התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

עסקים ונדל"ן

הדור הבא של המכונות האוטומטיות – מי אמר שצריך להעסיק עובדים כדי להרוויח כסף במרכזי הקניות?
מאת: אור לאור שטרן | פורסם: 03.05.2017 10:02
חברה ישראלית, שמרכזיה הראשיים בפורטוגל עושה היסטוריה. עשרות מכונות אוטומטיות, בהתאמה אישית שמוכרות מבקבוק שתיה, ועד קרם הגנה ומשקפי שמש.

דמיינו מכונה הממוקמת באוניברסיטאות הגדולות בארה"ב, בה ניתן לרכוש מחברות, ספרי לימוד, עפרונות ועטים, ואפילו מחשבון מדעי. 270 מוצרים שונים – לשירות הסטודנטים. אותה מכונה בעיצוב אחר לגמרי ממוקמת בקניון ומוכרת מוצרי קוסמטיקה, מישרי שיער ותוספות, אביזרים לסלולר, או אפילו מוצרים לרכב. ללא איש מכירות אחד, 24 עובדת עבור מפעיליה 24 שעות ביממה.

עסק פאסיבי בהשקעה מינימלית

המכונה שמשווקת Smart N Go היא פלא של ממש. במקום לעבור ליד מכונת שתייה, ולהחליט האם לרכוש מוצר, המכונה יוצרת קשר אינטראקטיבי עם הקונה. מפתה אותו לקנות, בדיוק באותה הצורה שהסלזמנים המיומנים בעגלות בארה"ב עוצרים את הקונים.

המוצר מוצג בצורה אופטימלית, וניתן אפילו להציע ללקוחות לרכוש במחיר נמוך דוגמיות, לקבל כתובת אי-מייל ולצרף את הלקוח למועדון לקוחות, או לשלוח לו תזכורת באי-מייל, לחזור ולקנות שוב – עם קופון הנחה.

מחשב חכם שניתן לשליטה גם מרחוק

המכונות של Smart N Go מופעלות באמצעות מחשב, הממוקם בתוך המכשיר וניתן לגשת אליו גם מרחוק. ניהול המלאי הוא בלחיצת כפתור, גם מהסלולר, ומפעילי המכונה יכולים לשבת בצד השני של הגלובוס, ולדעת בדיוק מתי אזל מוצר מסוים. ללא עובדים, ובעלויות תחזוקה מינימליות ניתן להקים עסק בכל מקום בעולם.

מגוון עצום של מוצרים

זה בדיוק המוצר שמציעה חברת Smart N Go. מכונה שניתן למכור בה 270 מוצרים שונים, וכוללת מסך מגע HD, בגודל 55 אינץ', בו ניתן לפרסם את המוצרים עצמם – שירותים נלווים, או להשתמש בה כמדיה לשיווק פרסום – כל זאת במרכזי הקניות הגדולים, האוניברסיטאות, שדות התעופה... מכונה שמאפשרת פתיחת עסק, עם מינימום תחזוקה ועובדים.

מוצרים בהתאמה אישית – היכולים להשתנות גם בהתאם לעונה

ניתן לתכנת את המסך להציג פרסומות, להתאים את הפרסום ליום ולשעה – ולמכור מוצרים גם בצורה עונתית. הקיץ מתקרב? תוכלו למכור משקפי שמש, מגבות לים וקרם הגנה, אפילו כפכפים ניתן להכניס למכונה. חורף? המכונה תמכור מטריות, מעילים חד פעמיים ואפילו מגפיים. האפשרויות בלתי מוגבלות.

תפסנו את מתן, איש השיווק של החברה לראיון קצר, ולמדנו איך נראה הדור הבא של המכונות האוטומטיות.

מתן, מכונות אוטומטיות רואים בכל מקום, מה מייחד את המכונות שלכם?

"הביטו בתמונות , נסו להשוות אותן למכונות השתייה שפגשתם אתמול בקניון. במכונות אחרות יש בעיה אחת בסיסית. הן דורשות תחזוקה שוטפת, אדם שממלא אותן בכל פעם (כי הרי איש לא יקנה בקבוק קולה אחרון במכונה ריקה), צריך למלא אותן בעודף, ולא ממש אפשר לדעת כמה נמכר מדי יום, עד שאיש התחזוקה בודק את המכונה".

ואיך זה עובד עם המכונות שלכם?

ומתן ממשיך – "המכונות של Smart N Go עובדות אחרת. אתם יכולים לבדוק את המלאי והמכירות בזמן אמת מכל מקום. לראות איזה מוצר נמכר יותר, ואילו טרנדים תופסים חזק בכל עונה. לפרסם את המוצרים האהובים בלחיצת כפתור – והכי טוב – לסגור חוזי פרסום עם המקום שבו המכונה מוצבת. היא נמצאת באוניברסיטה? תוכלו לפרסם לסטודנטים. בשדה התעופה? יש מגוון עצום של אפשרויות פרסום".

"למעשה, כל  מכונה היא עסק פעיל. ללא עובדים, ללא ניהול מלאי, עסק שרץ ומכניס כסף. בעלות של עגלה בקניון למשך חודש אחד בכריסטמס – יש לכל יזם עסק פעיל לכל החיים".

ומה אם המוצרים לא הולכים? צריך להזמין מכונה אחרת כדי להחליף מוצר?

"זהו בדיוק היתרון הגדול של המכונות של Smart N Go. אם רוצים להחליף את המוצרים, קל מאד לשנות את המיתוג, להחליף שפה עיצובית על המסך – לשנות את המוצרים במכונה – ומחר בבוקר להתחיל עסק חדש לחלוטין".

רוצים לשמוע עוד? לקבל הצעת מחיר? פנו ל Smart N Go – באמצעות הטופס הבא.

הוסף תגובה חדשה