התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

עסקים ונדל"ן

הצצה לאתר הבנייה של הבית הגדול ביותר בהיסטוריה של ארה"ב
מאת: שלומי אמיר | פורסם: 13.06.2015 18:38
השכנים: הכוכבת ג'ניפר אניסטון והמיליארדר אלון מאסק. ההיי-לייט: חדר שינה ענק בגודל של למעלה מ-5,000 סקוור-פיט. המחיר: קיראו בפנים

אתר הבנייה בבוורלי הילס של הבית הגדול ביותר בעולם

אתר הבנייה בבוורלי הילס של הבית הגדול ביותר בעולם

לבית שמבקש להיות הגדול ביותר בהיסטוריה של ארה"ב, שהולך ונבנה על מדרונות הר בבוורלי הילס, עוד אין קונה. אבל היזם ניל ניאמי, שעשה את הונו בהשקעות בסרטים הוליוודיים ואותו מינף להשקעות נדל"ן לוקסוסיות, לא מודאג.

אחוזת הענק שממוקמת סמוך לבתיהם של עשירי האלפיון העליון של לוס אנג'לס וגובלת בארמונותיהם של הכוכבת ג'ניפר אניסטון והמיליארדר אלון מאסק, תשתקע על שטח של למעלה מ-2 אקר (כ-9.5 דונם).

אתר הבנייה בבוורלי הילס של הבית הגדול ביותר בעולם

השטח הבנוי יהיה למעלה מ-74,000 סקוור-פיט (כ-7,000 מ"ר). זמן הבנייה המשוערך: 20 חודשים עד שנתיים.

ניאמי מסרב לבקשות מבקרים להציץ באתר הבנייה הפנומנלי, וכדי להבטיח את פרטיות הקונה העתידי גם אינו מתכוון להציג את פנים הבית, אלא רק לקונים רציניים שיבצעו הפקדה של 10 מיליון דולר להוכחת רצינותם.

אתר הבנייה בבוורלי הילס של הבית הגדול ביותר בעולם

עם זאת תכניות הבנייה דלפו - ומהם עולה, כי הוא יכלול מבנה מרכזי שבליבו חדר שינה ענק בגודל של למעלה מ-5,000 סקוור-פיט (כ-470 מ"ר)... 3 בתים 'קטנים' יותר בגודל של כ-4,000 סקוור-פיט כל אחד... חניון ל-30 מכוניות לפחות... בית קולנוע IMAX עם כ-50 מקומות ישיבה... מועדון לילה שיכלול קזינו... חדר בעל קירות שקופים שדרכם ניתן יהיה לראות אקווריום עצום של דגים ומדוזות... 4 בריכות שחיה, אחת מהן עגולה... ושטחים נרחבים של מדשאות וגנים, תוך חוסר התחשבות טוטאלי בתקנות החסכון במים החדשות שהוטלו על בוורלי הילס ומדינת קליפורניה כולה.

תג המחיר - חצי-מיליארד דולר!

שילפו את פנקס הצ'קים.

לכל הכתבות החדשות

צילומי מסך: Bloomberg Business / יו טיוב

הוסף תגובה חדשה