התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

עסקים ונדל"ן

נדל"ן: ניו ג'רזי עוקפת את כולם בסיבוב
מאת: מערכת ILUSA | פורסם: 25.10.2013 15:43
הגרדן סטייט רשמה עלייה חדה בקצב מכירת הבתים (18%) בשנה האחרונה – לעומת עלייה מתונה יותר בשאר האומה (14%). הנתון המעניין: המחירים לא נסקו בהתאמה

מכירות חיסול בניו ג'רזי

שוק הנדל"ן בארה"ב ממשיך לצבור תאוצה והמחירים עולים בהתאם. כעת מתברר שבניו ג'רזי הייתה זו שנה פעילה במיוחד בכל הקשור לעסקאות מכירה של בתים ודירות, כשהעלייה שנרשמה במספרן הייתה גבוהה מהעלייה הממוצעת ברחבי האומה.

בין ספטמבר 2012 לחודש שעבר רשמה הגרדן סטייט עלייה של 18 אחוזים במספר עסקאות המכירה, לעומת 14 אחוזים בלבד שנרשמו בממוצע בארה"ב כולה. הנתון המעניין אף יותר – המחירים לא עלו בהתאמה. בעוד שהעלייה הממוצעת בארה"ב הייתה 6 אחוזים, בניו ג'רזי טיפסו המחירים ב-5 אחוזים בלבד.

נתונים נוספים שפורסמו בימים האחרונים גילו כי מלאי הבתים למכירה בניו ג'רזי ירד ב-10 אחוזים במהלך השנה האחרונה, מה שבהחלט עשוי להוביל לעלייה חדה יותר במחירים בעתיד הקרוב. מחירו החציוני של בית במדינה הוא 290 אלף דולרים, הרבה מעל לממוצע הלאומי העומד על 174 אלף דולרים בלבד.

עליות מחירים חדות הרבה יותר נרשמו השנה בקליפורניה, שם הם זינקו בלא פחות מ-30 אחוזים. גם במישיגן, נבאדה, ג'ורג'יה ואריזונה נרשמו בשנה האחרונה עליות חדות במכירי הבתים של למעלה מ-20 אחוזים.  


האתר שתקע את רפורמת הבריאות של אובמה... איך נתקעה רפורמת הביטוח הרפואי, היהלום שבכתר אובמה, לא בגלל הרפובליקנים אלא בגלל אתר האינטרנט שדרכו אמור הכל להתנהל ושהושקעו בו 394 מיליון דולר
 

לאן הולכת הכלכלה האמריקנית לאחר סיום ה-Shutdown?... מה זאת תוכנית ההקלה הכמותית שעליה מדבר הפדרל ריזרב? איזה רבעון רביעי צפוי לכלכלת ארה"ב? מתי יפרוץ המשבר הבא על מימון הממשל? ומה יהיה הצעד הבא של הפד?


לילך מזור פאוור: חלוצה ישראלית בתחום המריחואנה הרפואית בארה"ב... בת 35 מגשר הזיו, שהגיעה לפיניקס שבאריזונה בעקבות אהבה והקימה שם משפחה, זיהתה את הפוטנציאל הרב הטמון בתחום המריחואנה והפכה את זה לעסק

ניו ג'רזי אישרה נישואים חד-מיניים

עוד ידיעות וכתבות במוסף ניו יורק/ניו ג'רזי

צילום מסך: יוטיוב/ sellers sellmyhouse

הוסף תגובה חדשה