התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

עסקים ונדל"ן

מהו הטרנד הלוהט בין ישראלי ארה"ב?
שרות ILUSA | פורסם: 28.02.2016 10:31
כתבה ראשונה בסדרה על הדרך שגילו כבר אלפי ישראלים אמריקנים - איך לעשות כסף בארצות הברית מהשקעות פשוטות בנדל"ן. למשל, הפרויקט של USA HOMES בג'קסונוויל

בתים להשקעה בארצות הברית

נדמה שהטרנד החדש הגיע מישראל, כאשר ישראלים עירניים גילו את עולם האפשרויות הבלתי מוגבלות בנדל"ן האמריקני, אבל התפשט במהירות בשנתיים האחרונות בקרב ישראלים באמריקה, שאלפים רבים מהם העדיפו להניח את כספם על השקעות נדל"ן מניבות ביבשת הגדולה מאשר להותיר אותם על ריבית-אפס בבנקים.

"השקעה כזו יוצרת הכנסה קבועה פחות או יותר, כמעט מובטחת, כמעט בלי השקעה של זמן", הסביר משקיע ישראלי מלוס אנג'לס, ש'אסף' מאז המשבר הכלכלי של סוף העשור הקודם מספר בתים באוהיו, אריזונה, אטלנטה ולאס וגאס.

חברת USA HOMES - שזרועה האמריקנית פועלת מלוס אנג'לס, כבר הריצה בהצלחה פרויקטים נדל"ניים מניבים במדינות אחדות באמריקה - ועכשיו היא עושה זאת בפלורידה. החברה קונה מאות בתים מבנקים בג'קסנוויל המתפתחת, מעבירה אותם שיפוץ מקיף ובדק בית, משכירה אותם במצב טוב לשוכר תחת חוזה שכירות מוסדר - ומציעה למשקיעים לקנות מהמלאי שלה בתים מוכנים בכ-60,000 אלף דולר, המספקים תשואה מהיום הראשון של ההשקעה, כולל אחריות של שנה על התיקונים שבוצעו.

ובשורה האחרונה: הרווח המצופה למשקיע - כ-12% בשנה, לאחר הוצאות קבועות וידועות מראש.

USA HOMES

עיר תוססת

ובכל זאת, יש לרבים היום תחושה ששוק הנדל"ן בארה"ב הגיע לשיאו, לנקודת ה-pick. האם זה הזמן הנכון להשקיע בבתים בארה"ב ולמה דווקא בג'קסנוויל, פלורידה?

ב-USA HOMES, המפעילה משרדים בלוס אנג'לס ובתל אביב, מפנים לכתבת חדשות שבין היתר מתפעלת ממחירי הבתים הנמוכים בפרברי העיר, שעדיין לא 'התעוררו' מהלם המשבר...  ומתארת עיר תוססת שאוכלוסייתה גדלה בלי הרף - בין היתר בעקבות התמקמות של חברות הייטק בתחומה.

ואכן, Jacksonville היא העיר הגדולה ביותר במדינת פלורידה מבחינת אוכלוסייתה, והגדולה ביותר בארצות הברית היבשתית מבחינת שטחה הכולל, והיא נמצאת לחופי החוף הראשון שבצפון-מזרח מדינת פלורידה. אוכלוסיית העיר מתקרבת למיליון בני אדם, והיא מרכז מטרופוליטני המונה כ-1.5 מיליון איש.

אז מה הדיל? כמה כסף נדרש להשקיע ומהם אמצעי התשלום הנדרשים (כרטיס אשראי, מזומן, צ'ק בנקאי)? 

ב-USA HOMES מסבירים שמדובר בסכומים של עד 60,000 דולר. במזומן. באמצעות הכסף נרכש בית שאמור להניב כ-12% תשואה בשנה. לא רע בכלל.

