התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

אמריקה

טרגדיה בפלורידה: נער שהפסיד בתחרות משחקי מחשב פרץ בירי לכל עבר
מאת: מערכת ILUSA | פורסם: 27.08.2018 00:41
4 הרוגים בזירת טורניר משחק הווידיאו "Madden NFL" בג'קסונוויל פלורידה הפכה לטבח המוני כאשר אחד מהשחקנים שהפסיד פרץ לפתע בירי.

 

ירי  בג'קסונויל פלורידה

הזירה נסגרה בזמן שעדי הראייה תוחקרו (צילום: AP)

מתחם ה"שיקאגו פיצה", מסעדה פופולרית בג'קסונוויל פלורידה הפך ליום אחד לזירת משחקי בה התתחרו זה בזה שחקנים מובילים במשחק הווידיאו Madden. הזוכים היו מרוכזים במשחק, בעודם מנסים לזכות בפרס הראשון בתחרות שעמד על 5,000$ תוך ציפיות לעלות שלב ולהגיע לתחרות יוקרתית יותר. את הטורניר הפסיק לפתע אחד השחקנים שהפסיד בתחרות - כשהוא פותח בירי לכל עבר מכלי נשק שעדיין לא זוהה.

 

תוצאות הטבח טרגיות - ארבעה הרוגים ו-7 פצועים עד כה שהגיעו לבתי החולים בעיר בעוד שחקנים נוספים נמלטים לכל עבר מהמסעדה למכון כושר ולעסקים הסמוכים למקום. כוחות המשטרה דרשו מבעלי העסקים הסמוכים לסגור את הדלתות ולא לצאת החוצה עד שהאירוע יסתיים. לאחר מספר דקות, כאשר המשטרה מכתרת את היורה הוא כיוון את כלי הנשק לעצמו והתאבד בירייה.

 

שריף משטרת ג'קסונוויל, מייק וויליאמס דיווח בתדרוך לתקשורת במקום כי יורה בודד לבן, ששמו עדיין לא פורסם, הוא האחראי לטבח הנורא. בשלב זה סרבה המשפחה למסור פרטים נוספים אודות היורה כל עוד האירוע נמצא בחקירה. בעוד מספר שעות יערך תדרוך נוסף לעיתונאים בו יפורסמו פרטים נוספים.

 

הוסף תגובה חדשה