התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

סלבס

מותו של מייקל ג'קסון חוזר לכותרות
מאת: שוש חיות | פורסם: 25.04.2013 20:14
במשפט שנפתח בלוס אנג'לס ביום שני, אמו של אליל הפופ תובעת מהקונצרן שהפיק את סיבוב ההופעות שלא יצא לפועל 40 מיליארד $. קיראו מי הסלבס שיבואו להעיד

אליל הפופ המנוח מייקל ג'קסוןאליל הפופ המנוח מייקל ג'קסון באחד מתצלומיו האחרונים

 

4 שנים אחרי מותו של אליל הפופ מייקל ג'קסון, נפתח 'הקרקס' שוב כשבית משפט בלוס אנג'לס החל לדון בתביעתה של אימו של הזמר המנוח, קת'רין גקסון (82), התובעת מקונצרן הבידור AEG  ארבעים מיליארד דולר.

כתב התביעה מאשים את איי.אי.ג'י, מפיקת סיבוב ההופעות שתוכנן לג'קסון - This Is It, בהתרשלות בטיפול בזמר ובשרשרת האירועים שהביאו למותו. האם טוענת, שהחברה שהיא זו שדחפה את ג'קסון להשתמש בשירותיו של ד"ר קונארד מוריי, משום שהסכים לספק לזמר סמים אסורים באופן בלתי חוקי. לטענת קת'רין ג'קסון ופרקליטיה הרבים, AEG התעלמה ממצבו הבריאותי של בנה במהלך החזרות ולא היתה ערה למצבו הנפשי.

משפחת ג'קסון: אמו קת'רין (מימין), וילדיו פרינס ופאריס (שיעידו) ופרינס מייקל השני ("בלאנקט", בן ה-11), שלא יעיד

משפחת ג'קסון: אמו קת'רין (מימין), וילדיו פרינס ופאריס (שיעידו) ופרינס מייקל השני ("בלאנקט", בן ה-11), שלא יעיד

לאחר חודשים של עיכובים והשתהויות, הגישו עורכי הדין של AEG את כתב ההגנה, בו הם מסירים מעל עצמם אחריות להפעלתו של ד"ר מוריי, וטוענים שג'קסון, שהיה בן 50 במותו, היה מכור לתרופות מזה שנים לפני שהסכים לעשות את סיבוב ההופעות בהפקתם.

במהלך המשפט, שצפוי להמשך כ-3 חודשים, צפויות עדויות מסקרנות וברשימת העדים שניים מילדיו של ג'קסון, פרינס (מייקל ג'וזף ג'וניור, בן ה-16) ופאריס (15) - שגם הם שותפים לתביעת סבתם; ד"ר מוריי (שכבר עמד למשפט פלילי וריצה את עונשו), הזמרים פרינס ודיאנה רוס (שתיקח משמורת על הילדים לאחר מותה של קת'רין), ונשותיו לשעבר של ג'קסון – ליסה מארי פרסלי ודבי רואו (אמם של פרינס ופאריס).

 

לכל הכתבות במדור "סלבס"

 

"אתה עוד תגלה מי אני", צעקה הילדה הטובה של הוליווד לשוטר

 

לעמוד הראשי

 

צילומי מסך: CNN / יו טיוב

 

הוסף תגובה חדשה