התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

סלבס

הייתי באוסקר (אישית!)... וזה עסק מעייף, שלא תחשבו
כתבה וצילמה: ליאורה כהן | פורסם: 28.02.2013 02:13
המפיק הישראלי-אמריקני יורם בן-עמי הוא אחד מכ-6,000 ברי המזל שבוחרים את הזוכים המאושרים באוסקר, ואני זכיתי להתלוות אליו לאירוע שמי לא חולם להשתתף בו

המפיק הישראלי, יורם בן-עמי (מימין), עם דסטין הופמן ובת זוגתו, על השטיח האדום בטקס האוסקר המפיק הישראלי, יורם בן-עמי (מימין), עם דסטין הופמן ובת זוגתו, על השטיח האדום בטקס האוסקר... 

 

המפיק הישראלי, יורם בן-עמי, ורעייתו אנני, חבריי הטובים, החליטו לפנק אותי השנה, לכבוד יום הולדתי הממשמש ובא במתנה מיוחדת במינה.

יורם, המשמש כאחד השופטים בתחרות האוסקר, קיבל זוג כרטיסים למופע הגרנדיוזי ובשיתוף עם רעייתו החליט לתת לי את הכבוד ולקח אותי לחוות את טקס האוסקר באופן אישי.

והנה הסיפור המלא:

"תגיעי בשלוש למלון 'שרתון' ביוניברסל סטודיוז".

בשתיים וחצי כבר הייתי בחניה של בית המלון (20 $ מקסימום), עם כאב בצד שמאל משום נפילה ביום שלישי שעבר, שני Advil בגופי ותפילה בלבי שהקב"ה ברוב חסדו יאפשר לי לראות את כל היפים והיפות ללא כאבים. אמן, כן יהי רצון.

יתברך שמו לעד, חנון ורחום הקב"ה, עלה מלפניו הרבה רצון! לא היו כאבים!

"איפה הלימוזינה שאמרת שניסע בה?"

"זו הלימוזינה! אני הנהג שלך"

"תגיד יורם, אזרח פשוט יכול לקנות כרטיס לאוסקר?"

"לא, חייבים להיות חברי אקדמיה וכל הצעירים שאת רואה כאן, צריכים להרוויח את זכותם להיות חברי אקדמיה. שנים של עבודה קשה. מישהו אתמול הציע לי 5,000 $ תמורת כרטיס. הוא לא יוכל לקנות שניים כי אני חייב להיות איתו. ובכלל אסור להעביר את הכרטיסים... 5,000 $ זה לא סכום ששווה שיזרקו אותי מהאקדמיה".

תוית מיוחדת מודבקת על השמשה הקידמית ויאללה... נוסעים לתיאטרון "קודאק" לשעבר והיום "דולבי".

בשדרות הוליווד המפורסמים, אין אדם על הכביש. גדרות שמו, כמו בגן חיות. זה לא היה מחזה מלבב למען האמת. משוריין של המשטרה חנה קצת לפני הכניסה לתיאטרון ושוטרים רבים היו מכל עבר.

לא היה לחץ, לא דוחק, שום פקק, הכל זורם באמצע לוס אנג'לס הענקית.

עוצרים, יוצאים ומישהו אדיב לאללה לוקח לנו את האוטו. אנחנו פוסעים בדיוק שתי פסיעות והופ! אני על השטיח האדום!

כן... כן... אני על השטיח האדום (יפה ונקי ביותר).

 

נראה די צוציק על ידה

פסל האוסקר מקדם את פנינו כמו גם עשרות צלמים וציבור שיושב על הטריבונה משני הצדדים.

אני לא יודעת לאן להסתכל קודם! מכל עבר פנים מוכרות וכאלה שצריך לכווץ גבות כדי להיזכר מאיפה אני מכירה אותה???

הקהל שאג כאשר קתרין זטה ג'ונס היפהפיה, הגבוהה והלא רזה, הגיעה עם בעלה, מייקל דאגלס הצנום והנמוך. נראה די צוציק על ידה. בסרטים נראה יותר גדול.

והנה ג'יין פונדה! איזו חתיכה.

כל פעם שהקהל שאג, ידעת שמישהו "גדול" הגיע.

היה קשה מאוד לצלם, כל הזמן ביקשו מאיתנו להתקדם וללכת הלאה. המוני אנשים, כולם לבושים טיפ טופ. תצוגת האופנה הכי יפה שראיתי אי פעם. הקהל התנהג בשיא הנימוס והאדיבות וגם השומרים המרובים היו אדיבים ונעימים. על אף שאסור היה לצלם במצלמות רגילות, היתה התעלמות מעודנת מצילום באייפונים.

מאחר וקניתי את האייפון 5 רק לפני כמה ימים (במיוחד בגלל האוסקר כי ידעתי שלא אוכל להכניס מצלמה), לא ידעתי שאני צריכה לעשות פוקוס! לא נורא. בכל מקרה, בכל פעם שרציתי לצלם, יצא שצילמתי גב, חצי פרצוף והרוב לא בפוקוס, אז אין תמונות שוות.

 

איזו גבוהה, אצילית ויפה

פתאום מגיע דסטין הופמן, חייכן וחמוד.

יורם אומר לי, "שאצלם אותך איתו?" אמרתי "לא! אני אצלם אותך איתו".

"היי דסטין.. איי לאב יו, מאיי איי טייק א פיקצ'ער אוף יו?"

"שוּר!!" חייך דסטין.

שרליז טיירון עברה... איזו גבוהה, אצילית ויפה!

ג'ניפר אניסטון גם עברה, יפה. יפה.

אדל חלפה על פניי, ועוד ועוד.

רוברט דה נירו נראה מבוגר מאוד באופן אישי ולא נראה לי הכי בריא. ביקשתי לצלמו והוא הסכים אבל יצא לי מטושטש! לא ראיתי את טום קרוז, בראד פיט, אנג'לינה (הם לא באו?).

האיש הזה זכה באחד האוסקרים בקטיגוריות הטכניות - תאורה או קול. את שמו איש לא זוכר, אבל את החצאית הסקוטית שלו כולם זוכריםהאיש הזה זכה באחד האוסקרים בקטיגוריות הטכניות - תאורה או קול. את שמו איש לא זוכר, אבל את החצאית הסקוטית שלו כולם זוכרים

 

וואלה בלי המתנה

חייבים לציין את האמריקאים על התנהלות מופתית. שום פקקים בהגעה ושום פקקים ביציאה. אני חיה בארה"ב כבר 26 שנה והשתמשתי בשירותי VALET הרבה פעמים. מעולם לא ראיתי 20 (לפחות) אנשי VALET בעת ובעונה אחת רצים להביא מכוניות. מדהים.

היה מעניין מאוד להיות באוסקר ולראות הכל Live אבל... הספיקה לי פעם אחת.

זה עסק מעייף האוסקר הזה! שלא תחשבו...

יצאתי מהבית באחת וחצי אחה"צ. דרכתי על השטיח הקדוש בשעה שלוש וחצי (ב-8 בערך חילקו לנו פופקורן, שאם לא כן היינו גוועים ברעב) ויצאנו מהאולם בתשע ורבע.

מעייף! ואני לא שחקנית אפילו.

 

הלוח הפתוח נפתח לשירותכם - שימו מודעה חינם! דרושים-דירות-יד שנייה-ועוד

לעמוד הראשי

הליגה היהודית נגד השמצה: הבדיחה על היהודים בהוליווד מעודדת אנטישמיות (וידאו)

השבוע קונים בארה"ב מוצרים ישראלים!

 

הוסף תגובה חדשה