התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

עסקים ונדל"ן

כמה הייתם משלמים על הבתים האלה? (וידאו)
מאת: אורנית חיון | פורסם: 19.04.2014 00:55
שני הבתים היקרים ביותר בארה"ב, אחד בפרברי מנהטן (120 מיליון דולר) והשני בפרברי לוס אנג'לס (102 מיליון דולר), נמכרו בשבוע אחד ל-2 קונים אנונימיים. הצצה

תיכנסו בבקשה, הבית היקר ביותר בארה"ב מצא בעלים חדשתיכנסו בבקשה, הבתים היקרים ביותר בארה"ב מצאו בעלים חדש (וידאו בהמשך הכתבה)

תיכנסו בבקשה, הבית היקר ביותר בארה"ב מצא בעלים חדש

הבתים היקרים ביותר בארה"ב מצאו סוף סוף קונה - ובאותו שבוע.

בחוף המזרחי, בגרינוויץ' שבקונטיקט, במרחק כ-40 דקות נסיעה ממנהטן, נמכר הארמון-אחוזה הענק הקרוי Copper Beech Farm בסכום של 120 מיליון דולר.

ומהעבר השני של היבשת, הבית היקר ביותר בלוס אנג'לס - Fleur-de-Lys, ארמון-אחוזה ראוותני בסגנון צרפתי קלאסי המשתרע על פני שטח של כחצי-מיליון סקוור-פיט ב-Holmby Hills, שכמעט נואשו למצוא לו קונה, נרכש תמורת 102 מיליון דולר.

שני הקונים, בשני החופים, לא נחשפו ושניהם שילמו במזומן. על פי השמועות (שלא אושרו) את Fleur de Lys קנה הוא מכון מילקן (The Milken Institute), מכון מחקר שהוקם וממומן ע"י משפחת המיליונרים היהודית-אמריקנית מילקן.

העסקה בקונטיקט:
מחירה ההתחלתי של האחוזה עמד על 190 מיליון דולר כשהוצעה לראשונה למכירה ע"י בעליה, טייקון תעשיות העץ ג'ון רודי, במאי 2013.
המחיר צנח ב-50 מיליון דולר (!) עד חודש ספטמבר. בהמשך ויתר רודי על 10 מיליון דולר נוספים, ובמהלך ההתגמש ב-10 נוספים. עדיין זוהי עסקת הנדל"ן הפרטית הגדולה ביותר בהיסטוריה של ארה"ב; עד כה החזיק ב'שיא' ארמון שנרכש ב-2012 בניו יורק תמורת 117.5 מיליון דולר ע"י מיליארדר יפני.

Copper Beech Farm נבנתה בשנת 1896 ממש על שפת הים, והבעלים הראשון הייתה טייקונית הפלדה הריאט לאודר (U.S.Steel), אשר התגוררה בה במשך 75 שנים. רודי רכש את הבית לפני 30 שנה במחיר לא ידוע.

הבית המרכזי בנוי על שטח בן למעלה כ-10,800 סקוור-פוט ובו 12 חדרי שינה, 7 חדרי אמבטיה, ספרייה ענקית, מרתף יינות, בריכה אולימפית, ג'קוזים ומתחם כניסה מרהיב בגובה 3 קומות. בכל חדר אח מעוצבת ומרפסת אישית. הנוף מדהים ומים מקיפים את הארמון מכל עבר, משקים גנים בוטניים יפהפיים שחלקם מטופחים בקפידה וחלקם חורשות פרא. הבונוס: אי פרטי במרחק שחייה קצרה.

הצצה לבית היקר ביותר בארה"ב וראיון עם סוכן הנדל"ן המאושר:

 

Inside America's Most Expensive Home


 

העסקה בלוס אנג'לס:

האחוזה נמצאת בשוק מאז 2009, והמחיר המבוקש האורגינלי היה 120 מיליון דולר.

היא כוללת, בין היתר, 12 חדרי שינה, 15 חדרי שירותים, 2 קומות של ספרייה, מרתף יינות, מטבח תעשייתי, חדרי עבודה והסבה, בריכת שחייה, ומבנה נפרד לצוות העובדים.

הצצה לבית ביקר ביותר בלוס אנג'לס:

 

Beverly Hills Mansion - Fleur de Lys


 

התאוששות נדל"ן? 10 הערים המכניסות את התשואה הגבוהה ביותר בארה"ב... וגם: 10 המחוזות בארה"ב בהן תשואת הנדל"ן לשכירות הנמוכה ביותר. איפה אפשר לעשות 30% בשנה, ואיפה בקושי 3% בשנה

לכל הכתבות החדשות

"משבר השכירות בארה"ב הוא הקשה ביותר שידענו מעולם"... כך הכריז שר השיכון האמריקני, שון דונובן. וסקר שערך אתר הנדל"ן Zillow מסביר למה ואיך המעמד הבינוני עלול לקרוס מזה

הפופולאריות של אובמה צונחת, והרוב רוצים את קלינטון כנשיאה הבאה... האופציות לקראת הבחירות לנשיאות ארה"ב ב-2016 הולכות ומצטמצמות ובשתי המפלגות מחכים רק לאמירת ה'כן' של הילארי קלינטון וג'ב בוש

לכל הסיפורים החמים מאמריקה

למוסף ישראלים באמריקה - ישראלים בחדשות, בחברה ובפוליטיקה, בהיי-טק ובפילנטרופיה

למוסף סגנון חיים - בריאות, מחקרים חדשים שימושיים, תזונה ודיאטה, צרכנות, יחסים, רוחניות, הורות ועוד

עשו לנו like בעמוד הפייסבוק ותתעדכנו כל יום

וידאו וצילום מסך: ‪forbes / יו טיוב 

וידאו וצילום מסך: HGTV / ‪jackcann  יו טיוב

 

 

הוסף תגובה חדשה