התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

עסקים ונדל"ן

אתר תיירות חדש במנהטן: אחוזת המיליארדר היהודי-רוסי
מאת: הילה שחר | פורסם: 19.01.2015 18:22
לילד היתום שגדל במחוז הקשה ברוסיה ומוכר היום כבעל קבוצת הכדורגל המיתית צ'לסי, בא לעבור לניו יורק. אז הוא קונה בלוק, יהרוס ויבנה אחוזה שעוד לא ראיתם

"מה דעתכם שנעבור לניו יורק ונבנה שם את הבית הכי מפואר במנהטן?"..."מה דעתכם שנעבור לניו יורק ונבנה שם את הבית הכי מפואר במנהטן?"...

המיליארדר היהודי-רוסי רומן אברמוביץ' עובר לניו יורק, ומה שכבר מובטח הוא שביתו של האוליגרך שאינו מסתפק לעולם בפחות מ"הכי-הכי" - עומד להפוך לאתר ששום תייר לא יחמיץ בעיר הגדולה.

היתום מליטא, שאומץ על ידי דודו אשר גידל אותו בחיק משפחתו היהודית בסביבה קשה בצפון-מערב רוסיה והשיג את הונו באמצעות קנייה מוזלת של מניות חברות תעשייתיות שהופרטו עם נפילת הקומוניזם ברוסיה, הולך לבנות אחוזה פומפוזית, כמיטב המסורת הרוסית, ברחוב ה-75 באפר איסט סייד שבמנהטן.

מי שמפורסם בעיקר כבעל קבוצת הכדורגל האנגלית המובילה צ'לסי, רכש בשלושת החודשים האחרונים לצורך הפרויקט 3 טאון-האוס צמודים בכ-65 מיליון דולר - בלוק שלם שמשתרע בין המספרים 11 ל-15.

התכנית היא להרוס את המיבנים הקלאסיים הצרים והארוכים וליצור מתחם מודרני ענק, בעל מראה חיצוני של אחוזת מלכים.

בפנומן הארכיטקטוני הזה מתוכננים לגור רומן, בת זוגתו דאשה זוקובה ו-2 ילדיהם המשותפים, ועמם פמליה של כ-60 מאבטחים, עוזרים, משרתים ויועצים.

אברמוביץ' יושב על הון של כ-93 מיליארד דולר. בנוסף לבית שיהיה הכי מפואר בניו יורק, המיליארדר היהודי הוא גם בעל היאכטה הגדולה והמפוארת ביותר בעולם - שמה "אקליפס" והוא בנה אותה ב-1.2 מיליארד דולר; ובעל המטוס הפרטי הגדול בעולם - הסופר-ג'מבו "איירבוס" המכונה "הבנדיט", שנבנה עבורו ב-300 מיליון דולר.

לכל הכתבות החדשות

צילום: roman-abramovich.com

הוסף תגובה חדשה