התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

אמריקה

תעלומה בבוקר יום שישי באוהיו: לאן נעלם המטוס?
מאת: מערכת ILUSA | פורסם: 30.12.2016 12:38
מטוס הססנה ועליו 6 נעדרים, ביניהם שלושה ילדים שטס ביום חמישי בערב, נעלם ממסכי המכ"ם כשני מייל מנהר איירי הסמוך לקליבלנד

תעלומה באוהיו. לאן נעלם מטוס ססנה ועליו 6 אנשי צוות ביניהם שלושה ילדים, שהיה אמור לטוס פחות משעה לעיר שכנה?

אוהדי קליבנלנד קוואלירס שהמריאו בשעה 23:00, לאחר המשחק של הקבוצה האהובה אתמול בערב, משדה התעופה בורק לייקפרונט בקליבלנד אוהיו, והיו אמורים לנחות בשדה התעופה במרחק קצר משם, בשדה התעופה של אוניברסיטת "אוהיו סטייט" שבקולומבוס מוגדרים נעדרים. משמר החופים החל את החיפושים כבר ביום חמישי בלילה, וחידש אותם לאחר מספר שעות. שרידי המטוס, מסוג ססנה 525, עדיין לא נמצאו.

האיזור שבו נעלם מטוס הססנה

 

רק שעות מאוחר יותר פורסמו פרטיהם של הנעדרים. טייס הססנה, ג'ון פלמינג בן  46, מנכ"ל סופיריור בברייג' גרופ, חברה בקולומבוס אוהיו המייצרת בירה ומותגי יין. אשתו סוזאן ושני ילדיהם ג'ון (בן 14) ואנדרו (בן 15) אליהם הצטרף לטיסה שכן ובתו ששמם לא נמסר עדיין. המטוס נעלם מעל נהר איירי המפריד בין ארה"ב לקנדה. בלילה כוחות החיפוש של משמר החופים האמריקאי והקנדי לא יכלו לחפש את המטוס באמצעות צוות ימי של שתי המדינות, והחיפוש התבצע באמצעות מסוק אמריקאי.

שישי בבוקר ספינה נוספת החלה את דרכה מדטרויט על מנת לסייע במאמצי החיפוש. החלק שמקשה על החיפוש הוא העובדה כי המים באזור בו המטוס נעלם מהמכ"ם הם בעומק של כ-15 מטרים, ותנאי מזג האוויר החורפי מקשים על החיפוש, ועשויים להיות הסיבה להעלמותו של המטוס.

 

בשבת בבוקר הודיע משמר החופשים שהחיפושים אחר המטוס שנעלם הופסקו.

 

הוסף תגובה חדשה