תנאי התשלום: 10% מופקדים בחשבון אסקרו בשעת חתימת הסכם הרכישה. לאחר שהנכס עבר לרשות המשקיע, נדרש תשלום יתרת הכסף.

ישראלים אמריקנים, שהינם אזרחים, גילו במהרה שרכישת 3 בתים, ולםפעמים די בשניים ובקרדיט טוב, סוללת את הדרך לקבלת הלוואה בנקאית שעשוייה לממן בריבית נמוכה יחסית את רוב מחיר הרכישה.

הבית מופקד לניהול חברה מקומית שנבדקה היטב ע"י USA HOMES, אך המשקיע רשאי לעבור בכל עת לחברת ניהול אחרת... או לנהל את הנכס בעצמו.

בתים להשקעה בארצות הברית

ערך מוסף להחזר החודשי

כמה רווח נטו מובטח למשקיע? מתי אפשר 'לצאת' וכיצד ההשקעה מוחזרת?

עניין הרווח נטו, התשואה, תלוי במרכיבים ידועים הנמסרים למשקיע בפירוט, כולל ה'בלתי ידוע'; למשל, עלות התחזוקה השוטפת, קושי למצוא שוכר וכיו"ב. בחישובים למשקיעים, USA HOMES לוקחים בחשבון מרחב סיכון של 2% בשנה.‬

לצאת אפשר בעיקרון מתי שרוצים. ב-USA HOMES מאמינים שיצליחו למכור בית שמכרו למשקיע בכל עת לפחות במחיר הקרן. ואם מגמת מחירי הנדל"ן תמשיך לעלות, ניתן יהיה למכור אותו כמובן ברווח, שיהיה ערך מוסף להחזר החודשי.

מה יקרה אם חס וחלילה ייפול הגג בבית המושקע, או יידרש תיקון יקר אחר - האם המשקיע משלם מרווחיו?

כן, אבל ישנם ביטוחים ש-USA HOMES ממליצים עליהם, המגנים על בעל הבית מנזקים רבים וכמעט לא מורגשים בתשואה החודשית. יתרה מזה, ביטוח טוב נגד אסונות טבע, למשל, יכול במכה אחת לאחר אסון כזה חס וחלילה, להגדיל את שווי הבית ברגע.‬

בתים להשקעה בארצות הברית

עו"ד אמריקני וחברת טייטל

מאות לקוחות מרוצים של USA HOMES מציינים את התהליך והליווי עד לרכישה כמקצועי ושקוף, עם הסברים מעמיקים על הדרך הבטוחה בביצוע העברות הכספים והרישומים מול הרשויות בין היתר ועל הימצאותם תחת כיפת החברה כחלק מקבוצת המשקיעים שלה עכשיו ובעתיד.

מנהלי החברה מציינים 2 דגשים שחשוב להקפיד עליהם בכל עסקת נדל"ן בכל מקום בארה"ב: 

* שכירת עו"ד אמריקני שיבחן את החוזה ויוודא שהמוכר הוא אכן הבעלים של הבית הנמכר.

* שכירת שירותי חברת טייטל (Title) המבטחת את טרנזקציית המכירה, מבצעת בדיקה שהנכס קיים והאם מוטלים עליו חובות. חברת הטייטל מנהלת חשבון נאמנות, כך שכל כספי הרכישה עוברים דרכה, ורק לאחר שהיא מנקה כל חוב שקיים על הנכס - הכסף עובר לידי המוכר והקונה נקבע כבעל הנכס.

ביצוע עסקה על פי 2 הפעולות הפשוטות הללו יבטיחו קנייה שקופה ואיכותית.

צוות USA HOMES ישמח לענות על כל שאלה בטלפון: 951-666-3988.

למגיעים דרך IsraeliLifeUSA.com תינתן הטבה של 500 דולר בעלויות הסגירה.

Turnkey Income producing homes to earn 12% interest on your money. Call for Question (951)MONEY-88

הוסף תגובה חדשה