התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

עסקים ונדל"ן

לא פייר: "קוברה" אחד של עידן וולר ו"פושטק" אחד של אדם טל יקבלו כתבות בחינם באתר הגדול לישראלים בארה"ב
מערכת ILUSA | פורסם: 21.03.2018 10:58
התעשייה גועשת: בעוד ישראלים ואמריקאים רבים משלמים מאות דולרים לפרסום באתר www.IsraeliLifeUSA הקוברות והפושטקים חוגגים בכתבות חינם ובסכום נמוך

שני משווקי האינטרנט החזקים בישראל אפילו לא עודכנו על כך לפני…  אתר החדשות האמריקאי-ישראלי החל לחלק כתבות פרסומיות במחירי רצפה למשך חודש דצמבר 2017 בלבד, החל מחגיגות הבלאק פריידי בארה"ב. הכתבות יפורסמו באתרי תוכן מובילים באמצעות פלטפורמות שיווק התוכן "טאבולה" ו"אאוטברין", וכן בעמודי הפייסבוק של האתר ובקבוצות לישראלים בארה"ב.

 

איך אתר כל כך גדול נותן כתבות בחינם?

 

אתר "Israeli Life USA" שהחל את דרכו לפני כחמש שנים, צבר כמות עצומה של כתבות (מעל 5000) בנושאי חדשות, טכנולוגיה, מוזיקה וצרכנות. כותבי האתר עבדו תחת שרביט המנצחים של מקים האתר, הסופר והעיתונאי מאיר דורון מלוס אנג'לס, שלאחרונה עלה שוב לכותרות בזכות הביוגרפיה השנויה במחלוקת על ארנון מילצ'ן "סודות".

 

כיום האתר ממשיך ומנוהל מארה"ב, ומגיע לאלפי גולשים ישראלים אמריקאים, בעלי חנויות ועגלות וחו"ל, עובדים ברילוקיישן ואף ישראלים ששוקלים להגיע לארה"ב.

 

מה הפושטקים והקוברות מתכוונים לעשות?

כיום, אדם טל מקדם מספר קורסים בתחום השיווק באינטרנט. קורס "הפושטק" הפונה למשווקי אינטרנט, וקורס "לגאסי"  - בו ניתן ללמוד כיצד למכור מוצרים דיגיטליים. מידע נוסף על הקורסים של אדם תמצאו פה.

 

עידן וולר, קופירייטר שהתמחה בכתיבה בלשון חדה, בגובה העיניים, מעביר מספר קורסי כתיבה המסייעים למכור מוצרים ושירותים בשם "קופי חודר שריון", וכיום מעביר גם קורס מיוחד לכתיבה שיווקית לאתר התוכן. למידע על הקורסים של הקוברה כנסו לפה.

 

אם אתם כבר קוברות או פושטקים ורוצים לגלות כיצד לקבל כתבה חינם או בהנחה מיוחדת לחברי הפושטק והקוברות, שלחו מייל ל [email protected].

 

הוסף תגובה חדשה