התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

אמריקה

האם סוף סוף נגלה כיצד נפטרה גבי פטיטו?
אור שטרן נואל | פורסם: 20.09.2021 19:46
ארוס שמסתתר ואינו מדבר עם המשטרה, שאריות גופה (ככל הנראה של גבי בטיטו)והרבה מאד סימני שאלה. מה באמת קרה? יכול להיות שהתשובה קרובה מתמיד.

 

האזור בו נמצאו שאריות גופתה של גבי פטיטו (קרדיט: AP, Amber Besler)

 

התעלומה שמעסיקה את אמריקה בשבועיים האחרונים עומדת להפתר? ביום שני 20.9.21 נראתה סוללת שוטרים מקיפה את הבית של בריאן לונדרי, ארוסה של גבי פטיטו שחזר מרואד־טריפ לבדו, ללא בת הזוג. יום לפני כן התגלו שאריות הגופה בפארק לאומי בוויומינג.

 

בוידאו שפורסם לפחות תריסר שוטרים, ביניהם בעלי ג'קטים של FBI עצרו ליד בית הוריו של לונדרי ב- Nort Port ונכנסו פנימה לחפש כל רמז אפשרי שיכול לשפוך אור על גורלה של פטיטו.

ההורים נכנסו לואן המשטרתי, ככל הנראה לחקירת עומק או למתן עדות על הידוע להם בפרשה.

 

 

גבי פטיטו - האם נגלה סוף סוף מה קרה לה? (קרדיט: AP)

 

כזכור, פטיטו, בת 22, ולונדרי, בן 23, עזבו את פלורידה ביולי כדי לצאת למסע בואן שהוסב למגורים, בעודם מבקרים בפארקים לאומיים ברחבי מערב אמריקה.עדים ציינו כי הם רבו בדרך, והמשטרה הוזמנה למקום בו רבו ביוטה. הם נתנו לפטיטו את מפתחות האן וליוו את לונדרי למלון מקומי. לונדרי חזר לביתו בתחילת ספטמבר ללא גבי, בואן המשותף ולא הסכים לדבר עם המשטרה כדי לספק הסברים להעלמה של ארוסתו.

 

במקביל לפעילות המשטרתית, גם פעילים ברשת מנסים למצוא כל סימן אפשרי שיעזור לגלות מה ארע לבטיטו. בתחילה, גם לונדרי נעלם לתקופה קצרה, אך לאחר מכן עו"ד המועסק על ידי משפחתו פרסם ידיעה כי הוא מסתתר ולא נעדר.

 

האם נגלה בקרוב מה ארע? יתכן והוריו של לונדרי יהיו אלה שיחשפו את הסיפור שמאחורי התעלומה המסתורית.

 

 

הוסף תגובה חדשה