התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

עסקים ונדל"ן

איך מקדמים אתרים ישראליים בארה"ב? תשאלו את מולטי
שרות ILUSA | פורסם: 27.07.2016 13:02
חברת מולטי, היושבת ברמלה ומשתפת פעולה עם חברות מקומיות בארה"ב, מקדמת אתרים בצורה שונה, ייחודית ויקרה הרבה פחות

תחום קידום האתרים באינטרנט אינו חדש, מזה שני עשורים חברות קידום האתרים מסייעות למיליוני עסקים בפעולה אחת טריוויאלית אך לא פשוטה - להיות ראשונים בגוגל בתחום ההתמחות שלהם.

נכון, ניתן לשלם ולהופיע באחת המודעות הממומנות, אך בפועל מרבית בעלי האתרים שמשלמים כסף, נמצאים בפסגה לחודש שלם, מוציאים אלפי דולרים על פרסום, משיגים מספר לקוחות, ומתחילים את החודש הבא מאפס.

וכך חודש אחרי חודש הם משלמים סכומי עתק, כאשר בעשירית מהתקציב ואף פחות היו יכולים להגיע לעמוד הראשון מבלי לשלם על כל קליק שהבן דוד של המתחרה שלך ביצע.

לבעלי עסקים הנמצאים בארה"ב ומנהלים אתרים בעברית בישראלים או אתרים באנגלית בעולם, יש אתגר כפול: התמודדות עם תכנים בעברית באנגלית וקידום תוכן במדינה זרה. חברת מולטי הישראלית מציעה שירות מיוחד לבעלי אתרים - קידום במילות חיפוש ללא הגבלה.

ניקח לדוגמא אתרי אינטרנט של חברות הובלה בארה"ב, או מנעולנים:

בתחומים אלה העלות לליד היא גבוהה, ולכן גם עלות הפרסום הממומן בגוגל יכולה להגיע למספר דולרים לכל הקלקה. רבים מהקליקים אינם הופכים לליד (אדם אשר מילא את פרטיו בדף הנחיתה), וגם אלה שכן מגיעים לליד אינם בוחרים דווקא בחברה הראשונה שפנתה אליהם, אלא ממשיכים לקבל הצעות מחיר נוספות. כך עלות הפרסום עולה ככל שיותר ויותר לקוחות ממלאים את הפרטים השונים.

חברת ה SEO היחידה המציעה קידום עם מילות מפתח ללא הגבלה

כאשר ליד מגיע מאתר מקודם באופן אורגני (כלומר, לא מפרסום ממומן) הוא אינו נושא עלויות נוספות מעבר לעלות הקידום עצמו. אלפי לקוחות יכולים להגיע לעסק, והעסק לא משלם סנט אחד יותר. 

מרבית חברות קידום האתרים מחייבות בהתאם למספר ביטויי המפתח המקודמים לדוגמה - "Moving companies in NY" או "Locksmith in Pittsburgh", אך בחברת מולטי, היושבת ברמלה ומשתפת פעולה עם חברות מקומיות בארה"ב, העבודה מתבצעת בצורה שונה.

החברה מקדמת את האתר על מנת שיופיע בעמוד הראשון בביטויי מפתח בכמות ללא הגבלה, לאחר שמתבצע מחקר מקיף על מילות החיפוש הספיציפיות שלקוחות מחפשים בגוגל כאשר הם מעוניינים בשירות זה או אחר, וכן הבנה של מילות המפתח בהם מתמקדים המתחרים הראשיים באותה החברה.

לעיתים הבעיה העיקרית בקידום אתר זה או אחר נעוצה בדרך בה האתר בנוי. אתרים שאינם מותאמים לשימוש נוח על ידי משתמשים סלולריים יקבלו דירוג נמוך ולא יופיע בתוצאות העמוד הראשון של גוגל (וכיום עיקר החיפושים מתבצעים באמצעות הדפדפן על טאבלטים או מכשירי טלפון חכם).

לעיתים מדובר בתוכן שאינו רלוונטי למילות החיפוש, ויש לבנותו בצורה אחרת. ולעיתים התוכן בנוי נפלא, אך לאתר אין מספיק קישורים נכנסים על מנת שגוגל יתייחס אליו ברצינות הראויה. מולטי בונה את האתר מחדש או משפרת את הקיים, והוא מתחיל לעלות במהירות בתוצאות החיפוש.

SEO MULTI

קידום לוקאלי - המפתח לקידום אתרים בשנת 2016

חברת קידום אתרים מקצועית בונה תוכנית המבוססת על מחקר מקיף של התחום והביטויים השונים בו, כאשר היום ישנה משמעות רבה גם לקידום לוקאליבמיוחד בארה"ב.

תוצאות החיפוש המוצגות לגולש קשורות קשר הדוק למיקום בו הוא נמצא, או לעיר אותה הזין בתוצאת החיפוש. למשל, חיפוש "Locksmith" בלוס אנג'לס, יפנה לתוצאות מקומיות בעיר זו, בעוד חיפוש בעיר ניו יורק יפנה למנעולנים בניו יורק.

כאשר מקדמים עסק שאינו פועל בכל העולם, אלא בעיקר באיזור זה או אחר, כל האתר סובב סביב האיזור אותו מקדמים, הן מבחינת ביטויי המפתח במאמרים השונים, שימוש בשירותים שונים של גוגל כמו גוגל מפות, וכן איסוף ביקורות חיוביות של לקוחות מרוצים מהאיזור באתרי הביקורות השונים, בארץ או בארה"ב.

קידום אתרים בגוגל יכול לחסוך לחברה אלפי שקלים בהוצאות על פרסום בעיתונות הכתובה ובמדיה הדיגיטלית, ומשתלם מאד לטווח הארוך כיוון שאתר מקודם נשאר חודשים רבים בגוגל. קמפיינים של קידום ממומן משפיעים על מיקום העסק לאורך שנים, ומסייעים גם למתג את החברות השונות כמומחיות בתחומן - בכל זאת, הן בעמוד הראשון של גוגל.

לפנייה למולטי לקבלת הצעת מחיר לקידום האתר בגוגל ובמנועי חיפוש אחרים, ניתן להתקשר מהארץ - 072-3384-299, מארה"ב 972-72-3384-2299, או דרך אתר הבית - חפשו בגוגל: seomulti

לכל הכתבות החדשות

הוסף תגובה חדשה