התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

סלבס

משרת הצמרת נלחם בעשירי ניו יורק
מאת: שלומי אמיר | פורסם: 20.06.2013 01:14
לאדריאן בארי סמית, בעל חברת השמת משרתים למאיון העליון במנהטן, נמאס. בעשרות תביעות שהגיש נגד אילי הון, סיינפלד, מריה קארי ואחרים, הוא חושף "את האמת"

הקומיקאי ג'רי סיינפלד ואשתו ג'סיקה: לא מאמיניםהקומיקאי ג'רי סיינפלד ואשתו ג'סיקה: לא מאמינים...

 

בשנה וחצי האחרונה אדריאן בארי סמית הגיש עשרות תביעות נגד כמה מהשמות הידועים ביותר של האריסטוקרטיקה הפיננסית והבידורית.

בין הנתבעים: הקומיקאי ג'רי סיינפלד ואשתו ג'סיקה; הזמרת מריה קארי; איל ההון קארל אייקן; איש העסקים הרוסי לן בלווטניק - הבעלים של "וורנר מיוזיק"; סוזן סורוס-וובר, גרושתו של טייקון ההשקעות ג'ורג' סורוס; ויו"ר קרן ההשקעות "בלאקסטון", סטיבן שוורצמן.

סמית הבריטי עוסק בגיוס והשמה של משרתים, עוזרות ושאר עובדי משק בית למאיון העליון במנהטן. ברוב התביעות הוא מאשים את לקוחותיו לעבר בהפרת חוזה. מספר תביעות הן על אפליה מסיבות של גיל וגזע.

"כוונת התביעות האלה היא בראש ובראשונה לחשוף  את האמת על המפורסמים והמשפיעים והעשירים של ניו יורק", הודה סמית, בעצמו משרת עילית בריטי, בוגר אוניברסיטה בתחום.

כך, למשל, בתביעה קארל אייקן, הוא טוען שאשתו, גייל, "כל כך עצלנית שהיא לא מוכנה לסחוט בעצמה את שפופרת משחת השיניים, להדליק את הטלוויזיה או לנהוג במכונית. מישהו אחר עושה את זה בשבילה!"

בכתב ההגנה, טענה אשת איל ההון כי גילתה שסמית למעשה מאתר מועמדות פוטנציאליות מתוך האתר "קרייגס'ליסט", שעה שבאוזניה טען כי ימצא עבורה עובדת מתוך "מאגר מקצועי מיוחד" תוך התבססות על היכרות אישית עם המועמדות.

בתביעה נגד הזוג סיינפלד, אדריאן בארי סמית טוען כי מנהל משק הבית שלהם לא קיבל סוכנת בית לעבודה, מפני שלטענתו הזוג סיינפלד יחשוב שהיא "לא יפה מספיק ושמנה מדי". בני הזוג טרם הגיבו לתביעה.

עד כה, רק נתבע אחד הגיע עם משרת העל לפשרה: סטיבן שוורצמן, שילם לו 19,000 $ כדי שימשוך את התביעה. אייקן גם ניסה להגיע לפשרה לפני משפט, אך סמית דחה את הצעתו הכספית.

 

פריס ג'קסון ניסתה להתאבד לאחר שגילו לה את האמת על זהות אביה הביולוגי

 

יפה ומזעזע: מלכות היופי השילו את בגדיהן ואמרו "לא" לפרוות (וידאו)

 

סרט חדש טוען: אורי גלר עבד עם סוכנויות ביון של 3 מדינות

 

לעמוד הראשי

 

צילום סיינפלד ואשתו: David Shankbone / ויקיפדיה

 

הוסף תגובה חדשה