התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

עסקים ונדל"ן

גם בניו יורק יש (עדיין) מציאות נדל"ן
שרות ILUSA | פורסם: 17.05.2014 19:56
חברת EZ Home Buy מתמחה באיתור ומכירת נכסים אטרקטיביים ומניבים באיזורים החמים ביותר בניו יורק

דירה בבדפורד תמורת 300,000 דולר זו מציאהדירה בבדפורד תמורת 300,000 דולר זו מציאה

שוק הנדל"ן בארה"ב מתעורר, ובשווקים מבוקשים כמו ניו יורק ולוס אנג'לס המחירים מתרוממים לשמיים. אבל עדיין קיימים - גם בשווקים החמים - מציאות.

חברת EZ Home Buy מתמחה באיתור ומכירת נכסים אטרקטיביים ומניבים באיזורים החמים ביותר בניו יורק.

הנה 3 דוגמאות:

* דירת חדר + סלון, 550 sq, בפרויקט מתקדם ב-Bedford Stuyvasent - האזור הכי חם בברוקלין, אחד האתרים האורבניים המתפתחים ביותר בעולם. "כידוע, מחירי הנדל"ן במנהטן ובאזורים המערביים, הצפוניים והדרומיים של ברוקלין יקרים כל כך, ובדפורד היא הטרנד החדש של צעירים", אומרת ורד מ-EZ Home Buy. בשנה האחרונה טיפסו מחירי הנדל"ן באיזור בכ-40%.

העיסקה: שלם 300,000 במזומן ותקבל דירה שצפויה להיות שווה בזמן מסירתה בעוד כ-8 חודשים כ-370,000 דולר. השכרת הדירה עשויה להניב תשואה חודשית של כ-1,700 דולר.

קרקע לבנייה ברד הוק ב-ב-700,000 דולר זו מציאהקרקע לבנייה ברד הוק ב-ב-700,000 דולר זו מציאה

** עיסקה אחרת שמציעה ורד היא ב-Red Hook - שכונה בצד המערבי של ברוקלין, המשקיפה על פסל החירות, מאוכלסת במשפחות ותיקות, שהפכה מבוקשת יותר ויותר בשנים האחרונות, עד שכמעט בלתי אפשרי למצוא שם נכסים פנויים ומספר הקרקעות לבנייה חדשה הולך ומצטמצם.

ההצעה היא לרכוש קרקע ב-700,000 דולר במזומן, ולבנות עליה, אם לדיור עצמי או להשכרה, שני בתים משפחתיים, אם להשקעה או למגורים, שעשויים להיות במחירי השוק הנוכחיים כ-1.3 מיליון דולר.

דירה באושן וויו ב-879,000 דולר זו מציאהדירה באושן וויו ב-879,000 דולר זו מציאה

*** לא בא לבנות ולא בא לכם לחכות. למכירה במסירה מיידית מציעה ורד 2 בתים משפחתיים במחיר של 879,000 דולר ב-Ocean Hill - איזור בברוקלין שרק מתחיל להתפתח. ורד מספרת על מסעדות, ברים, חנויות חדשות, שנפתחות שם כל יום וצעירים שמתחילים לתת את הטון בשכונה. מומחי נדל"ן צופים שתוך 5 שנים מחירי הנדל"ן בשכונה יעלו לפחות ב-50%.

בעסקת שכירות ניתן לצפות לכ-2,500 דולר חודשיים.

עוד עסקות אטרקטיביות בניו יורק רבתי תמצאו באתר של EZ Home Buy

או בשיחה עם ורד בטלפון: 646-2449-461

 

למדור העסקים והנדל"ן

התאוששות נדל"ן? 10 הערים המכניסות את התשואה הגבוהה ביותר בארה"ב... וגם: 10 המחוזות בארה"ב בהן תשואת הנדל"ן לשכירות הנמוכה ביותר. איפה אפשר לעשות 30% בשנה, ואיפה בקושי 3% בשנה

"משבר השכירות בארה"ב הוא הקשה ביותר שידענו מעולם"... כך הכריז שר השיכון האמריקני, שון דונובן. וסקר שערך אתר הנדל"ן Zillow מסביר למה ואיך המעמד הבינוני עלול לקרוס מזה

לכל הכתבות החדשות

למה ישראל משקיעה כל כך הרבה כסף בהבאת כל כך מעט כל כך עולים מצפון אמריקה... מבקר המדינה בישראל רואה כשלים חמור בהקצאת 86% מתקציב עידוד העלייה לישראל למימון העלייה מארה"ב, באמצעות ארגון אחד, "נפש בנפש", שדחק את הסוכנות היהודית מצפון אמריקה

למוסף ישראלים באמריקה - ישראלים בחדשות, בחברה ובפוליטיקה, בהיי-טק ובפילנטרופיה

עשו לנו like בעמוד הפייסבוק ותתעדכנו כל יום

 

הוסף תגובה חדשה