התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

אמריקה

אחים לדם: שני האחים שזעזעו את אמריקה בסוף שנות התשעים נפגשו בכלא לראשונה
מאת: אור שטרן נואל | פורסם: 06.04.2018 21:22
זוג אחים שרצחו את הוריהם על מנת לרשת הון זכו לחזור להתגורר תחת קורת גג משותפת - הפעם בבית הכלא.

 

שער מגזין People מתקופת הרצח

 

בשנת 1989 זעזע מעשה נורא את אמריקה. שני אחים, בני 18 ו-21  רצחו בברוטליות את הוריהם באחוזה המפוארת בברלי הילס. האחים לבית מננדז, שחשקו בהון המשפחתי שעמד על עשרות מליוני דולרים. האחים, ניסו לטעון בהתחלה שחזרו לביתה ומצאו את הוריהם מתים ולאחר שנחקרו הודו ברצח תוך ניסיון לטעון כי הוא בוצע על רקע התעללות מינית בשניהם.

 

הם ירו באביהם, מנהל ידוע בהוליווד שש פעמים ובאמם עשר יריות בלב קר. המשפט נגדם נמשך שנתיים, משנת 1993 בה הוחלט להעמידם לדין ועד שנת 1995.כעת, לאחר שהופרדו לשני בתי כלא מרוחקים ולא ראו זה את זה מאז שנגזר דינם בשנת 1995בשל החשש כי ינסו לתכנן בריחה משותפת מהכלא בו נגזר על שניהם מאסר עולם. כעת, לאחר שעברו את גיל הוריהם (האחד כיום בן 47 והשני בן 50) האסירים חוזרים להתגורר יחדיו.

הכירו גם את OJ סימפסון - תמונה מ1978 - לאחר מכן היו שכנים בכלא בלוס אנג'לס

כיום, לאחר שהסיפור עולה לכותרות לאחר האיחוד ביניהם בפברואר הם מספרים לסוכנות הידיעות כי המשיכו לשמור על קשר באמצעות מכתבים מהכלא, ואף שחקו שחמט על הנייר כאשר כל אחד מהם שולח מהלך לאחיו. בראיון ספר אחד האחים "אהבתי את אימי, אך אני עדיין בוכה ולא סולח על התנהגותה", ומתאר "חייה הסתיימו, אך גם חיינו בגלל אותה החלטה גורלית".

 

צילומי האחים לאחר האיחוד - שלושים שנים לאחר הרצח

 

הוסף תגובה חדשה