התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

סלבס

"אתה עוד תגלה מי אני", צעקה הילדה הטובה של הוליווד לשוטר
מאת: שוש חיות | פורסם: 22.04.2013 09:51
כוכבת באזיקים: בין עצורי ה-DUI של סוף השבוע זוכת האוסקר ריס ווית'רספון ששתתה "משקה אחד יותר מדי, ואני מתביישת עמוקות על הדברים שאמרתי". קיראו מה אמרה

השחקנית ריס וויתרספון וידידות: מישל אובמה והילארי קלינטוןהשחקנית ריס וויתרספון וידידות: מישל אובמה והילארי קלינטון; למטה מימין: עם בעלה השני ג'ים טות'

 השחקנית ריס וויתרספון ובעלה השני ג'ים טות

השחקנית ריס וויתרספון (37), שנהנתה עד סוף השבוע מדימוי הילדה הטובה של הקולנוע האמריקני, נעצרה לשעות אחדות בסוף השבוע - יחד עם בעלה, סוכן השחקנים ג'ים טות' (42) - לאחר שנעצרו שתויים ע"י שוטר תנועה... וריס פתחה עליו את הפה.

ע"פ דו"ח המעצר של משטרת אטלנטה, רכבם של בני הזוג הסלבס, שהתחתנו במרץ אשתקד וחבקו לא מזמן בן משותף, זגזגה בין נתיבים ואף עברה לנתיב הנגדי. לאחר שנעצרו בצד הדרך, מתאר הדו"ח את טות' כמי ש"שיערו פרוע ומריח מאלכוהול".

השוטר ערך לו בדיקת נשיפה ומצא שאחוז האלכוהול שבו גבוה פי 2 מהמותר במדינת ג'ורג'יה. הוא ביקש מפוט' ללכת ישר מספר צעדים.

ואז ווית'רספון תפסה עצבים. "היא הוציאה את ראשה מחוץ לחלון ואמרה שהיא לא מאמינה שאני שוטר אמיתי... כשעמדה לצאת מהמכונית אמרתי לה להישאר בתוך הרכב ולהישמע להוראותיי... היא לא צייתה לי, יצאה מהמכונית והחלה צועקת עלי כשהיא אוחזת בכוח בזרועי:

'אתה יודע מי אני?'

- עניתי לה 'לא, אני לא יודע... עדיין'

- גברת ווית'רספון צעקה 'אתה עוד תגלה מי אני... אתה תופיע בחדשות'".

לשוטר לא היתה ברירה. הוא הודיע לשחקנית היפה שהיא עצורה על אי ציות לשוטר ואזק את ידיה.

שני הליצים נלקחו לתחנת המשטרה ובילו שם עד שעות הלילה הקטנות.

זה לא הפריע לריס ולבן זוגה להמשיך את תכניותיהם, וכמה שעות אחרי שחרורם נראו בבכורת סרטה החדש של ווית'רספון, Mud, שיוצא למסכים בסוף השבוע הקרוב.

יותר מאוחר פרסמה ווית'רספון, שזכתה באוסקר ב-2005 על גילום דמותה של הזמרת ג'ון קרטר קאש בסרט Walk the Lines, התנצלות רשמית על התנהגותה:

"בבירור שתיתי משקה אחד יותר מדי ואני מתביישת ומצטערת עמוקות על התנהגותי אל השוטר והדברים שאמרתי. נכנסתי לפחד, דאגתי לבעלי... אבל זה לא תירוץ. הייתי חסרת כבוד לשוטר שעשה את העבודה שלו ואני מצטערת על כך".

 

כתבות חדשות במדור "סלבס":

מה עשה ג'סטין ביבר בבית אנה פרנק? (וידאו)

 

ראיון מיוחד: "עזבתי את הארץ כי ניסו להפוך אותי לצ'חצ'ח", אומר יניב מויאל, סמוֹכה מ"יוסי וג'אגר" ועופר אטיאס מ"האדומות"

 

פנים חדשות: 3 בנותיו של המתופף הישראלי-אמריקני מרדכי חיים, מסומנות כדבר הבא בעולם המוסיקה. להקת הפופ "חיים", בכיכובן של אסתי, אלאנה ודניאל

 

לעמוד הראשי

 

תצלום מסך: weirdnews8 / יו טיוב; United States Department of State / ויקיפדיה

 

הוסף תגובה חדשה