסקים שלכם, אך לא את החיים שלכם…" "אל תקחו סיכון ותעזבו עכשיו, הזמן לא עומד לטובתנו…".

צפוי מחסור בדלק… (מתוך חשבון הטוויטר של כריסטופר הית')

 

הסופה אמורה להגיע לחופי פלורידה בחמישי בערב עד שישי בבוקר. שורות ארוכות של רכבים עושים את דרכם לאיזורים אחרים בפלורידה שלא אמורים לחוש את הסופה הקטלנית. בהאיטי נהרגו 23 אנשים מהסופה ועד כה היא גבתה הם חייהם של 26 אנשים.

 

פלורידה, שצפויה להיות האזור הראשון שיחוש את פגיעת ההוריקן הצפויה להיות בין רמה 3 לרמה 4 מתכוננת. בהודעה נוספת שפרסם בקש לסגור משרדי ממשל במחוזות: Baker, Brevard, Broward, Clay, Duval, Flagler, Glades, Hendry, Highlands, Indian River, Lake, Marion, Martin, Miami-Dade, Monroe, Nassau, Okeechobee, Orange, Osceola, Palm Beach, Polk, Putnam, Seminole, St. Johns, St. Lucie and Volusia על מנת שעובדיהם יוכלו להתכונן לסופה, להיות עם בני משפחותיהם ואף להתפנות בעת הצורך.


 

קו חירום מיוחד שנפתח עבור תושבי פלורידה במס' 800-342-3557 מאפשר לתושבים קבלת מידע בזמן אמת. מסלולי פינוי במידה וההוריקן אכן יגיע, מחולקים לפי המחוזות השונים בפלורידה, נמצאים בלינק הבא - http://www.floridadisaster.org/info/index.htm

 

אפליקציה יעודית לקבלת מפות פינוי ואיתור מקלטים ניתן למצוא בלינק הזה - http://floridaevacuates.com/

 

מעוניינים לשלוח לנו עדכונים?שלחו לנו הודעה בעמוד הפייסבוק של האתר:

https://www.facebook.com/IsraeliLifeUSA/
 

הוסף תגובה חדשה