התקשרו איתנו | הצטרפו לרשימת התפוצה  |   | 

סלבס

חובה לצפות: הגאון בן ה-5 שמדהים את אמריקה (וידאו)
מאת: אורנית חיון | פורסם: 11.11.2013 04:28
ארדן הייז, ילד פלא, קורא מגיל שנתיים ואוגר כמויות עצומות של ידע על כל נושא אפשרי. עכשיו הגיע הזמן לכבוש את הטלוויזיה ולהתחיל את המסע לנשיאות ארה"ב

גאון בן 5, ארדן הייז

קוראים לו ארדן הייז (Arden Hayes). הוא ילד מקסים בן 5 מדרום קליפורניה (הוריו מעדיפים בינתיים לא מפרסם את שם העיר שבה הוא חי). גאון רשמי. צריך לראות ולשמוע כדי להבין שהילד הזה יתחיל - לא למהר, רק בשנה הבאה - כיתה א' עם פור ניכר על בני גילו.

ארדן, שקורא מגיל שנתיים ואוגר מאז כמויות עצומות של ידע על כל נושא אפשרי, כבש מיליונים כשהופיע ביולי האחרון בתכנית האירוח של ג'ימי קימל (ברשת ABC). אז הוא הוצג כ'מומחה' להיסטוריה של נשיאי ארה"ב והדהים את קימל, את הקהל באולפן, מאות-אלפי צופים ומיליונים שגילו את הסרטון עם הופעתו ביו טיוב. תראו בעצמכם. אפילו היסטוריונים הודו שהילד של הילד הוא ברמה של פרופסור לנושא.

בשבוע שעבר הגיע ארדן שנית לתכניתו של קימל, הפעם כמומחה לגיאוגרפיה. עוד לפני שהחל החידון, זיהה ארדן שהמפה המוצגת לא מעודכנת משום שאינה כוללת את המדינה החדשה, דרום סודאן, שהתקבלה כחברה באו"ם לפני שנתיים. תראו בעצמכם. וזו היתה רק ההתחלה.

ארדן לא במקרה מתעניין בנשיאי ארה"ב ובגיאוגרפיה גלובאלית. הגאון הקטן רוצה להיות נשיא ארה"ב.

מטעם איזו מפלגה? שאל אותו קימל.

והקטן, בדיפלומטיות חלקלקה, הודיע שהוא גם רפובליקני וגם דמוקרטי.

קבלו את הנשיא הקטן.

הופעתו בשבוע שעבר:

Five Year Old Genius Arden Hayes on Jimmy Kimmel Live


הופעת הבכורה שלו בקיץ:

Five Year Old Presidential Expert Arden Hayes on Jimmy Kimmel Live

לאסתר לא היתה בעיה לעבור מ-America’s Next Top Model לבסיס השריון בישראל... אסתר פטראק עשתה היסטוריה קטנה - הנערה היהודיה הדתית הראשונה בסדרת הריאלטי הפופולארית, אלא שאז החליטה היפהפיה הישראלית-אמריקנית לשנות כיוון

ארז כבר הכיר את טארה להורים... היא: השחקנית השערורייתית טארה ריד - ילדת פלא שהשיגה תהילה בסדרת סרטי "אמריקן פיי". הוא: המוסיקאי הישראלי ארז אייזן - מחצית מצמד הטראנס "אינפקטד משרום"

 

לעוד כתבות במדור סלבס

למוסף ישראלים באמריקה
 


למוסף סגנון חיים - בריאות, צרכנות, יחסים, רוחניות, הורות, על השולחן
 

לעמוד הראשי


עשו לנו like בעמוד הפייסבוק ותתעדכנו כל יום

וידאו וצילום מסך: Jimmy Kimmel Live / יו טיוב

 

 

 

הוסף תגובה חדשה