התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

אמריקה

רוצח ההומלסים מלוס אנג'לס - קורבן רביעי בתוך שבוע
מאת: מערכת ILUSA | פורסם: 22.09.2018 06:19
סדרת רציחות מחרידה ושוד אלים באמצעות אלת בייסבול מזעזעת את לוס אנג'לס

סדרת רציחות מחרידה באמצעות אלת בייסבול מזעזעת את לוס אנג'לס. ארבע תקיפות - שלש שהובילו למותם של נשדדים שישנו בגפם במרכב העיר לוס אנג'לס ועוד קרבן שנפצע קשה.היום (שישי) פרסמה משטרת סנטה מוניקה כי קורבן הרצח מיום חמישי האחרון, סטייבן ריי קרוז בן ה39, לא היה הומלס אלא בחר לישון בחוץ לאחר טיול דייג מעייף.

סנטה מוניקה: הקורבן הרביעי - חזר מדייג, נח בחוץ ונרצח בשנתו במהלך שוד

 

קרוז, לדברי משפחתו, התגורר עם הוריו בסן גבריאל הסמוכה ללוס אנג'לס. בליל חמישי יצא לטיול דייג ובחר לישון בשטח על גבי ערסל לפני שיחזור לביתו. ככל הנראה במהלך שוד חבט בו אדם באמצעות חפץ כהה על מנת לגנוב את חפציו באין מפריע.

 

למרות שאין עדויות ראייה שיטת הרצח מקבילה לזו שגרמה למותם של שני הומלסים ולפציעתו של הומלס נוסף השבוע. כל אחד מהם נחבט קשות באמצעות אלה באזור הראש והכתפיים ולאחר מכן כיסיו רוקנו. הקורבן הראשון בן 59 נלקח לבית החולים בשלישי בבוקר ושם נפטר מפצעיו, והקורבן השני בבן 20 נפטר ביום חמישי. הקורבן השלישי עדיין מאושפז במצב אנוש בבית החולים.

 

להערכת המשטרה המקומית התוקף בוחר באנשים הישנים במקום מבודד מאדם ללא קשר להיותם הומלסים תוך מתוך כוונה לשדוד אותם. כיום יש בידי המשטרה עדויות על האדם בשנות ה-30 עד ה-40 לחייו, בגובה ומבנה ממוצע, בעל שיער שחור. לאחרונה הוא נצפה לובש סווטשירט אפור, כובע כחול, מכנסיים שחורים קצרים ונעלי ספורט לבנות. יתכן ורגליו עקומות מעט והליכתו לקויה.

נמשיך ונעדכן.


 

 

 

הוסף תגובה חדשה