התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

סלבס

מאלווי נגד מדונה: מבטיחה ולא מקיימת (צפו בתגובתה של מדונה להאשמות)
מאת: שוש חיות | פורסם: 12.04.2013 02:44
"היא מתייהרת, מתנשאת ומגזימה, הבטיחה מיליונים ונתנה כמה בלוֹקים", הסביר נשיא המדינה האפריקנית הענייה, למה מלכת הפופ לא זכתה לטיפול הנשיאותי שהתרגלה לו

מדונה במאלווי: המדינה שהיא 'אימצה' כבר לא מתקבלת אותה כמלכהמדונה במאלווי: המדינה שהיא 'אימצה' כבר לא מתקבלת אותה כמלכה

 

הזמרת מדונה (אסתר) כבר לא מתקבלת כ-VIP ברפובליקה המזרח-אפריקנית מלאווי, לשם מיהרה בסיום ההופעות העולמי שלה. כשהגיעה לשם השבוע היא, 4 ילדיה ופמלייתה, הם הופתעו לגלות שסטטוס האח"מים הוסר מהם.

אסון: מדונה ומלוויה נאלצו לעמוד כמו שאר הנוסעים בתור לביקורת הדרכונים.

לאחר שמדונה פתחה את הפה, נשיא המדינה, ג'ויס בנדה, האשים את כוכבת הפופ המיליארדרית בהתייהרות, התנשאות והגזמה כשדרשה "יחס מיוחד וטיפול נשיאותי" בביקורה במדינה הענייה.

מדונה (54) 'אימצה' את שבטי הבנטו של מאלווי לפני מספר שנים ואף אימצה 2 ילדים מלאוויים, מרסי (7) ודיוויד (8) בנדה, תוך כדי הבטחה מתוקשרת שתביא אותם לביקור במולדתם לפחות פעם ב-3 שנים. השניים ביקשו לפגוש את אמם הביולוגית, שהסעירה את העולם כאשר 'מכרה' אותם למדונה. לביקור זה נילוו אליהם 2 אחיהם - ילדיה  הביולוגיים של הזמרת, לורדס ורוקו.

הסיבה שלא התקבלה הפעם כ-VIP, אמרו מקורבי הנשיא, היא שמדונה לא עמדה בהבטחותיה למדינה. "במקום לתרום ביד רחבה ובאנונימיות, היא ניסתה לסחוט הוקרות תודה", נאמר מלשכת הנשיא בבירה לילונגווה.

מדונה טוענת, שהסיפור הרבה יותר מורכב וקשור בפוליטיקה הפנימית במלאווי. הכל בגלל אחות הנשיא, שהיתה 'אשת הקשר' של כוכבת הפופ במדינה האפריקנית ויו"ר קרן הצדקה שמפעילה מדונה במלאווי. לטענת מדונה, ניהולה הכושל הביא את הקרן להפסדים של 8 מיליון $. עכשיו הודחה האחות - ואחיה הנשיא זועם על מלכת הפופ.

 

"זהו עלבון עבורנו"

אחות הנשיא טוענת, שמדונה מעולם לא הזרימה סכומים כאלה לקרן, ומאשימה אותה שהבטיחה להקים 10 בתי ספר אבל הכסף שהעבירה לשם כך הספיקה ל"כמה בלוקים". "זהו עלבון עבורנו. היא משקרת לכל העולם על חשבון העם המלאווי", אמרה אחות הנשיא.

מדונה סבלה גם מחזית נוספת - משפחת המאומצים טוענת שניסתה לשמור על קשר עם הילדים, החיים עם מדונה בלוס אנג'לס ובדרכים, אבל מדונה לא איפשרה להם זאת.

לבסוף, בכעס מסוים ולאחר שקיצרה את שהותה המתוכננת, חזרו מדונה וילדיה בג'ט הפרטי לאל.איי. כאן אף אחד לא יהוא אליה בטענוֹת.

מדונה בהופעה בישראל, ספטמבר 2009 (צילום: cc-by-sa-2.5 / ויקיפדיה)מדונה בהופעה בישראל, ספטמבר 2009 (צילום: cc-by-sa-2.5 / ויקיפדיה)

סיבוב ההופעות שמדונה סיימה זה עתה גרף הכנסות של 305 מיליון $ ברחבי העולם, מה שהפך אותו לסיבוב ההופעות המצליח ביותר של 2012. לכך נוספו גם הכנסות של 75 מיליון $ ממכירת מוצרים נלווים, הכנסות של 10 מיליון $ ממכירת זכויות שידור סרט על הסיבוב לטלוויזיה ועוד מיליונים ממכירות DVD ואלבומים. מדונה גם מושקעת בחברת המשקאות "ויטה קוקו", מחזיקה רשת מכוני כושר, ומחוברת לבושם  Truth or Dare, לוודקה סמירנוף, למותג האופנה Material Girl, ולליין הלבשה תחתונה חדש שהיא צפויה להשיק עם Macey's.

במילים אחרות, לפי הערכות היא הפכה השנה למיליארדרית.

צפו במדונה בביקורה במלאווי ומגיבה ליחס שהתהפך כלפיה במדינה הדלה:

 

עוד  ה מ ו ן  כתבות על סלבס

כתבה מומלצת: "עזבתי את הארץ כי ניסו להפוך אותי לצ'חצ'ח". סיפורו של השחקן יניב מויאל, סמוֹכה מ"יוסי וג'אגר" ועופר אטיאס מ"האדומות"

לעמוד הראשי

 

וידיאו וצילום מסך: telegraphtv / יו טיוב

 

הוסף תגובה חדשה