התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

עסקים ונדל"ן

השקעה אטרקטיבית בלאס וגאס: להרוויח יותר על הכסף שלכם
מאת: אור לאור שטרן | פורסם: 07.11.2015 13:57
מודל ההשקעות של חברת AIDAN Enterprises אטרקטיבי במיוחד למשקיעים מחוץ לארה"ב היכולים לקבל תשואה מניבה מנדל’ן, המסתמכת על הבוּם התיירותי בבירת ההימורים

בית בלאס וגאס

לאס וגאס שבמדינת נבאדה נחשבת לאחת מאתרי התיירות הפופולריים בעולם. בכל כלכלה, גם בזמן המשבר הכלכלי הגדול, המשיכה העיר בצמיחה אדירה, כאשר מעל 40 מיליון תיירים מתארחים בה מדי שנה.

הנדל"ן בלאס וגאס נחשב - לפי CNN Money - לאחד המשתלמים ביותר להשקעה בארה"ב, ומאות אילי נדל"ן מכל רחבי העולם מחזיקים בנכסים ובתי מלון בעיר.

שילוב ההצלחה התיירותית והנדל"נית של לאס וגאס, הביא את חברת AIDAN Enterprises, בניהולה של ג'סיקה דיוויס, ליצירת מודל השקעות מנצח:

החברה פונה לפלח שוק משפחתי הולך וגדל בין התיירים המגיעים ללאס וגאס, מתוך ארצות הברית ומרחבי העולם כולו: משפחות המעוניינות להינות ממנעמי בירת ההימורים העולמית מחד, ולשמור את הילדים באווירה רחוקה מחיי הקזינו והלילה של העיר מאידך, שוכרות בית פרטי יוקרתי בפרבר מקסים של העיר למספר ימים ומחלקות את ימיהן בין העיר הסוערת לשלווה המשפחתית.

בית בלאס וגאס

המודל העסקי שיצרה AIDAN Enterprises מכוון במיוחד למשקיעים מחוץ לארה"ב. "העיקרון", מסבירה דיוויס, "הוא השתתפות המשקיע ברכישת הבית בתמורה לתשואה חודשית קבועה ומובטחת, גם בחודשים 'חזקים' וגם בחודשים 'חלשים' יותר".

השקעה של 50,000 דולר תניב הכנסה של 625 דולר לחודש נטו (15% תשואה שנתית), ללא דאגות לתיקונים, דמי ניהול והוצאות אחרות, שמשקיעי נדל"ן בארה"ב בדרך כלל סופגים.

כל ההשקעות מגובות בנדל"ן והמשקיעים רשומים כמלווים על הבתים במשרד הרישום העירוני.

מה שגורף רבים למודל עסקי זה, הוא שבחלוף 3 שנים מביצוע ההשקעה, ניתן לקבל את מלוא הקרן חזרה, או להמשיך להשקיע שנתיים נוספות. וכך, מדי שנתיים מקבל המשקיע אופציית יציאה לנטילת כל השקעתו.

"כלומר", מפרטת דיוויס, "השקעה של 50,000 דולר תניב החזר של 15% לשנה, כלומר תשואת נטו של 7,680 דולר לשנה".

את חברת Aidan Enterprises מנהלים אנשי נדל״ן מנוסים המתמחים בתחומים שונים של שוק הנדל״ן, בעיקר בלאס וגאס ובארה״ב בכלל. בתחילת דרכה התרכזה החברה ברכישת נכסים בזמן מצוקה, הבראתם והפיכתם לנכסים מניבים. עם הזמן והשינויים בשוק הנדל״ן המקומי, עברה החברה לניהול נכסים עם התמחות בהשכרות של דירות ובתי יוקרה מרוהטים לתקופות קצרות ובתשואה גבוהה.

למשקיעים מציעה החברה מספר בונוסים כמו:

* החזר כרטיס הטיסה (במחלקת תיירים) ישראל - לאס וגאס לכל משקיע של 50,000 דולר.

* כל משקיע רשאי לגור בבית היוקרה שלו (או בבית זהה) במשך שבועיים בשנה, בתיאום מראש, ולהינות מחופשה יוקרתית בווילה מקסימה, עם 3-4 חדרי שינה, בריכה וכל הפינוקים, בעלות הוצאות הניקיון בלבד (250 דולר).

לחצו כאן לפרטים נוספים או חייגו

מישראל 072-2712219

מארה"ב 1-702-830-4018

לעוד כתבות כלכלה ונדל"ן

לכל הכתבות החדשות

הוסף תגובה חדשה